Vidim neki dan komšinicu, malo je pumpala gornju usnu, pa me to, zajedno sa današnjim komentarisanjem silikona u grudima, navelo na ovu temu.
Neću ni da pljujem ni da hvalim, niti da tražim razloge za i protiv silikona, hoću samo da pitam jednu stvar.
Kakav je osećaj kad uhvatite grudi od silikona, ili kad ljubite silikonske usne? Da li vam je nekako bezveze da ljubite veštake ili vam je super? Sve tvrdo, zategnuto, stoje ko vojnici u stroju. Ili vam je sasvim svejedno
Eto... molim za odgovore onih koji imaju iskustva
Neću ni da pljujem ni da hvalim, niti da tražim razloge za i protiv silikona, hoću samo da pitam jednu stvar.
Kakav je osećaj kad uhvatite grudi od silikona, ili kad ljubite silikonske usne? Da li vam je nekako bezveze da ljubite veštake ili vam je super? Sve tvrdo, zategnuto, stoje ko vojnici u stroju. Ili vam je sasvim svejedno

Eto... molim za odgovore onih koji imaju iskustva


i sise su mi 