За Мадону се има пара, a за деконтаминацију не

marlon:
E da se i ja slozim sa ovim smorom :lol::lol::lol: za Stounse steta bre... al' to je tako kad DS Maksa organizuje sa Skupstinom Grada, pa se posvadjaju oko love... opet nista ne znas, za nedolazak su krivi Tvoji i niko drugi :lol::lol::lol:
Господине Марлон, предпостављам да мислите на господина Ћатовића. Занимљиво је да имате ту информацију, јер сам мислио да само мали број људи зна за то. Скоро све је тачно што сте изнели. Клика у Скупштини из ДС је водила преговоре и чак су требали да дотирају велики новац, али је запело баш због неусклађености потреба неких да се народски речено омасте у овом послу. Није то ни прва ни задња афера ДС у Скупштини, има их још доста. Ништа није био бољи ни СПО пре њих.
 
miskov:
Kako ide biznis sa polovnom garedorobom iz Nemacke.Ti kao veoma uspesan biznismen bi trebao da dajes savete nama mladjima.Pusti politiku jer djavvolja su tu posla.

Ако ме сећање не вара, Били д кид је сам за себе писао да је ЛОПОВ... тј. да иде повремено у иностранство ДА КРАДЕ... не знам да ли се зезао... :roll:
 
eremita:
Ако ме сећање не вара, Били д кид је сам за себе писао да је ЛОПОВ... тј. да иде повремено у иностранство ДА КРАДЕ... не знам да ли се зезао... :roll:
U Madjarsku mozda na kurs sa onima iz Otpora,a sto se tice kradje mislim da nema muda ni da papir iz wc-a mazne
 
eremita:
Ако ме сећање не вара, Били д кид је сам за себе писао да је ЛОПОВ... тј. да иде повремено у иностранство ДА КРАДЕ... не знам да ли се зезао... :roll:

hahhhahahaaaaaaaa....Eremita, opet si pio one smesne tablete???...cccccc

funny, funny.....hahahhhaa
 
Pa narode uredu je dovesti Madonu,ali...
Hajde da prvo sredimo naše dvorište.Narodno pozorište je u buli taman toliko koliko treba njoj platiti,Narodni muzej ne radi,Muzej kinoteke finansiraju Francuzi....
U nedostatku kulturne politike ministar Kojadinović pribegava jeftinim trikovima kao što je dolazak Madone.
Da ona će doći , uzeti pare i napuniti džepove menadžerima,Kojadinović i Dinkić će na sva usta pričati kako je to ogroman uspeh..
A šta posle?
 
... moramo i za to da odvojimo lovu... mora za sve... mi smo deo sveta, brate, moras da ponudis ljudima da to i osete. Sto da ne platimo da Madona dodje? Evo ja cu prvi da idem na koncert. Isto kao i na Stonese... kao sto sam isao na metaliku, kao sto sam overio Kiss, kao sto sam gledao Jethro Thull, kao sto sam gledao Pink... nema to veze... Za to mora da bude para... Mora da bude para i za Narodno Pozoriste, naravno, ali mora i za pod-kulturu...
...
Jos samo da dodje opet Iron Maiden... :)




-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
lider:
Pa narode uredu je dovesti Madonu,ali...
Hajde da prvo sredimo naše dvorište.Narodno pozorište je u buli taman toliko koliko treba njoj platiti,Narodni muzej ne radi,Muzej kinoteke finansiraju Francuzi....
U nedostatku kulturne politike ministar Kojadinović pribegava jeftinim trikovima kao što je dolazak Madone.
Da ona će doći , uzeti pare i napuniti džepove menadžerima,Kojadinović i Dinkić će na sva usta pričati kako je to ogroman uspeh..
A šta posle?

a kultura se kao svodi na tamo neke prashnjave muzeje i pozorista? muka mi je od tih pozorista,stalno nesto kukaju,te malo im je para,te ovo,te ono...a film,koji je najveca kulturna vrednost ovog drustva propada...mrzim pozorista,muzeje i operu
 
serb_pagan:
a kultura se kao svodi na tamo neke prashnjave muzeje i pozorista? muka mi je od tih pozorista,stalno nesto kukaju,te malo im je para,te ovo,te ono...a film,koji je najveca kulturna vrednost ovog drustva propada...mrzim pozorista,muzeje i operu

Film i treba da propada kada se zna da lovu dobijaju samo njih par mafijoza koji su odani svim rezimima.
Mrzim filmsku bagru
 
serb_pagan:
mozda si u pravu,al zato su ti mafiozi snimili par filmova,npr."rane","lepa sela" i slicno,koje je retko koji film ranije snimljen ovde nadmasio
Е баш си нашао јаче филмове брате, али ствар укуса. Ал да су филмаџије багра :lol: јесу, само су гори политичари од њих. Срећан ти Божић.
 
serb_pagan:
a kultura se kao svodi na tamo neke prashnjave muzeje i pozorista? muka mi je od tih pozorista,stalno nesto kukaju,te malo im je para,te ovo,te ono...a film,koji je najveca kulturna vrednost ovog drustva propada...mrzim pozorista,muzeje i operu


...е, свашта... да се човек прекрсти левом руком... 8-)
 

Back
Top