За подршку Јапана се скупило милионе и велики скуп а за Гадафија ништа

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
1751927784d84c67268ca2328212986_640x427.JPG

Подршка Јапану у Београду
Извор: Б92

Београд -
Група грађана је путем друштвене мреже "Фејсбук" заказала скуп подршке "Београд Јапану", који за циљ има исказивање солидарности са јапанским држављанима.

На скупу су грађани својим телима формирали јапанску заставу, чиме су одали почаст страдалима у Јапану.

Минутом ћутања окупљени на Тргу одали су пошту жртвама катастрофалног земљотреса у Јапану. "Издржите, уз вас ћемо бити, останите храбри" - само су неке поруке које су исписивали грађани Србије.

Акцију су подржали и многи уметници, као и представници невладиног сектора:

"Мислим да сам срећан и поносан што ова земља и поред свега ипак показује да покушава да помогне људима, иако то нису нека специјална средства, ипак показујемо да неки народ мисли на њих", каже глумац Бранислав Трифуновић.

Мобилни оператери отворили су број 2001 на који се може послати СМС за помоћ Јапану, а финансијска подршка може да се пружи и путем јапанске амбасаде.

Једна од организаторки Сандра Јефтовић Бугарин је пре скупа изјавила да се нада се да ће временске прилике бити толико благонаклоне да могу да се фотографишу и направе телима јапанску заставу.

Група блогера Б92 сутра у Дому омладине организује скуп "1.000 ждралова за Јапан".

Учесници треба да понесу листове папира, иглу и конац, како би заједно направили 1.000 ждралова у оригами техници, јер ће се, према веровању, оном ко направи толико ждралова испунити жеља.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=19&nav_id=500297
Блогерима б92 не пада напамет да организују подршку Гадафију наравно ни новчана помоћ.

Гадафи је економски много више помогао Србију и никад је није понижавао као што то натовски Јапан стално ради. Рекламирају се јапанци стално на "демократском" студио б како праве парк, дају пар аутобуса и 50 станова. Док 40 милиона долара који је Гадафи дао још за време Милошевића помоћ Србији, наравно није се рекламирао на тв као јапанци.

Јапан признао Косово, подржао сад и геноцид над Либијом, продавао војну технику која је употребљена против Срба у бомбардовањима 1995 и 1999, и подржали су оба бомбардовања. Ниједну демонстрацију нису јапанци урадили за Србе. Јел мислите да ће б92 и "демократи" док постоје да пруже подршку Гадафију и да осуде геноцид над Либијом као што кукају за Јапан који су непријатељи а не пријатељи Србије?
 
ako hoćeš pomoći Gadafiju, idi u Libiju i bori se za istog
То је исто као кад бих терао тебе "демократо" да идеш у Јапан да помогнеш. На скупу ако буде и новчано колико могу ћу помоћи Гадафију. Док ћеш ти се улизивати и кукати за непријатељским љигавим Јапаном.
 
То је исто као кад бих терао тебе "демократо" да идеш у Јапан да помогнеш. На скупу ако буде и новчано колико могу ћу помоћи Гадафију. Док ћеш ти се улизивати и кукати за непријатељским љигавим Јапаном.

Idi kod gadafija da pomogneš, možda ima patika i trenerki, imaju lepe izloge u tripoliju :mrgreen:
 
То је исто као кад бих терао тебе "демократо" да идеш у Јапан да помогнеш. На скупу ако буде и новчано колико могу ћу помоћи Гадафију. Док ћеш ти се улизивати и кукати за непријатељским љигавим Јапаном.

a ti si još jedan od tzv patriota koji koristi tehnoligiju " neprijatelja srbije "
molim, prestani da koristiš računar i sve ostale elektronske sprave koje nam dolaze od mrskih nam neprijatelja
i da, jedi pesak jer je to jedino što libija ima
 
a ti si još jedan od tzv patriota koji koristi tehnoligiju " neprijatelja srbije "
molim, prestani da koristiš računar i sve ostale elektronske sprave koje nam dolaze od mrskih nam neprijatelja
i da, jedi pesak jer je to jedino što libija ima
Никола Тесла је одговоран што има компјутера. Престаните "демократе" да користите компјутере и све остале техничке ствари које не бих постојале да није било Српског националисте и генија Никола Тесле.
 
Никола Тесла је одговоран што има компјутера. Престаните "демократе" да користите компјутере и све остале техничке ствари које не бих постојале да није било Српског националисте и генија Никола Тесле.

genije se školovao u zap. Evropi i sve dobro za čovečanstvo stvorio u USA
nije bio prizemni lokal patriota
 
Никола Тесла је одговоран што има компјутера. Престаните "демократе" да користите компјутере и све остале техничке ствари које не бих постојале да није било Српског националисте и генија Никола Тесле.

Šta lupaš ti, nikola tesla je bio AMERIKANAC gde je i umro :)
 
Кад будемо завршили са вама неће вам ни то остати :mrgreen:. Идите у радиоактивни Јапан па попуните рупе у фукушима.

Sreća pa postoji reka kao prirodna granica izmedju RS i Srbije a vi slabi sa plivanjem :mrgreen:
 
. Док 40 милиона долара који је Гадафи дао још за време Милошевића помоћ Србији, наравно није се рекламирао на тв као јапанци.

[/QUOTE]

kada je dao tih 40 miliona i za sta su upotrebljeni?
 
1751927784d84c67268ca2328212986_640x427.JPG


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=19&nav_id=500297
Блогерима б92 не пада напамет да организују подршку Гадафију наравно ни новчана помоћ.

Гадафи је економски много више помогао Србију и никад је није понижавао као што то натовски Јапан стално ради. Рекламирају се јапанци стално на "демократском" студио б како праве парк, дају пар аутобуса и 50 станова. Док 40 милиона долара који је Гадафи дао још за време Милошевића помоћ Србији, наравно није се рекламирао на тв као јапанци.

Јапан признао Косово, подржао сад и геноцид над Либијом, продавао војну технику која је употребљена против Срба у бомбардовањима 1995 и 1999, и подржали су оба бомбардовања. Ниједну демонстрацију нису јапанци урадили за Србе. Јел мислите да ће б92 и "демократи" док постоје да пруже подршку Гадафију и да осуде геноцид над Либијом као што кукају за Јапан који су непријатељи а не пријатељи Србије?

Opet teodosije patološki laže. Japan je dao preko 200 miliona evra pomoći, autobuse, obnovio škole i bolnice, dao medicinske aparate, kompjutere za škole...a sad će i ugradnju uređaja za desumporizaciju za TE "Nikola Tesla" koji vrede 246 miliona evra, i pored katastrofe koja ih je snašla. Japan neprijatelj Srbije? Ti nisi normalan definitivno. Nego, ti da zajašeš kamilu pa juriš na mrske zapadne okupatore slobodarske Libije,.:mrgreen:
 
Opet teodosije patološki laže. Japan je dao preko 200 miliona evra pomoći, autobuse, obnovio škole i bolnice, dao medicinske aparate, kompjutere za škole...a sad će i ugradnju uređaja za desumporizaciju za TE "Nikola Tesla" koji vrede 246 miliona evra, i pored katastrofe koja ih je snašla. Japan neprijatelj Srbije? Ti nisi normalan definitivno. Nego, ti da zajašeš kamilu pa juriš na mrske zapadne okupatore slobodarske Libije,.:mrgreen:
Признање Косова, подршка бомбардовању Срба 1995 и 1999 не може све паре у свету да Јапан оперу од смрада. Идите у Јапан и у знак захвалности геноциду над Србима 1995 и 1999 попуните рупе у Фукушима.
 
....

Блогерима б92 не пада напамет да организују подршку Гадафију наравно ни новчана помоћ.

Гадафи је економски много више помогао Србију и никад је није понижавао као што то натовски Јапан стално ради. Рекламирају се јапанци стално на "демократском" студио б како праве парк, дају пар аутобуса и 50 станова. Док 40 милиона долара који је Гадафи дао још за време Милошевића помоћ Србији, наравно није се рекламирао на тв као јапанци.

Јапан признао Косово, подржао сад и геноцид над Либијом, продавао војну технику која је употребљена против Срба у бомбардовањима 1995 и 1999, и подржали су оба бомбардовања. Ниједну демонстрацију нису јапанци урадили за Србе. Јел мислите да ће б92 и "демократи" док постоје да пруже подршку Гадафију и да осуде геноцид над Либијом као што кукају за Јапан који су непријатељи а не пријатељи Србије?

https://www.facebook.com/pages/Supp...afi-from-the-people-of-Serbia/143360419060495
 
Признање Косова, подршка бомбардовању Срба 1995 и 1999 не може све паре у свету да Јапан оперу од смрада. Идите у Јапан и у знак захвалности геноциду над Србима 1995 и 1999 попуните рупе у Фукушима.

a sto ne krenes ti u bengazi, mani se interneta i velikih reci, razbices tastaturu:lol:
 

Back
Top