Za samo 400 evra bićeš slobodnija s muškarcima!

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Toliko mene košta skidanje magije, pa će i tebe. Znaš, radim s posebnim olovom i zapisima iz Kurana, kaže našoj novinarki beogradska „proročica“

Vidim da ću da te oderem!

BEOGRAD - Da ti gledam u dlan!
Tačno je podne. Baš u to vreme smo telefonom zakazali kod „vidovite“ Šeherzade. Ispred trospratne kuće u beogradskom naselju Altina dočekuje nas njen muž. Odvodi nas na drugi sprat kuće, gde se nalazi „ordinacija za nesrećne“. Na spasenje smo morali da čekamo čak 45 minuta jer je Šeherzada u drugoj prostoriji čitala molitvu.

- Izvolite, uđite - rekla je „proročica“ našoj novinarki koja se lažno predstavila kao „devojka koja ima probleme na poslu i u ljubavi“. Seli smo za sto na kojem su karte za gatanje, kristalna kugla, olovo i kutija za novac. Odmah se bacila na posao. Meša karta i traži „osnovne“ podatke od novinarke: ime, prezime, datum rođenja i ime majke.

http://www.***************/drustvo/-za-samo-400-evra-bices-slobodnija-s-muskarcima---22-07
 
Ко је, по вашем мишљењу, та снага која ће Србију повести напред?
- Тома Николић и његова СНС! Само он, као тренутно најпоштенији човек на нашој политичкој сцени, може помоћи Србији! То је странка која се искрено бори и залаже са Србију и њен напредак

врачара Клеопатра
 
Ко је, по вашем мишљењу, та снага која ће Србију повести напред?
- Тома Николић и његова СНС! Само он, као тренутно најпоштенији човек на нашој политичкој сцени, може помоћи Србији! То је странка која се искрено бори и залаже са Србију и њен напредак

врачара Клеопатра

To je drugo, visi cilj je u pitanju :lol:
 
Prava prevara je kad je ona vračara iz Kragujevca rekla momku da će lakše do devojki ako malo ježa u ledja


- Udjite mladiću, sednite, koji je vaš problem? Posao tražiš?
- Jok bre baba
- Da možda nije nešto zdravstveno?
- Jok bre baba
- Pa šta je onda?
- Oću prcam nešto, svi yebu samo ja drkam
- Pa jel izlaziš ti malo medj narod
- Jok bre baba
- Pa šta radiš po ceo dan?
- Zajebavam demokrate po forumu Krstarica
- E pa tvj problem je rešiv idi ebi ježa u ledja
- I rešim problem posle?
- Ima da ti se javljaju forumašice
- A jel može ove iz demokrackog bloka, mladje su i lepše?
- Samo ježa prvo moraš
- Ježicu ili ježa, koga da nataknem?
- Ježa
- Nisam gej
- Pa kako ti onda misliš da prcneš nešto sa foruma?
- A i to što kažeš, neću nikom pričam pa će svi misle da sam strejt
- E vidiš kako si ti pametan

REZULTAT:
jeb-o-jeza-u-ledja.jpg


Forumašice, javite mu se... ovaj je pravi - šta stigne!
 
Нико их није терао да иду код гатара. Само су дали новце нико их није присиљавао.

ma jok bre, ako pročitaš pažljivije prvi dolazak se ne naplaćuje
a ono što ti kaže gatara je mnogo lekovitije nego što će ti reći na zavodu za zapošljavanje ili bilo kojoj državnoj instituciji
o privatniku kad mu ddješ zbog posla da ne pričamo - smuči ti se javljanje na oglas

Recimo kao Coca Cola
Ona je sama po sebi štetna prevara
Medjutim, ako ti osetiš zadovoljstvo kupovinom iste tvoj mozak luči hormone zadovoljstva i sam mozak bolje radi
tako da je Coca Cola u tom momentu manje štetna

Tako gledaj i na gatare - osveženje
 
Poslednja izmena:
Odkako su patriote uzjahale Srbiju nakon raspada SFRJ ti u izgradjuješ Nemačku
Yebo takvu pamet i patriotizam

Kada te placaju ogromne novce... (1990te sam radio za onaj razoreni Generalstab u Nemanjinoj... Zaradjivao 300 maraka mesecno :hahaha:). Sada zaradjujem a lot. Bezobrazno mnogo. Da li ti shvatas da cu ja bezrezervno pomoci Siemens-u, koji me treba kao hleba. :ok:

_nobody_
 
Kada te placaju ogromne novce... (1990te sam radio za onaj razoreni Generalstab u Nemanjinoj... Zaradjivao 300 maraka mesecno :hahaha:). Sada zaradjujem a lot. Bezobrazno mnogo. Da li ti shvatas da cu ja bezrezervno pomoci Siemens-u, koji me treba kao hleba. :ok:

_nobody_

O žalosti, za malo papirića zaboravio državu... ali šta te briga, jel vidiš koliko vas ima takvih... ihaaaj
I Karadjordje mogao da radi za Turke pa nije

E al zato je on i dan danas Karadjordje a ti samo nobody (niko i ništa)
 
Poslednja izmena:
Ako ne računamo što prezirem te "Vidovite Ćorke"
koje samo lažu, uvek po istom scenariju:
Pozovite odmah (095. kao da zovete Ameriku)
skinuću vam čini. bićete bogati i srećni itd, itd.

Skoro sam uživao u prizoru:
Na jednoj od TV jedna takva. Ubi se od obećavanja al' niko ne zove.
A na TV-u plaćen termin, Skupo.
U neko doba javi se neka, a ova joj, ne što pogodi sve, nego i da se zove Milica.

I za kraj istinita priča. Bilo davno.
Preko nekih prijatelja došla neka vidovita da proriče za 100 DEM
Nije to bilo mnogo, plata m bil 1.500 DEM.
I gata ona ženi. Pomenu sestru (nesrećno stradala), žena poče da plače
Udri po temu "sve joj pogodi"
Sad ja. Medjutim nekada sam igrao poker. Ko je igrao zna da dobija onaj na čijem se licu
ne vidi šta ima u rukama. U stvari ne na licu, profesionalci gledaju nesvesne gestove.

I ona priča, ja je samo belo gledam i ponekad malo "nesvesno uradim neki gest.
Ispriča mi ona sve o majci.
Kad je završila samo sam joj rekao:
Sve si u pravu, ali ona je poojna već godinama.
I joj ponešto sam joj rekao.

A prošetajte Beogradom, vidite kakvu je kuću napravila vidovita Zorka, da ne kažem Ćorka.
 
Toliko mene košta skidanje magije, pa će i tebe. Znaš, radim s posebnim olovom i zapisima iz Kurana, kaže našoj novinarki beogradska „proročica“

Vidim da ću da te oderem!

BEOGRAD - Da ti gledam u dlan!
Tačno je podne. Baš u to vreme smo telefonom zakazali kod „vidovite“ Šeherzade. Ispred trospratne kuće u beogradskom naselju Altina dočekuje nas njen muž. Odvodi nas na drugi sprat kuće, gde se nalazi „ordinacija za nesrećne“. Na spasenje smo morali da čekamo čak 45 minuta jer je Šeherzada u drugoj prostoriji čitala molitvu.

- Izvolite, uđite - rekla je „proročica“ našoj novinarki koja se lažno predstavila kao „devojka koja ima probleme na poslu i u ljubavi“. Seli smo za sto na kojem su karte za gatanje, kristalna kugla, olovo i kutija za novac. Odmah se bacila na posao. Meša karta i traži „osnovne“ podatke od novinarke: ime, prezime, datum rođenja i ime majke.

http://www.***************/drustvo/-za-samo-400-evra-bices-slobodnija-s-muskarcima---22-07


Razmišljam da i ja otvorim agenciju.
Sasvum uspešno ih oslonađam u odnosima, Što, osim beskrajne zahvalnosti ne bih uzeo i neki dinar?
 

Back
Top