Quantcast

ЗА САМО 5 МИНУТА-ИЗ ПОРОДИЦЕ У ДОМ!

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411
Држава отима српску децу!

Срби,плачите.Са проевропском влашћу,која је ово дозволила - и у Србију је стигао овај ужас :

Za samo pet minuta – iz porodice u dom

„Nikada mu nije falila dlaka s glave.U životu nije primio injekciju, niti je ikada bio povređen. Jedini moj greh je, izgleda, to što sam ga samog puštala da se igra u obližnjem dvorištu. A niko od socijalnih radnika nije ni obratio pažnju na to da je naš prozor na metar, dva od igrališta i da sam ga sve vreme držala na oku”, priča J. Milanović, majka šestogodišnjeg dečaka kojeg su početkom februara ove godine socijalni radnici u pratnji policije u roku od pet minuta izveli iz roditeljske kuće i odveli u dom „Dragutin Filipović Jusa” u Beogradu.

Radimo na osnovu prijava, bilo da su anonimne, potpisane, telefonske ili poslate elektronskom poštom...
– objašnjava psiholog Olivera Simendić, pomoćnica direktora Gradskog centra za socijalni rad.

http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Za-samo-pet-minuta-iz-porodice-u-dom.lt.html

Ако би се пресуђивало само на основу сиромаштва, хигијене и скучености простора, онда би требало свим Циганима одузети децу.
Да не причамо о терању на просјачење,крађу,проституцију и крајњу небригу у огромном броју случаја.
Али ту се Цигани и не помињу, јер циљ је растурање и уништење само српске породице.

Спремни за акцију

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411
na stranu problem roma.ovo je nedopustivo,jos malo ce nam i oci iz glave vaditi i oduzimati ...
Обратите само пажњу какве научне и ,,европске,, методе користи проевропска власт приликом отимања србске деце:
:rtfm: :rtfm: :rtfm:

Radimo na osnovu prijava, bilo da su anonimne, potpisane, telefonske ili poslate elektronskom poštom..
:dash: :dash: :dash:

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.280
....kakve veze ima sto je dete potomak dvoje Srba, ako je zapusteno ili zlostavljano potpuno podrzavam koriscenu metodu.
...naravno da bi se identican arsin mogao primeniti i na romsku decu ali to sto se ne primenjuje nije izgovor za primenu u svakom pojedinacnom slucaju...elem, ko moze da tvrdi da dete nije zlostavljano ili zapusteno? Tvrdi nam srpska majka sa akcentom na srpska, vazi, deca se ne oduzimaju tek tako, ko zna cega je sve ovde bilo...

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411
....kakve veze ima sto je dete potomak dvoje Srba, ako je zapusteno ili zlostavljano potpuno podrzavam koriscenu metodu.
...naravno da bi se identican arsin mogao primeniti i na romsku decu ali to sto se ne primenjuje nije izgovor za primenu u svakom pojedinacnom slucaju...elem, ko moze da tvrdi da dete nije zlostavljano ili zapusteno? Tvrdi nam srpska majka sa akcentom na srpska, vazi, deca se ne oduzimaju tek tako, ko zna cega je sve ovde bilo...
Ништа ми још нисмо видели,ово је тек почетак.
Ево шта нашу децу и нас чека по препоруци бриселских комесара:

У Финској су органи социјалне заштите и старатељски органи покренули врло бурну делатност. Она је повезана са увођењем новог закона о благостању деце. Тако су стоцијалне службе добиле прилично озбиљна овлашћења и могућност да сами одређују коју меру је неопходно применити у погледу родитеља, који, по њиховом мишљењу, на неки начин крше права свог детета. Тако су за последње две године из породица одузели огромни број деце. Више од 11 хиљада само прошле године.

Деца се буквално одузимају и ако им не купите сладолед!

:rtfm:

http://serbian.ruvr.ru/2010/06/08/9383507.html

gost 94299

Veoma poznat
Poruka
11.312
'' – Zameraju mi, na primer, što spavam do 12 sati. Nema problema, promeniću i to, samo da mi se čedo vrati – poručuje J. Milanović. ''

Tako ga 'sve vreme drži na oku kroz prozor'? Ko zna čega još tu ima...

A o raspuštenim bandama perača šoferki koji istrčavaju pred branik ne vredi ni pisati... čekamo da postanu novi '18'... pa će, eto biti neke reakcije... u vidu osude, verovatno... no, no...

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.202
Обратите само пажњу какве научне и ,,европске,, методе користи проевропска власт приликом отимања србске деце:

Radimo na osnovu prijava, bilo da su anonimne, potpisane, telefonske ili poslate elektronskom poštom..

Дивота! :evil::evil::evil: Постављају се темељи и стварају се услови ЗА ЦАРСТВО ПЕДОФИЛА И ОСТАЛИХ МАНИЈАКА...

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411
najveca ironija lezi u tome sto ce pored haosa koji ce nastati od laznih prijava pravi slucajevi zlostavljanja proci neprimeceno u celoj zbrci.
ovo ce imati totalno kotraproduktivan efekt...
Ако испратимо како се цело јувенилно правосуђе развијало у ЕУ,видећемо да то и јесте био циљ у оквиру специјалног рата који бриселски комесари воде против европских народа и њихове,пардон - наше деце.

gossca

Elita
Poruka
17.139
Држава отима српску децу!

Срби,плачите.Са проевропском влашћу,која је ово дозволила - и у Србију је стигао овај ужас :

Za samo pet minuta – iz porodice u dom

„Nikada mu nije falila dlaka s glave.U životu nije primio injekciju, niti je ikada bio povređen. Jedini moj greh je, izgleda, to što sam ga samog puštala da se igra u obližnjem dvorištu. A niko od socijalnih radnika nije ni obratio pažnju na to da je naš prozor na metar, dva od igrališta i da sam ga sve vreme držala na oku”, priča J. Milanović, majka šestogodišnjeg dečaka kojeg su početkom februara ove godine socijalni radnici u pratnji policije u roku od pet minuta izveli iz roditeljske kuće i odveli u dom „Dragutin Filipović Jusa” u Beogradu.

Radimo na osnovu prijava, bilo da su anonimne, potpisane, telefonske ili poslate elektronskom poštom...
– objašnjava psiholog Olivera Simendić, pomoćnica direktora Gradskog centra za socijalni rad.

http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Za-samo-pet-minuta-iz-porodice-u-dom.lt.html

Ако би се пресуђивало само на основу сиромаштва, хигијене и скучености простора, онда би требало свим Циганима одузети децу.
Да не причамо о терању на просјачење,крађу,проституцију и крајњу небригу у огромном броју случаја.
Али ту се Цигани и не помињу, јер циљ је растурање и уништење само српске породице.

Спремни за акцију
Ne verujem da bi oduzeli decu samo zato sto se igraju u tudjem dvoristu...inace, jesam za to da se deca zastite na sve moguce nacine.

jevropa

Buduća legenda
Poruka
26.043
najveca ironija lezi u tome sto ce pored haosa koji ce nastati od laznih prijava pravi slucajevi zlostavljanja proci neprimeceno u celoj zbrci.
ovo ce imati totalno kotraproduktivan efekt...

Taj haos vec postoji, bar ovde. Redovno se desava da majka ili otac ubiju dete, a u svakom od tih slucaja je bilo vise prijava od strane komsija ili poznanika socijalnim ustanovama koje nisu nasle za shodno da pravovremeno reaguju. S druge strane ustanove nadlezne za decu, ovde mislim konkretno na zabavista pokusavaju na svaki nacin da se mesaju u privatni porodicni zivot i samostalno bez roditelja donose odluku o deci. Ovde govorim iz iskustva, kad sam upisivala dete u zabaviste, vaspitaci su rekli da ce doci kod nas kuci da tu obavimo sve formalitete, i da oni to tako praktikuju. Jasna je namera, snimanje porodicne klime..............onda su prosle godine uprkos mom jasnom stavu i protivljenju resili da ga ne stave u predskolsku grupu mada po godinama tamo pripada, pa im to nije uspelo posto sam napravila cirkus u zabavistu. JOS vazi zakon po kome samo roditelji odlucuju konkretno o toj stvari, medjutim oni su jasno i besramno prekrsili taj zakon, tj. pokusali su.

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411
Ne verujem da bi oduzeli decu samo zato sto se igraju u tudjem dvoristu...inace, jesam za to da se deca zastite na sve moguce nacine.
Ево у шта треба итекако да верујеш - врла нова ,,европа,, :

У прихватилиште код живих родитеља - нове реалије живота у Финској

Тагови: Финска, Русија, деца, Друштво, Коментари

8.06.2010, 22:00

© «Вести.Ru», www.vesti.ru

Раздвајање од маме и депортација из Финске у Русију. Кроз такву „недечију" процедуру морала је да прође деветогодишња девојчица Јулија Путконен, која је живела заједно са мамом Рускињом у Финској. Тако се дечија увреда на баналну забрану да једе конфете и захтев да пере руке пре јела претворила у ужасну причу. Јулија се само према савету тате Финца, који је већ неколико година разведен од њене маме и живи и ради у Русији, пожалила социјалној служби. Девојчица ни сама није очекивала да ће је телефонски позив финским чиновницима одвести прво у дечије прихватилиште, а затим је лишити маме.
:rtfm:

http://serbian.ruvr.ru/2010/06/08/9383507.html

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741

Radimo na osnovu prijava, bilo da su anonimne, potpisane, telefonske ili poslate elektronskom poštom

Ne mogu da verujem , naprosto ne verujem da ovako nešto čitam i da se to stvarno dešava u ovoj zemlji iako znam šta su izrodi napravili od iste :dash:

Neverovatno...samo da im svima poželim , onako iskreno i iz srca da njihova deca ovako završe...sva i od svih koji ovo i ovakve zločine odobravaju .:neutral:

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411
Ne mogu da verujem , naprosto ne verujem da ovako nešto čitam i da se to stvarno dešava u ovoj zemlji iako znam šta su izrodi napravili od iste :dash:

Neverovatno...samo da im svima poželim , onako iskreno i iz srca da njihova deca ovako završe...sva i od svih koji ovo i ovakve zločine odobravaju .:neutral:

Проевропски фундаменталисти се залећу свим средствима на србски народ.

На реду је отимање деце. :worth:

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411

Проевропски фундаменталисти форсирају вазалну државу у којој ће пси имати већа права од Срба... Уколико већ није тако.

Sergian

Poznat
Poruka
9.430

To ne mora da znaci da je zlocin. Moze da bude ali ne u svim situacijama.
Ne treba tako padati u osudjivanje jer zaista ima mnogo ljudi (pogotovo iz generacije odraslih u komunizmu) kojima bi trebalo zabraniti da budu roditelji!
Sta mislis, otkud toliko narkomana, bludocinaca, razocaranih,izopacenih, itd. medju omladinom? ..
Sve su to krivi njihovi roditelji koji ih nisu dobro vaspitali. Da je ovo normalna drzava, svako ko zeli da stupi u brak bi morao da prodje nekoliko pedagoskih i psiholoskih testova, da bi se ustanovilo da li je uopste sposoban da bude roditelj.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.