Za nas :-D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Courtney:
Joj,hvala vam svima,OVOLIKO!!!Stvarno ste divni... :oops: A za onaj festival,joj sta da vam kazem,evo rasplakaste me,ali stvarno,hvala vam mnogo,svima,a posebvno Mortishi,za Keepera se podrazumeva....evo,sad cu jos brze da ozdravim :D
Nema na cemu.. hehe :lol: :lol: drago nam je da ti bar nije dosadno (aha, bas sam lepo rekla..)
:D :) 8) :lol: :P :oops: :twisted: :roll: :wink:

Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
festival za Kortni ???
e mislim da bi joj se svidelo .... 8)
DOVEDITE PEARL JAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMM
i upucajte jednog njigovog gitaristu, ili mu slomite prste, pa da mu ja budem zamena :roll:
Mislis da ce joj se svideti?? :roll: :P
E nego, ja sam tebi vec obecala da cu da dovedem PEARL JAM, pa cu tad da ti ispunim zelju.. inace svako ko ucestvuje u “pravljenju” festivala, ima prava i na jednu zelju iliti jedan bend.. sta jos.. da.. za gitariste.. imam bolju ideju.. ako zelis samo tad da sviras sa njima ona cemo da ga namamimo (mislim, ja cu..) i zavezemo.. e, i onda, kao oni nemaju gitaristu.. a nemaju vremena da nadju nekog poznatog, pravog, ..etc. I onda mi tebe predlozimo.. I to sviras sa njima.. pa se oni oduseve sa tobom i onom bivsem se zahvale sto je onda osustvovao i kazu mu da *.. al’ na finiji nacin.. e onda ih ti pritisnes i oni oteraju i menadzera i ja vam budem novi!!! Kako sam sve lepo smislila..
:wink:

hmmm ..... hmmmmmm
ne moze 8)
salim se ... nego, bolje da smislimo taktiku kako da ih odusevim, je8es me ako znam 5 njihovih pesama da odsviram :?
i namami mekkridija, ocu da sviram sa gosardoooom !!!
samo budi pazljiva s njim, nemoj da mu povredis rucice :lol:
ma kad ja kazem da ces ih oduseviti onda ce tako i biti!!! kapis??? ima vremena.. uvezbaces se.. evo ja cu ti pomoci!! :lol:
Ma kog god ti kazes da namamim, nema problema.. to je najlakse.. :oops: Necu mu ja nista.. :oops: mislim.. necu..
P.S. ja ne znam da sviram!! :twisted:

Keeper:
e, ljudi, ako vas zanima imam svoj licni sajt http://www.djivuljskij.50megs.com/
na njemu sam kao nesto pisao o mejdenima, nirvani i ritmu nereda .....
al to je staaaaro. ja mislio da su mi ga obrisali posto je trebalo da se kao placa, sta ti ja znam 8)
heheheh
izvin'te sto se ovako exponiram :lol:
Kako si lud,ne verujem!Inace,da iskoristim priliku da objavim da sam ja danas primila pretposlednju bocu,pa cu sutra (kad porimim poslednju),da vam napravim FORUMSLAVLJE!Moze? :D :D :D

Courtney:
Kako si lud,ne verujem!Inace,da iskoristim priliku da objavim da sam ja danas primila pretposlednju bocu,pa cu sutra (kad porimim poslednju),da vam napravim FORUMSLAVLJE!Moze? :D :D :D
EEEEEEEEE. STRAVA!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: nego kad ce to biti.. da probam da dodjem.. :lol: :lol:
CEK, CEK.. ajde mi sad reci da ides i na festival :shock: pa da se jos vise odusevim.. :wink: :lol: :lol:

Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mozes da namamis koga god oces ??? mortishaaa, ti si kao neka opasna riba, a? :lol:
hehe. salim se.
A ti kao oces da kazes da nisam?????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nisi svestan koliko si me uvredio.. :wink:

ma jesi ti opasna riba, znam ja to. ali nisi super-opasna-riba, da jesi, vec bi me z 8) avela
hm..hm.. ovaj.. ajde nemoj sad da se pravis.. :P :wink:

mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mozes da namamis koga god oces ??? mortishaaa, ti si kao neka opasna riba, a? :lol:
hehe. salim se.
A ti kao oces da kazes da nisam?????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Nisi svestan koliko si me uvredio.. :wink:

ma jesi ti opasna riba, znam ja to. ali nisi super-opasna-riba, da jesi, vec bi me z 8) avela

.... dobro .... :oops: ..... necu .... :lol:

Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
hehe. salim se.

Ahm,ehm... :evil: Ma salim se :D :lol: :lol: :D

mortishaaa:
Courtney:
EEEEEEEEE. STRAVA!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: nego kad ce to biti.. da probam da dodjem.. :lol: :lol:
CEK, CEK.. ajde mi sad reci da ides i na festival :shock: pa da se jos vise odusevim.. :wink: :lol: :lol:
Eh,ja bih... :cry:

E,da vas pitam nesto? Desava li vam se nekad da vam se sve smuci? Meni se evo upravo desilo i bas sam se ubedacila,a desilo mi se i jednom pre.Za sve je kriv yumetal.net!To vam se kod mene manifestuje tako sto necu da cujem nista sto ima rec METAL u sebi nekoliko narednih sati!Uzas,uopste ne umem to da opisem,jednostavno mi se metal zgadi i to tako traje i posle opet sve po starom!Uzas!

:twisted: :twisted: GDE SU TI KOLACI ? :twisted: :twisted:

nego, ajmo da slavimo ljudi .....
ura.gif

dazzler.gif

Keeper:
festival za Kortni ???
i upucajte jednog njigovog gitaristu, ili mu slomite prste, pa da mu ja budem zamena :roll:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ja jednostavno ne verujem ni svojim ocima , ni ocima ovog emotikona!!!!

que?
sta si rekao?
what?

hoces da diram(o) Majka ili Stouna??!?!?!?!?!!?!?!?!?

bolje dajte meni neke lekove :roll: :evil: :shock: :shock:

blj i tebi Keeper-u :P

Nadya:
Keeper:
festival za Kortni ???

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ja jednostavno ne verujem ni svojim ocima , ni ocima ovog emotikona!!!!

que?
sta si rekao?
what?

hoces da diram(o) Majka ili Stouna??!?!?!?!?!!?!?!?!?

bolje dajte meni neke lekove :roll: :evil: :shock: :shock:

blj i tebi Keeper-u :P

dogovorili smo se da mortishaaa zavede majka, posto ja ocu sa stounom da sviram ... znaci necemo majku nista nazao uciniti, i jos ce se malo zezati sa maloletkinjom ... samo da ga panduri ne uvate 8)
P.S.> mortishaaa, ako postane navalentan, odma me zovi :lol:

Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
hehe. salim se.

brate koje zestoko muvanje!!!!!

Nadya:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
hehe. salim se.

brate koje zestoko muvanje!!!!!

.... ehm ... moze samo da ti bude krivo :lol: :lol: :lol:
a ako ti nije, onda da cutis 8)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back