Za one koji se secaju Tereze...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Posle kako je i sama rekla "turbulentnih vremena" u Bgd je stigla stara dobra pevacica Tereza Kesovija....Mladje generacije je mozda ne znaju ali je ona zaista bila dobra pevacica i rado slusana u bivsoj Yu pa i u svetu...Iako u godinama jako dobro izgleda i podsetice Beogradjane na stare dobre hitove...bilo mi je drago cuti kad je na konferenciji za novinare otpevala stihove malo promenjene: Prijatelji stari gdje ste..da li cu vas ikad naci? Kazite mi sta to znaci kad Tereza u Beogradu peva...lalalala... pa eto malo sam nostalgicna slusali su je moji celog zivota a i ja kao klinka... ne znam koliko ce ljudi biti na koncertu...ali lepo lepo sto je dosla...

gost 159591

Poznat
Poruka
8.252
Posle kako je i sama rekla "turbulentnih vremena" u Bgd je stigla stara dobra pevacica Tereza Kesovija....Mladje generacije je mozda ne znaju ali je ona zaista bila dobra pevacica i rado slusana u bivsoj Yu pa i u svetu...Iako u godinama jako dobro izgleda i podsetice Beogradjane na stare dobre hitove...bilo mi je drago cuti kad je na konferenciji za novinare otpevala stihove malo promenjene: Prijatelji stari gdje ste..da li cu vas ikad naci? Kazite mi sta to znaci kad Tereza u Beogradu peva...lalalala... pa eto malo sam nostalgicna slusali su je moji celog zivota a i ja kao klinka... ne znam koliko ce ljudi biti na koncertu...ali lepo lepo sto je dosla...

I mene ce podsetiti na neke svoje hitove ali i na bisere, a bilo ih je i te kako.
Nista lepse od pomirenja, od oprostaja od susreta nekad bliskih ljudi a nista jadnije od imitacije svega toga zarad koje parice vise.

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
42.576
da divno je kako je znala da pljuje po nama a sada je tu da nas podseti na "divna vremena stare juge" ma neka "piva marjanu na poljudu" i "purgerima na maksimiru"...
NE ZABORAVLJAM kako je imala pogan jezik...

nema na sta da me podseca....

daleko su iskreniji HLADNO PIVO i nisu kompromitovani kao "gospojična" gore pomenuta...

p.s. za nju je Arsen Dedić genije, sta god da mislio nikad se javno nije lanuo i ovde je uvek dobrodosao

a terezu i olivera dragojevica i misu kovaca i ostale koji su pljuvali ne zelim da slusam u Beogradu nikad...
ali ukusi su razliciti imace oni svoju publiku ne sumnjam

Poslednja izmena:

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549

Ustashka kobila koja je pljuvala po Srbima i svemu srpskom.

A i sta tebe boli tuki sto ce ta ustashkinja u Bg da peva kad si ti u Austriji.

Samo ustashe beogradske i najveci ljudski sljam ce da ode na koncert te smrduse.

LOCK !!!!!!!!!!!

Poslednja izmena:

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Bora Čorba: Tuđe go.no nam uvek lepše miriše
- Nemam komentar na to, zaista. Beograd je bio i ostao veliki grad, u kojem ima mesta za sve, a nama je oduvek tuđe go.no lepše mirisalo nego naše.

Maja Nikolić: Ko ode na koncert, nek se stidi
- Treba da bude sramota svakog Srbina koji ode na koncert Tereze Kesovije. Bila bih najsrećnija da Sava centar bude prazan. Organizatori koncerata su najveći nacisti, jer rade to isključivo zbog novca. Krivi su i naši političari i estradni menadžeri, jer su očigledno zaboravili šta su nam ovi sve radili. Zaboravili smo da su nas ubijali...

Zorica Marković: Pišaju po nama, mi zaboravljamo
- Mi smo bili i ostali budale i za mene nije ništa novo što Hrvati dolaze da pevaju kod nas. Mogu da nas biju, bombarduju, pišaju i *****ju po nama... Mi sve zaboravljamo i opraštamo. Nisam šovinista, ali trebalo bi da se stidi svako ko bude otišao na koncert Tereze Kesovije.

Pa da se nadovezem na ovu Zoricu Markovic.....ova Ariela se ovom temom popisala po Srbima i srpskim zrtvama koje su pripadnici Kesovijinog naroda poklali na stotine hiljada , proterali na stotine hiljada i prisilno prekrstavali.

Југ Богдан

Domaćin
Banovan
Poruka
4.066

Kobila , pomirila se sa paricama,kobilcina jedna!:bljak::bljak:

gossca

Elita
Poruka
17.162

Secam se njenog koncerta u HN kad sam bila mala...moji roditelji su je slusali...
Njene politicke izjave su se dosta cule, ali verujem da ce i pored svega ljudi doci na taj koncert...cisto zbog emocija prema nekim davnim vremenima, uspomena iz svoje mladosti...

greba

Buduća legenda
Poruka
26.477
jeste pljuvala po nama,ali nismo ni mi cvece.....ako je tacno to sto sam cula da su joj nasi opljackali pa zapalili kucu...:roll:
ne treba vise mesati politiku i muziku.

meni je tereza draga i pamtim njene pesme.drago mi je da je dosla.
volela bih da oliver d. dodje e njegov koncert vec ne bih propustila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.