Za nas :-D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
dogovorili smo se da mortishaaa zavede majka, posto ja ocu sa stounom da sviram ... znaci necemo majku nista nazao uciniti, i jos ce se malo zezati sa maloletkinjom ... samo da ga panduri ne uvate 8)
P.S.> mortishaaa, ako postane navalentan, odma me zovi :lol:

sto? da se ti onda uvalis kod Majka umesto nje? heheehehehhe :P

gay, totaly gay! :P

Nadya:
Keeper:
dogovorili smo se da mortishaaa zavede majka, posto ja ocu sa stounom da sviram ... znaci necemo majku nista nazao uciniti, i jos ce se malo zezati sa maloletkinjom ... samo da ga panduri ne uvate 8)

nadya, ovo nije bilo lepo ... :cry:

Keeper:
Naravno da cu te zvati.. :lol:
nego.. i prvo cu da vidim kako ti ide.. ako ti na sceni ide lose (u sta cisto sumljam) onda cu napraviti neki skandal i ako ga ne bude.. tako da znas..
:wink:

Keeper:
Nadya:
Keeper:

A ti NADYA, nemoj da mi diras KEEPER-a, inace ces imati posla sa mnom.. jos si ga i rasplakala.. i to da je gay nisi smela ni da pomislis, a kamoli da kazes.. :x :x :wink:

mortishaaa:
Keeper:
Nadya:
Keeper:

A ti NADYA, nemoj da mi diras KEEPER-a, inace ces imati posla sa mnom.. jos si ga i rasplakala.. i to da je gay nisi smela ni da pomislis, a kamoli da kazes.. :x :x :wink:

DA, NADYA, JESI CHULA !!!
hehe ....
nego, mortishaaa, dobra je nadya, samo se zezamo, ali hvala ti za odbranu ...... :wink:

mortishaaa:
nego.. i prvo cu da vidim kako ti ide.. ako ti na sceni ide lose (u sta cisto sumljam) onda cu napraviti neki skandal i ako ga ne bude.. tako da znas..

...... uh ... dobar plan ... dobar, dobar ... :lol:
a s obzirom kako sviram, mislim da ces morati da pravis skandal. napij onog gitaristu, i samo ga pusti ... on ce sam napraviti skandal kad vidi mene na bini ... hihihiihihi 8)

a kad smo vec kod skandala, da ste videli danas bila svirka u vrbasu. tzv. "gimnazijski koncert", sviraju mladji i tako to ......
al su bili loooooooooshiiiiiiii. vokali ubistveni. nijedna lepa pesma. dominacija HC-a, nekoliko bendova je obradilo System of a down. i kao dosle neke reperchine pa kao repuju. ma mrsh. a marva se lozi.
jedina dobra pesma na repertoaru - enter sandman. ali da vidite kako je to izvedeno, povracali biste. pevac (moj drug iz razreda) - uroljan ko dupe, promasuje strofe ...... brukaaaaaaaaaaaaaaa
mislim, kad vidim kako klinci sviraju uvati me pesimizam..... tako nesto slicno je i kortni rekla, jel da? njoj se smuci yu-metal ponekad ..... a meni nasa muzika i sve zivo ... :?

Nadya:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mozes da namamis koga god oces ??? mortishaaa, ti si kao neka opasna riba, a? :lol:
hehe. salim se.
A ti kao oces da kazes da nisam?????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nisi svestan koliko si me uvredio.. :wink:

ma jesi ti opasna riba, znam ja to. ali nisi super-opasna-riba, da jesi, vec bi me z 8) avela
hm..hm.. ovaj.. ajde nemoj sad da se pravis.. :P :wink:

.... dobro .... :oops: ..... necu .... :lol:

brate koje zestoko muvanje!!!!!
Aha :( :( :(

Courtney:
Nadya:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mozes da namamis koga god oces ??? mortishaaa, ti si kao neka opasna riba, a? :lol:
hehe. salim se.
A ti kao oces da kazes da nisam?????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nisi svestan koliko si me uvredio.. :wink:

ma jesi ti opasna riba, znam ja to. ali nisi super-opasna-riba, da jesi, vec bi me z 8) avela
hm..hm.. ovaj.. ajde nemoj sad da se pravis.. :P :wink:

.... dobro .... :oops: ..... necu .... :lol:

brate koje zestoko muvanje!!!!!
Aha :( :( :(

a sto si sad ti tuzna ?:shock:

Keeper:
mortishaaa:

a s obzirom kako sviram, mislim da ces morati da pravis skandal. napij onog gitaristu, i samo ga pusti ... on ce sam napraviti skandal kad vidi mene na bini ... hihihiihihi 8)
e pa vidis moze i to.. razmislicu o tome.. :roll:

mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:

hehe ..... ma super smo isplanirali. jos ih samo ti dovedi ... :lol:
ajd'
ajde
ajde
ajde

AJDEEEEE :lol:

Nadya:
Hm, ja mislim da je Courtney zaljubljena u Keeper-a i da se zato izbedacila jer on ne muva nju, nego mortishu... simple... :arrow:

hmmm... am i wrong? 8)
Aha,to je :D Nego,znate li vi sta se meni desilo?! (u stvari vecina ljudi ovde je saznala na ovaj ili onaj nacin) Ja am vam juce raskinula sa deckom :cry: ,ali sam se hvala bogu opametila,pa smo se danas pomirili :D Sada sam HAPPY!!!!!!!! A bila sam eXtremno tuzna kad sam ono napisala,pa mi nije odgovaralo da se neko muva dok ja tugujem... :cry: mada,ja sasvim odobravam mortishu,sta vise,Keeper ponosna sam na tebe :D :lol: :lol: :D

Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:

ajd'
ajde
ajde
ajde

a jesam li pomenula da je to najmanji problem?? :?

mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:

ajd'
ajde
ajde
ajde

a jesam li pomenula da je to najmanji problem?? :?

dobro dobro ...... :roll:
ah, Keeper is back in action, after a few days 8)
majke mi, pokajao sam se sto sam upisao fakultet, ne mogu ni da ........ :?

Courtney:
Nadya:
Hm, ja mislim da je Courtney zaljubljena u Keeper-a i da se zato izbedacila jer on ne muva nju, nego mortishu... simple... :arrow:

hmmm... am i wrong? 8)
Aha,to je :D Nego,znate li vi sta se meni desilo?! (u stvari vecina ljudi ovde je saznala na ovaj ili onaj nacin) Ja am vam juce raskinula sa deckom :cry: ,ali sam se hvala bogu opametila,pa smo se danas pomirili :D Sada sam HAPPY!!!!!!!! A bila sam eXtremno tuzna kad sam ono napisala,pa mi nije odgovaralo da se neko muva dok ja tugujem... :cry: mada,ja sasvim odobravam mortishu,sta vise,Keeper ponosna sam na tebe :D :lol: :lol: :D

heheheheh. Nadya je malo neinformisana, hehehe. ali jako voli da izvodi zakljucke, tako da joj necu zameriti :lol:

guitarrr_babe:
stooooooooo? Zar je to nemoguce, ti i mortishaaa, a? :?: Nemoj sad da mi zezas koleginicu sa foruma, da ti ne smestim virtualne batine :evil:

ja i mortishaaa nemoguce?
joj, znas, sve je moguce, naucio sam da ne pricam nista u napred ... :wink: cak ni najblesavije stvari.
a cekaj, koga ja to zezam ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back