За сад без доброг наслова

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Калуђер

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.556
Е, собзиром да сам релативно нови овде на форуму а и не сналазим се најбоље са овом овде техником дајте ми мало времена да уредим ову тему како друге неби непотребно затрпавао.

Елем пар ствари ми није јасно, наравно везаних за политику па би волео, да ми то појасните, наравно ко има времена и воље.

моменат пишем даље

Елем све је почело овде:
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10961998#post10961998

Елем ту ми је за сад предочено је забрањено на Форуму Крстарица говорити о сецесионизму али ако се ради о Војвођанском, а ако се ради о сецесионизму Републике Српске онда је дозвољено.
За сад сам у недоумци шта је са Баскијским сецесизмом или рецимо сецесизмом Ломбардије или Кантано Јура на пример.

моменат пишем даље
 
Poslednja izmena:
Par pravila za postavljanje tema

--------------------------------------------------------------------------------

Poštovani korisnici, radi bolje preglednosti pdf Politika dogovorili smo se da vam ukažemo na par jednostavnih, ali vrlo bitnih pravila koja se tiču postavljanja tema.

- Pre postavljanja teme pogledati da li je takva tema već postavljena! ! ! Radi se o dve minute koje vam nikako ne mogu naškoditi.

- Naslov teme treba jasno da objašnjava o čemu se u njoj radi! ! ! Dakle bez prevelike poetičnosti i metaforisanja. Ukoliko je tema preuzeta iz nekog novinskog članka onda prekopirati naslov. Ovo je bitno (!), jer sve češće dobijamo prijave zbog duplih tema. Radi nepovezivih imena sa stvarnom temom svaki dan se dešava da nekoliko korisnika otvori istu temu i onda diskusija nije koncentrisana i naruši je i zatvaranje, brisanje i spajanje tih tema.

- Kada otvorite temu, bez obzira da li je ona iz novinskog članka ili vaša zamisao, jasna argumentacija i postavjanje teme diskusije je neophodno. Teme koje počinju i završavaju sa 'Šta mislite o ....' ne vode nikakvoj diskusiji i kao takve će biti posmatrane.

- Kao i uvek linkovi ka izvorima su obavezni.

Smatramo da ova pravila nisu niti teška za ispunjavanje, niti narušavaju vašu slobodu izražavanja, tako da očekujemo njihovo poštovanje u potpunosti. Nepoštovanje istih ćemo smatrati čistim nemarom. Nama ostaje sloboda da po proceni izmenimo naslov teme, zatvorimo ili obrišemo temu ili da je spojimo sa drugom.

Vaši dragi moderatori
 
Чекајте бре људи, сувише сте брзи за мене не могу све да похватам, а ни уводни пост нисам завршио

ОК наслов ћу променити, и онако стоји: За сад без доброг наслов
само да смислим неки паметнији
Полако људи ја сам у човек у годинама
 
Чекајте бре људи, сувише сте брзи за мене немогу све да похватам, а ни уводни пост нисам завршио

ОК наслов ћу променити, и онако стоји: За сад без доброг наслов
само да смислим неки паметнији

Повратак Калуђера
Звучи лепо.:super:
 
rasna i verska netrpeljivost?
problem sa ovim forumom ..otkako sam ja ovde..je selektivna primena pravilnika..
modracija pristrasna do bola..o administraciji da ne pricam..

sve zabrane sirenja te rasne i verske netrpeljivosti se odnose izgleda iskljucivo na to kad to cine Srbi na ovom forumu..
mnogo ovaj forum ima problema..ali probleme ne prave korisnici..

pitam se kada ce dodi vreme kada ce administracija izaci sa stavom..ljudi mi stvarno ne znamo sta da radimo i kako da se postavimo..do tad..nikakva kontruktivna diskusija se nece moci obaviti..

pristrasnost ne valja..narocito na ovako velikom i jakom multinacionalnom i multiverskom forumu
 
rasna i verska netrpeljivost?
problem sa ovim forumom ..otkako sam ja ovde..je selektivna primena pravilnika..
modracija pristrasna do bola..o administraciji da ne pricam..

sve zabrane sirenja te rasne i verske netrpeljivosti se odnose izgleda iskljucivo na to kad to cine Srbi na ovom forumu..
mnogo ovaj forum ima problema..ali probleme ne prave korisnici..

pitam se kada ce dodi vreme kada ce administracija izaci sa stavom..ljudi mi stvarno ne znamo sta da radimo i kako da se postavimo..do tad..nikakva kontruktivna diskusija se nece moci obaviti..

pristrasnost ne valja..narocito na ovako velikom i jakom multinacionalnom i multiverskom forumu

Bash mi se pre zalio na to jedan finac :mrgreen:
 
rasna i verska netrpeljivost?
problem sa ovim forumom ..otkako sam ja ovde..je selektivna primena pravilnika..
modracija pristrasna do bola..o administraciji da ne pricam..

sve zabrane sirenja te rasne i verske netrpeljivosti se odnose izgleda iskljucivo na to kad to cine Srbi na ovom forumu..
mnogo ovaj forum ima problema..ali probleme ne prave korisnici..

pitam se kada ce dodi vreme kada ce administracija izaci sa stavom..ljudi mi stvarno ne znamo sta da radimo i kako da se postavimo..do tad..nikakva kontruktivna diskusija se nece moci obaviti..

pristrasnost ne valja..narocito na ovako velikom i jakom multinacionalnom i multiverskom forumu

Ako izbace Adema i nekoliko Hrvata,ostajemo samo mi.Treba da ih cuvamo (ozbiljno),ipak su nam to komsije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top