Za muškarce koji vole da se slikaju goli

LEPOTA MUŠKOG TELA JE UVEK BILA TABOO TEMA

75a46e4fcd9aa793c24bfb38b567d831--big-men-bathing.jpg


images
 
Prethodnom dečku (dok smo bili u vez) sam poslala nekoliko fotki. Onako više su bile pokušaji erotske umetnosti. Slične sadržaje sam dobila nekoliko puta od njega.
Mom dragom sam, dok je više putovao zbog posla, slala neke detalje ludorije.
U većini slučajeva to sto se muškarci slikaju sami nije neki dojam.
Mada mi je ok kad su ljudi u vezi da razmene fotke. Pa neka se dogovore sta će sa njima.
P.S. na netu naravno ima baš lepih fotki lepih muškaraca, ono da ti srce stane....
 
Meni je moderatorka brisala moje slike.
Bilo je to vreme kad su jedva dozvolili da se kače polugole ženske.
Ne znate kako je patrijahalan bio ovaj forum na početku.
Okači sisu letiš odma.

Sad kasam u godine kad nije red njima proradila naknadna pamet.

Jel ima šta novo, leba vam?
Oce li pichka ikad doci na red. Dok dodje evoluirasmo. Bice neka hentai creva tentikli.
 
Не мора уопште бити го па да се зачудим када мушкарац ничим изазван шаље слике. Некако ми је то сувише женскасто. Мада не разумем ни жене које се нон стоп сликају и смарају фотографијама. Што на мрежама што овако. Па и овде. Хајде да знаш са ким имаш посла па повремено, али пречесто доживљавам као прошење пажње.
 
Lično me to ostavlja ravnodušnom, ništa bez uživo. Iako sam ovde kačila neke svoje kao "erotske" slike mada baš to i nisu, ne šaljem svoje golišave fotografije privatno, pa ni nekome sa kim sam u vezi. Vrlo retko jednoj osobi i to kad se nismo mogli videti, ali mi to generalno glupo i prosto.

Muškarci bi zaista mogli pre slikanja i slanja da provere da li to žena želi da dobije. Ja sam se toliko nagledala kur.čeva, i u srednjoj školi kada smo donosili "guske" bolesnima, npr na ortopediji u urgentnom, do uživo potentnih i manje potentnih i... meni nekako pogled na golotinju ne izaziva već dugo vremena ništa posebno, nemam ni uzbuđenje. A u današnje vreme kada ima ljudi, poebno mlađih, koji šalju mnogima svoje slike, praktično svakim sa kime se dopisuju, to mi više nije ni intimno.
 
Мени је женски акт нешто неупоредиво лепше. Само такве слике и имам у стану. Колико портрете не подносим, као урамљени мртваци, толико женске актове обожавам.
Исто је и са плесом, клизањем... Не може да се мери поглед на женско и мушко тело.
И то ми нема везе са сексуалном привлачношћу, него са чистом естетиком.
За мене је мушки стриптиз искључиво за мушку публику те склоности. Када видим на снимцима оне разјарене жене дође ми их нешто жао :(
 

Back
Top