Za roditelje dece od 1 do 7 godina

Koliko vam se dopao sajt koji ste pogledali?

  • Odlican

    glasova: 4 50,0%
  • Dobar

    glasova: 1 12,5%
  • Onako...

    glasova: 2 25,0%
  • Los

    glasova: 1 12,5%

  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
Svakako, bilo bi bolje da je u kuci sa dvoristem.

Medjutim, posto to vec znamo potrudili smo se da nadjemo lepu kucu sa dvoristem (ali zaista je mnogo lepo), i nasli smo je.

Sadasnji vrtic pretvoticemo u jaslice, a deca od 2 god. navise ici ce u novi prostor tj. u kucu sa velikim dvoristem, raznim spravama za igru itd. Cak ni ta kuca nije daleko od sadasnjeg vrtica, a sa radom ce poceti za par meseci.

Tako smo resili i taj problem.
 
hmm... sajt je ocajan.
prvo sto se sajt firme/radnje ne postavlja na .co.sr i slicno (iako je i to bolja varijanta nego na geocities...zakupite domain, kad vec radite sajt); navigacija je ocajna (ima li je, uopste?), u kodu ima svega (o SEO ne bih,a gde je CSS?), ucitava se presporo za par slicica (ja sam na cable), izbor boja i fontova je mimo svakog standarda, logo necitak (firefox), u operi linkovi ne izgledaju isto, NTSCP smice sve na par strana, pozicioniranje svega je svuda zlo i naopako, o slovnim, jezickim, gramatickim greskama se takodje da neka rec reci.....itd.itd.

drugim recima, cak i ako vam ovo nije profesija, danijele, mogli ste to mnogo bolje da odradite. ja bih vam preporucila par linkova, ali najbolje da krenete odavde, ima svega sto vam moze mnogo koristiti - pocev od W3C:

http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?

najbolje zelje u daljnjem radu.
 
Danijel Alivoj:
Svakako, bilo bi bolje da je u kuci sa dvoristem.

Medjutim, posto to vec znamo potrudili smo se da nadjemo lepu kucu sa dvoristem (ali zaista je mnogo lepo), i nasli smo je.

Sadasnji vrtic pretvoticemo u jaslice, a deca od 2 god. navise ici ce u novi prostor tj. u kucu sa velikim dvoristem, raznim spravama za igru itd. Cak ni ta kuca nije daleko od sadasnjeg vrtica, a sa radom ce poceti za par meseci.

Tako smo resili i taj problem.
Одлично! Онда вам желим срећу и успех у раду!
 
indigo:
hmm... sajt je ocajan.
prvo sto se sajt firme/radnje ne postavlja na .co.sr i slicno (iako je i to bolja varijanta nego na geocities...zakupite domain, kad vec radite sajt); navigacija je ocajna (ima li je, uopste?), u kodu ima svega (o SEO ne bih,a gde je CSS?), ucitava se presporo za par slicica (ja sam na cable), izbor boja i fontova je mimo svakog standarda, logo necitak (firefox), u operi linkovi ne izgledaju isto, NTSCP smice sve na par strana, pozicioniranje svega je svuda zlo i naopako, o slovnim, jezickim, gramatickim greskama se takodje da neka rec reci.....itd.itd.

drugim recima, cak i ako vam ovo nije profesija, danijele, mogli ste to mnogo bolje da odradite. ja bih vam preporucila par linkova, ali najbolje da krenete odavde, ima svega sto vam moze mnogo koristiti - pocev od W3C:

http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?

najbolje zelje u daljnjem radu.

Hvala na konstruktivnoj kritici.
Priznajem, moguce je da ima gresaka u kucanju, ali gramatickih... hm.
Nije mi ovo profesija, da jeste postideo bih se. Cilj mi je bio da pruzim dobru informaciju, a pitanje vezano za sajt je upravo vezano za to da li postoje neke nejasnoce i da se dopuni FAQ.

U svakom slucaju hvala.
 
Danijel Alivoj:
Hvala na konstruktivnoj kritici.
Priznajem, moguce je da ima gresaka u kucanju, ali gramatickih... hm.
Nije mi ovo profesija, da jeste postideo bih se. Cilj mi je bio da pruzim dobru informaciju, a pitanje vezano za sajt je upravo vezano za to da li postoje neke nejasnoce i da se dopuni FAQ.

U svakom slucaju hvala.

ufff, bas nema na cemu :(. sad sam malko pazljivije procitala sta sam napisala, pa mislim da sam bila previse gruba, sto zahteva objasnjenje.
na mom bazicnom forumu smo "ratovali" sa izvesnim neshom, koji je sa svog sajta prodavao ljudima knjige/CD-ove za pravljenje ovakvih sajtova. covek nema blagog pojma o web-dizajnu, u bilo kom smislu, nego je skidao skripte sa besplatnih svetskih sajtova, rezao to na CD i - prodavao ljudima; vrlo "mudro" (i kaznjivo) resenje.
vas sajt mi jako lici na jedan od tako pravljenih, da mi ne zamerite. naopako, to ne znaci da treba da ga skinete ili sta slicno, nego da - jednostavno - nema nikakve veze ni sa osnovnim principima izrade sajta, da ne govorim o plagiranju i jos cemu drugom.
htedoh reci - ako imate malko vremena, mnogo toga mozete sami nauciti online; ako nemate vremena, mozda da podjete na neki kurs za webmajstore :), verujte da se stekne vrlo dobra osnova, a nadalje sve imate online. znam i 40-godisnjake koji su vrlo uspesno uspevali da zavrse kurs, i nadalje mnogo napredovali.
jos jednom, sve najbolje, i ne zamerite na prvom komentaru.
 
Taman posla. Kad sam rekao hvala zaista sam to i mislio.
Web dizajn me zaista interesuje i svakako cu poraditi na tome.
Za sad ce biti ovako jer sam preopterecen obavezama, ali Vas savet ce mi stvarno biti od koristi.
Nisam ni preosetljiv, jos manje sujetan i umem da citam izmedju redova, a u Vasem tekstu sam procitao dobru nameru i ucinilo mi se da ste mi dali dobre smernice.
 

Back
Top