Quantcast

Za manje od 10 god. Srbi će biti radna snaga po EU a domovinu će im zaposesti stranci

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.955
Autorska
Logično ovo je plan Nemačke koja želi da od Srba napravi Rome koji su svi znamo kao narod bez domovine.
Čak i ako Srbija uđe u EU pre ovog vremena to će samo ubrzati ovaj proces koji je plan fašističkih snaga u Nemačkoj.
Ko sumnja u ovu logiku onda mora da iznese argumente koji će ovo demantovati.
Stefanović po nalogu je već potpisao da će u Srbiji ostati preko pola miliona migranata.
Ja vas samo pitam koliko će miliona Srba otići za 10 god iz Srbije?

iig

Domaćin
Poruka
4.479
Autorska
Logično ovo je plan Nemačke koja želi da od Srba napravi Rome koji su svi znamo kao narod bez domovine.
Čak i ako Srbija uđe u EU pre ovog vremena to će samo ubrzati ovaj proces koji je plan fašističkih snaga u Nemačkoj.
Ko sumnja u ovu logiku onda mora da iznese argumente koji će ovo demantovati.
Stefanović po nalogu je već potpisao da će u Srbiji ostati preko pola miliona migranata.
Ja vas samo pitam koliko će miliona Srba otići za 10 god iz Srbije?
...kako bez domovine...il će im njemačka biti domovina ili srbija...zavisi koji pasoš uzmu.

iig

Domaćin
Poruka
4.479
Strasno, redovi pred ruskom i kineskom ambasadom sve duzi.
tako je bilo i 1942. u vremenima kada su srbi odlazili raditi u treći rajh u stočnim vagonima...potrebe se nisu promjenile samo ovaj put im plaćaju 10 eura po satu....nekada su stanovali stotinjak u barakama...sada samo desetak po podrumima.

Gilko Bilboa

Veoma poznat
Poruka
11.412
tako je bilo i 1942. u vremenima kada su srbi odlazili raditi u treći rajh u stočnim vagonima...potrebe se nisu promjenile samo ovaj put im plaćaju 10 eura po satu....nekada su stanovali stotinjak u barakama...sada samo desetak po podrumima.
...

Nekada vojnom cizmom, danas novcem...

Dosao Svaba do pameti...

Srbin jok, jok ...

Rayela

Legenda
Poruka
59.937
Ti se lečiš u fašističkoj zemlji.Nemaš nikakva prava osim da im platiš za uslugu i odeš.Jedno dana će te bačit u zamrzivač i tu će se zasvršiti tvoj nemački život.
Ja samo indirektno ( za razliku do recimo of tebe mkoju uvek troduplo moras da placas)
placam za uslugu jer mi odbijaju neki provenat od plate pa ako sam bolesna sve mi je distupno.
Tebi nije nista iako ( pod pretpostavkom da radis) i ti placas krvavo u sistem, ali ne dobijas nista.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.955
Ja samo indirektno ( za razliku do recimo of tebe mkoju uvek troduplo moras da placas)
placam za uslugu jer mi odbijaju neki provenat od plate pa ako sam bolesna sve mi je distupno.
Tebi nije nista iako ( pod pretpostavkom da radis) i ti placas krvavo u sistem, ali ne dobijas nista.
Koliko je operacija slepog creva ili žuča na cenovniku ali poštano da kažeš jer ja lično znam?

savasavanovic

Poznat
Poruka
8.996
Важно је да следимо законе тржишта.Ако мора да се Српчићи раселе по Европи и утопе у друге нације, да се овде населе неки други народи, нека буде тако.Важно је да економија напредује и скаче БДП.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.