Za nas :-D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh sad, nije valjda toliko lose? ne boj se ni ova kasaba nije nesto posebno, ja jedva izlazim na kraj, da ne idem svaki vikend kuci ko zna sta bi se desilo

e da 21.06.2007. the cult u bg-u :D

...ih sad i ti...fenseri...
...vecina njih iz tog razdoblja je takva (kiss na prvom mestu, pa onda svi ostali) ali imaju mlogo dobre pesme (Fire woman, edie i sl) koje bi bilo pravo uzivanje cuti uzivo...

...mda kad bolje pogledam, u pocetku je stvarno bila katastrofa, kako se crtao po licu, samo da se najezis...

ma zezam se, ne'm nishta protiv d kalta al ne gotivim ih neshto posebno.
nego, shta ima u BG i KV? ... kako ide nauka? jel znash da mi odradish jednu statichki neodredjenu reshetku, treba da predam uskoro. :lol:

Keeper:
mortishaaa sa mnom sprovodila nedavno revoluciju na "teenu", nije uspelo. oboje smo shmugnuli.
bleach, smorena, shmugnula i nije ostavila ni posta jedno godinu dana.
rudy, pa valjda je stigao do trecjeg deteta. :lol: o
Propali zbog loše taktike i preteranog udara na mladu raju... ts ts ts... niste dovoljno gledali history :D
Koliko se ja sećam ona je jesenas svraćala na Tinejdžere ako ne i ranije...

C ya 2 btichez at Tool... 8-)

nije propali smo zato shto revolucionari i gerila mora da ima podrshku domorodaca a mi je nismo imali i tako smo pukli.

a da dolazila je bleach par puta nedavno, al ono, ni'sh posebno.

Posle 6 godina vreme je da se i ja oglasim :) Konacno je dosao i taj dan da . . . postanu . . . aj sad svi da mi pozelite dobrodoslicu :mrgreen: Alo ljudi gde ste? :sad2: Nema vas, svi ste otisli pre toliko godina, samo sam ja ostao. . . Mozda bi i ja trebalo da odem, jer ovde odavno nije kao sto je bilo tada. . .
Zbogom muziko. . . .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back