Za nas :-D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Courtney

Aktivan član
Poruka
1.823
Posto mislim da ovo nije samo meni padalo na pamet,odlucila sam da otvorim temu koja nema bas nikakve veze sa muzikom,iz vise razloga.Prvo:bolesna sam,treba mi drustvo,mesec dana ne smem napolje,i drugo i najbitnije:mnogo ljudi mi je ovde bas "priraslo za srce :oops: ",pa sam jednostavno htela da cujem njihovo misljenje o nekim,meni bitnim stvarima,a nazalost vecina njih ne odlazi na neke druge forume npr. Tinejdzeri,pa nisam imala mogucnosti.Zamolila bih moderatore da imaju milosti (bolesna sam ljudi!) i da ne zakljucaju,obrisu ili premeste ovu temu.Ako se svi slazu,neka ovo bude tema gde ce svi postavljati svoje nemuzicke probleme,dileme itd. :D (to hipik progovara iz mene i bas je gotivno da vam kazem :D) Pa, jel hocete i sta mislite o temi uopste?
 
vazi vazi, kortni, evo ja sam ovde otvoren za sva muzicke i nemuzicka pitanja, a sto se tice mojih nemuzickih dilema i problema, eeeee ...... slabo ti ja imam dilema, eto, korni, imala si priliku da cujes jednu od mojih retkih ... ali evo bas me zanima da cujem sta ostali ovdasnji pajtosi imaju da kazu o nemuzickim stvarima.
ajd postavite pitanje, bilo sta ... pretvorio sam se u .....
ear.gif
 
koliko ima sati(ahaha moj nepresusni izvor (h)umora!! :D ,nego sto ti ne daju napolje,ma ne to je glupo pitanje,ovajjjj,sta mislis o, o, dream theater-u?e,zaboravi,nemam inspiracije tako da,ne u stvari, setila sam se da li si citala knjigu ca,blues??ako nisi nabavi je nekako,zanima me tvoje misljenje o toj knjizi?i svih drugih ljudi..... :P
 
Aurora:
...jedno glupo pitanje... sta se desava u Begisu?Trenutno sam miljama daleko...pa sam pomalo nostalgicna...
Eh,znam kako ti je,samo ti ja necu bas mnogo biti od pomoci,jer ne smem napolje :cry: ,ali,aj da probam.Sad ce (u petak) biti Hard n Heavy fest i bice Alogia,a ja necu ici!Ovde je bas lepo vreme (loodim,tako lepo,a ja ne smem napolje),evo sad zamisljam Kalis,mora da je i on prelep i prepun ljudi kao i obicno...ah,tuzno je ovo.Aj valjda ces se ti vratiti pre nego sto ja ozdravim,pa da ti meni picas :D Oces?
 
child in time:
koliko ima sati(ahaha moj nepresusni izvor (h)umora!! :D ,nego sto ti ne daju napolje,ma ne to je glupo pitanje,ovajjjj,sta mislis o, o, dream theater-u?e,zaboravi,nemam inspiracije tako da,ne u stvari, setila sam se da li si citala knjigu ca,blues??ako nisi nabavi je nekako,zanima me tvoje misljenje o toj knjizi?i svih drugih ljudi..... :P
Nisam,ali ajde,ako kazes da je dobra :D A sto se tice benda,smatram da ne moram ni na audiciju da idem,pa se proglasavam pevacem!Pardon,pevacicom :oops: A kad budem cula malo vise stvari od DT recicu ti moje misljenje i o tome...A jel citao ovde neko :"Knjigu o Nibelunzima"?Ja tu knjigu OBOZAVAM,pa me zanima ima li jos neko...
 
ajd sta ste navalili od cega je bolesna, nije bitno, vazna je sustina :wink:
a boginje mi ne spominjite, otpao sam mesec dana lezeci u krevetu zbog njih, nesto ..... grrrrr. najsmornije
 
Keeper:
ajd sta ste navalili od cega je bolesna, nije bitno, vazna je sustina :wink:
a boginje mi ne spominjite, otpao sam mesec dana lezeci u krevetu zbog njih, nesto ..... grrrrr. najsmornije

ja se zajebavala .... nisam lezala u krevetu! Umrla bih u tom slucaju definitivno...
 
Keeper:
die_happy:
Keeper:
ajd sta ste navalili od cega je bolesna, nije bitno, vazna je sustina :wink:
a boginje mi ne spominjite, otpao sam mesec dana lezeci u krevetu zbog njih, nesto ..... grrrrr. najsmornije

ja se * .... nisam lezala u krevetu! Umrla bih u tom slucaju definitivno...

e pa mene bi tukli da sam ustao ...... :cry:
Pa sto onda nisi.. onda bi svi mi bili srecni!!! :lol: (SALIM SE naravno)

Nego da se ja vratim na nasu drugaricu.. (bas sam fina, boli glava) ovako.. pa vazno je da si ti ziva, a bices uskoro i zdrava (bar u fizickon smislu, kao ja sad :lol: ), a za to vreme ja cu tebi da tamo dobacujem neke lekove.. (al’ cuti nemoj to nikome da kazes, to je sad protiv zakona, pa da me nekazne.. a ja jos nisam in pocela da radim.. ako me uhvate dzabe mi sto sam se cimala ove 2 god. t.j. 1, sad je 2 u ovoj skoli..) znaci, sta htedoh rreci.. ne znam.. izgubih se u ovoj prici.. uglavnom, da ti nama ozdravis, pa ti onda mi organizujemo jedan festival i dovedemo koga god ti hoces.. MOZE? (pricala sam ko neka baba!!!!)
Pa red bi bio da prestanem da lupetam..
:roll:
 
mortishaaa:
Keeper:
die_happy:
Keeper:
ajd sta ste navalili od cega je bolesna, nije bitno, vazna je sustina :wink:
a boginje mi ne spominjite, otpao sam mesec dana lezeci u krevetu zbog njih, nesto ..... grrrrr. najsmornije

ja se * .... nisam lezala u krevetu! Umrla bih u tom slucaju definitivno...

e pa mene bi tukli da sam ustao ...... :cry:
Pa sto onda nisi.. onda bi svi mi bili srecni!!! :lol: (SALIM SE naravno)

Nego da se ja vratim na nasu drugaricu.. (bas sam fina, boli glava) ovako.. pa vazno je da si ti ziva, a bices uskoro i zdrava (bar u fizickon smislu, kao ja sad :lol: ), a za to vreme ja cu tebi da tamo dobacujem neke lekove.. (al’ cuti nemoj to nikome da kazes, to je sad protiv zakona, pa da me nekazne.. a ja jos nisam in pocela da radim.. ako me uhvate dzabe mi sto sam se cimala ove 2 god. t.j. 1, sad je 2 u ovoj skoli..) znaci, sta htedoh rreci.. ne znam.. izgubih se u ovoj prici.. uglavnom, da ti nama ozdravis, pa ti onda mi organizujemo jedan festival i dovedemo koga god ti hoces.. MOZE? (pricala sam ko neka baba!!!!)
Pa red bi bio da prestanem da lupetam..
:roll:

festival za Kortni ???
e mislim da bi joj se svidelo .... 8)
DOVEDITE PEARL JAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMM
i upucajte jednog njigovog gitaristu, ili mu slomite prste, pa da mu ja budem zamena :roll:
 
Keeper:
festival za Kortni ???
e mislim da bi joj se svidelo .... 8)
DOVEDITE PEARL JAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMM
i upucajte jednog njigovog gitaristu, ili mu slomite prste, pa da mu ja budem zamena :roll:
Mislis da ce joj se svideti?? :roll: :P
E nego, ja sam tebi vec obecala da cu da dovedem PEARL JAM, pa cu tad da ti ispunim zelju.. inace svako ko ucestvuje u “pravljenju” festivala, ima prava i na jednu zelju iliti jedan bend.. sta jos.. da.. za gitariste.. imam bolju ideju.. ako zelis samo tad da sviras sa njima ona cemo da ga namamimo (mislim, ja cu..) i zavezemo.. e, i onda, kao oni nemaju gitaristu.. a nemaju vremena da nadju nekog poznatog, pravog, ..etc. I onda mi tebe predlozimo.. I to sviras sa njima.. pa se oni oduseve sa tobom i onom bivsem se zahvale sto je onda osustvovao i kazu mu da odjebe.. al’ na finiji nacin.. e onda ih ti pritisnes i oni oteraju i menadzera i ja vam budem novi!!! Kako sam sve lepo smislila..
:wink:
 
mortishaaa:
Keeper:
festival za Kortni ???
e mislim da bi joj se svidelo .... 8)
DOVEDITE PEARL JAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMM
i upucajte jednog njigovog gitaristu, ili mu slomite prste, pa da mu ja budem zamena :roll:
Mislis da ce joj se svideti?? :roll: :P
E nego, ja sam tebi vec obecala da cu da dovedem PEARL JAM, pa cu tad da ti ispunim zelju.. inace svako ko ucestvuje u “pravljenju” festivala, ima prava i na jednu zelju iliti jedan bend.. sta jos.. da.. za gitariste.. imam bolju ideju.. ako zelis samo tad da sviras sa njima ona cemo da ga namamimo (mislim, ja cu..) i zavezemo.. e, i onda, kao oni nemaju gitaristu.. a nemaju vremena da nadju nekog poznatog, pravog, ..etc. I onda mi tebe predlozimo.. I to sviras sa njima.. pa se oni oduseve sa tobom i onom bivsem se zahvale sto je onda osustvovao i kazu mu da *.. al’ na finiji nacin.. e onda ih ti pritisnes i oni oteraju i menadzera i ja vam budem novi!!! Kako sam sve lepo smislila..
:wink:

hmmm ..... hmmmmmm
ne moze 8)
salim se ... nego, bolje da smislimo taktiku kako da ih odusevim, je8es me ako znam 5 njihovih pesama da odsviram :?
i namami mekkridija, ocu da sviram sa gosardoooom !!!
samo budi pazljiva s njim, nemoj da mu povredis rucice :lol:
 
Courtney:
Aurora:
...jedno glupo pitanje... sta se desava u Begisu?Trenutno sam miljama daleko...pa sam pomalo nostalgicna...
Eh,znam kako ti je,samo ti ja necu bas mnogo biti od pomoci,jer ne smem napolje :cry: ,ali,aj da probam.Sad ce (u petak) biti Hard n Heavy fest i bice Alogia,a ja necu ici!Ovde je bas lepo vreme (loodim,tako lepo,a ja ne smem napolje),evo sad zamisljam Kalis,mora da je i on prelep i prepun ljudi kao i obicno...ah,tuzno je ovo.Aj valjda ces se ti vratiti pre nego sto ja ozdravim,pa da ti meni picas :D Oces?
ja bih veoma rado...ali ko zna kada cu se vratiti...nadam se da ces ti pre toga ozdraviti...i veruj mi potpuno te razumem za Kalis...mislim da mi to najvise nedostaje...sto se tice Alogije svirace oni jos mnogo puta u krajnjem slucaju mozes da odes u Smederevo na neku njihovu svirku...kada se oporavis naravno...zelim ti brz oporavak
 
Joj,hvala vam svima,OVOLIKO!!!Stvarno ste divni... :oops: A za onaj festival,joj sta da vam kazem,evo rasplakaste me,ali stvarno,hvala vam mnogo,svima,a posebvno Mortishi,za Keepera se podrazumeva....evo,sad cu jos brze da ozdravim :D
 
Aurora:
Courtney:
Aurora:
...jedno glupo pitanje... sta se desava u Begisu?Trenutno sam miljama daleko...pa sam pomalo nostalgicna...
Eh,znam kako ti je,samo ti ja necu bas mnogo biti od pomoci,jer ne smem napolje :cry: ,ali,aj da probam.Sad ce (u petak) biti Hard n Heavy fest i bice Alogia,a ja necu ici!Ovde je bas lepo vreme (loodim,tako lepo,a ja ne smem napolje),evo sad zamisljam Kalis,mora da je i on prelep i prepun ljudi kao i obicno...ah,tuzno je ovo.Aj valjda ces se ti vratiti pre nego sto ja ozdravim,pa da ti meni picas :D Oces?
ja bih veoma rado...ali ko zna kada cu se vratiti...nadam se da ces ti pre toga ozdraviti...i veruj mi potpuno te razumem za Kalis...mislim da mi to najvise nedostaje...sto se tice Alogije svirace oni jos mnogo puta u krajnjem slucaju mozes da odes u Smederevo na neku njihovu svirku...kada se oporavis naravno...zelim ti brz oporavak
Hvala ti.E,da znate kako ste me oraspolozili :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top