За НАТО спремни: Вук Драшковић и спо на снс изборној листи

Akset

Zainteresovan član
Poruka
484
Godinama vec ima 2 poslanika sa njima u Skupstini (gde su skupljeni i svi drugi *s koca i konopca*)... standardna kolotecina.
Ali zato se svi nesto *strasno sablazne* na ideju da nacionalna i prozapadna opozicija i pomisle na nekakvo (tehnicko) saveznistvo u rusenju sadasnjeg rezima

Vuk jeste za evroatlanske integracije kao uostalam i ja...Tako da ja podrzavam tu politiku....Medjutim ti poslanici koje pominjete, valjda Cotric i jos jedan ne kandiduju se ispred SPOa...Ne pise im SPO u kandidaturi, tako da vest je lazna i maliciozna ....Ako su stavili znak pitanja onda su se malo izvadili...Ne sumnjam da ti poslanici zelenkorist za sebe i ne zele iskrene evroatlanske integracije tacnije ulazak u nato...Jednostavno to licno koristoljiblje samo po sebi znaci da osoba ne zeli put srbije u nato...Cim on zeli da se okoristi i pridobije poziciju u Srbiji, to znaci da se sam odalji od evroatlanske ideje i da mu to ne znaci nista...Zna se da su pare kod domacih lopova...Dakle, ko god se pridruzi SNS, on se fakticki odvaja od evroatlanske ideje, a priblizava postavljacu teme i toj sorti..

Vuk jeste za evroatlanske integracije kao uostalam i ja...Tako da ja podrzavam tu politiku....Medjutim ti poslanici koje pominjete, valjda Cotric i jos jedan ne kandiduju se ispred SPOa...Ne pise im SPO u kandidaturi, tako da vest je lazna i maliciozna ....Ako su stavili znak pitanja onda su se malo izvadili...Ne sumnjam da ti poslanici zelenkorist za sebe i ne zele iskrene evroatlanske integracije tacnije ulazak u nato...Jednostavno to licno koristoljiblje samo po sebi znaci da osoba ne zeli put srbije u nato...Cim on zeli da se okoristi i pridobije poziciju u Srbiji, to znaci da se sam odalji od evroatlanske ideje i da mu to ne znaci nista...Zna se da su pare kod domacih lopova...Dakle, ko god se pridruzi SNS, on se fakticki odvaja od evroatlanske ideje, a priblizava postavljacu teme i toj sorti..
Само нам антисрпски манијак Драшковић фали, као Ђукановић био Брозовска улизица, па као Шешељ причао о Српству, па онда му запретили Хашким трибуналом и он се одмах продана душа преместио. О каквом поштењу ти пишеш, Драшковић је дно дна. Пронатовац Тадић уништио војску, досманлије се накрали, корупција огромна. Вучић се фолира да му је стало до Срба и Србије. Једино што се војска повратила од дна. Пуна је садашња власт евроатлантских досоваца. Фолираш се о демократији, репресији и корупцији, све најгоре је Запад дозволио да раде твоји вољени Шиптари на Косову над Србима. Ноле само што је написао да се заустави терор над Србима на Косову, одмах му Запад упутио замерку да то и ако је истина не треба писати, и ти да пишеш о демократији, репресији и корупцији. Испадаш смешан.

Србија је створена на Косову. Хоћеш у НАТО, иди из Србије, нико ти не брани, јел те неће приме у САД и ЕУ, мора да си необразован, али иди код твојих вољених Шиптара. Чак и ако се преда Косова, следила бих Западна типична уцена Србији да мора прихватити "геноцид" у Сребреници, а и ако га призна, онда следи огромно обештећење и да се моора учити у школама и стално приказивати у свим медијама у Србији како су Срби за све криви. И ти да пишеш о лоповлуку, подмуклијих лопова не постоји од Драшковића и досманлија.

namiri ga za sicu da slucajno ne pocne da laje unaokolo

vuk ipak lepo govori , nasao bi publiku u srbiji , kad je ima sps imao bi i vuk
Пун ми је к. тих слаткоречивих ГОУВАНА.
И Вук Јеремић такођее има ту изузетну Дикцију и боју Гласа,
али кад је неко гоувно онда је гоувно и са тиме се свака Прича завршава.

Пун ми је к. тих слаткоречивих ГОУВАНА.
И Вук Јеремић такођее има ту изузетну Дикцију и боју Гласа,
али кад је неко гоувно онда је гоувно и са тиме се свака Прича завршава.
treba zabraniti bavljenje politikom i novinarstvom svima koji imaju imena i prezimena vezana za reč vuk...time bi se rešilo pola problema koje imamo :p

treba zabraniti bavljenje politikom i novinarstvom svima koji imaju imena i prezimena vezana za reč vuk...time bi se rešilo pola problema koje imamo :p
Немој тако...
Пре 200 година,Многи Родитељи су давали својој деци имена-Вук- како би та новорођена деца преживела разне Болести које су харале у то време и за које није било лека,
ослањајући се на Старословенска Божанства где је ВУК био Тотем и које ни Хришћанство није могло искорени.

Немој тако...
Пре 200 година,Многи Родитељи су давали својој деци имена-Вук- како би та новорођена деца преживела разне Болести које су харале у то време и за које није било лека,
ослањајући се на Старословенска Божанства где је ВУК био Тотем и које ни Хришћанство није могло искорени.
šalim se malo...nego vidi Vučić, Vučićević, Vulin, Vuk Drašković, Vuk Jeremić...zamisli da im nije dozvoljeno bavljenje politikom i novinarstvom zbog tog vuk u imenu odnosno prezimenu.... :p

šalim se malo...nego vidi Vučić, Vučićević, Vulin, Vuk Drašković, Vuk Jeremić...zamisli da im nije dozvoljeno bavljenje politikom i novinarstvom zbog tog vuk u imenu odnosno prezimenu.... :p

А занимљиво,
Нема НИЈЕДНОГ неког рвата који носи име-ВУК-.
Ми баштинимо то-ВУК- из Давнина из Словенске Митологије дан-данас,
СТАРОСЕДЕЛАЧКЕ...

шта су онда ти рвати,кад и одакле су дошли?:)

А занимљиво,
Нема НИЈЕДНОГ неког рвата који носи име-ВУК-.
Ми баштинимо то-ВУК- из Давнина из Словенске Митологије дан-данас,
СТАРОСЕДЕЛАЧКЕ...

шта су онда ти рвати,кад и одакле су дошли?:)
ima...Vjekoslav Šešelj...ovo vjek je od vuk verovatno nastalo... :p

namiri ga za sicu da slucajno ne pocne da laje unaokolo

vuk ipak lepo govori , nasao bi publiku u srbiji , kad je ima sps imao bi i vuk
Не може антисрпски манијак никад лепо говорити. Браварска улизица који се фолира да је четник, манијак лупета како да је Дража жив данас хтео да Србија буде у НАТО.

Back