Za letovanje u Srbiji država daje vaučere u visini od 15.000 dinara

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.867
U pauzama toga kako je on rekao "strancima" ovo ili ono,proročanstvima o teškoj zimi i trećem svetskom ratu i kako su hvatali Belivuka, El Presidente je napomenuo novu meru koja se tiče ovog pdf-a :mrgreen:

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da država građanima Srbije daje vaučere u visini od 15.000 dinara, a da 200.000 lica ima pravo na ovu pomoć.

Vučić je rako da će svi koji imaju pravo na penziju, radnici čija primanja ne prelaze 70.000 dinara mesečno, studenti, ratni vojni invalili i civilni invalidi, nezaposlena lica, kao i mnoge druge kategorije stanovništva, imati pravo na vaučer u vrednosti od 15.000 dinara.
„Na to ima pravo 200.000 ljdudi. Mi sada dajemo tri milijarde u kešu. Za 200.000 po 15.000 dinara, samo da provedu deo odmora u Republici Srbiji. To radimo kako bi se ljudi upoznali sa sopstvenom zemljom, da još više ljudi zavole Srbiju. Da novac ostane u našoj zemlji. Razlog je i to što je ponovo buknuo kovid, koji se rasplamsao na Mediteranu“, naveo je Vučić i dodao:

"Samo za relativno bogate i bogate ljude nismo odbrili ovu meru." :rotf:(sa platom od 700€ je neko bogat ? )

Najavio je da se vaučer može iskoristiti do 15. ili 31. oktobra, a kada dođe sezona zimskih odmora, "naći će nove pare i moliti ljude da ne idu u Austriju na zimovanje".

"Očekujemo da ovo bude veliko čudo", rekao je Vučić, dodavši da, ukoliko interesovanje bude veliko, pravo na vaučere biće odobreno za još 100.000 ljudi.

640px-BajinaBastaLake.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hoćete li iskoristiti ovaj poklon naše države ako ispunjavate uslove :lol: ?
Mogu li uopšte Banja Vrujci ili Srebrno jezero zameniti morski vazduh?

Po cenama znam da Kopaonik sasvim lepo "zamenjuje" Alpska skijališta ali o tome ćemo na zimu kada se država otvori za još jednu turu bespotrebnog davanja iz budžeta finansiranog akcizama, pdv-om i ostalim davanjima koje su na teret svakoga ko živi ovde.
 
A Vučku svaka čast na trudu. Lako bilo Titu svojevremeno imao je Makarsku,Baške Vode i Tučepe na raspolaganju za radnička odmarališta, aj ti zadovolji Srbina sa Pačir banjom :mrgreen:
nije to banja...to je kapljica roza...na sred livade :rumenko:

nego ne pise tacno ko moze....kada bi se moglo...ja bih...sto da ne...neki vikend...:mrgreen:
 
nego ne pise tacno ko moze....kada bi se moglo...ja bih...sto da ne...neki vikend...:mrgreen:
fora je u mesecnom primanju..ako ne prelazi 70.000 mozes

Mogu li uopšte Banja Vrujci ili Srebrno jezero zameniti morski vazduh?
borsko jezero, hotel jezero je za svaku preporuku, ali ne znam da li oni primaju vaucere.
 
nije to banja...to je kapljica roza...na sred livade :rumenko:

nego ne pise tacno ko moze....kada bi se moglo...ja bih...sto da ne...neki vikend...:mrgreen:

"Vučić je rako da će svi koji imaju pravo na penziju, radnici čija primanja ne prelaze 70.000 dinara mesečno"

Ti si bogata ako to dosad nisi znala. Tako rekao predsednik. Nema za tebe :rida:
Moraš u Grčku, Hrvatsku ili Španiju...ili reprizu Sejšela ....jbg takva ti je sudba :mrgreen:
 
Inače šta će da radi nezaposlen sirotan (onaj pravi ne onaj ko je prijavljen na birou a izdaje tri stana u Beogradu) sa tih 120€? Dodati ušteđevinu pa uplatiti Zlatibor :lol:?

Inače kad bi znali broj direktora privatnih preduzeća i preduzetnika koji su prijavljeni na minimalac ili malo iznad verovatno bi se šokirali :lol: Otprilike to im pokriva račun za mobilni i gorivo za džipa par dana....za ostalo se "snađu"...Eeee Srbijo.
Što je najgore uzeće i vaučer verovatno...
 
Inače šta će da radi nezaposlen sirotan (onaj pravi ne onaj ko je prijavljen na birou a izdaje tri stana u Beogradu) sa tih 120€? Dodati ušteđevinu pa uplatiti Zlatibor :lol:?

Inače kad bi znali broj direktora privatnih preduzeća i preduzetnika koji su prijavljeni na minimalac ili malo iznad verovatno bi se šokirali :lol: Otprilike to im pokriva račun za mobilni i gorivo za džipa par dana....za ostalo se "snađu"...Eeee Srbijo.
Što je najgore uzeće i vaučer verovatno...
upravo...znam mnoge prijavljene na minimalac a voze mercedese od 120k evra, imaju po par kuca, hektara zemlje...ovo samo da ide radni staz...jbg...
 
U pauzama toga kako je on rekao "strancima" ovo ili ono,proročanstvima o teškoj zimi i trećem svetskom ratu i kako su hvatali Belivuka, El Presidente je napomenuo novu meru koja se tiče ovog pdf-a :mrgreen:

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da država građanima Srbije daje vaučere u visini od 15.000 dinara, a da 200.000 lica ima pravo na ovu pomoć.

Vučić je rako da će svi koji imaju pravo na penziju, radnici čija primanja ne prelaze 70.000 dinara mesečno, studenti, ratni vojni invalili i civilni invalidi, nezaposlena lica, kao i mnoge druge kategorije stanovništva, imati pravo na vaučer u vrednosti od 15.000 dinara.
„Na to ima pravo 200.000 ljdudi. Mi sada dajemo tri milijarde u kešu. Za 200.000 po 15.000 dinara, samo da provedu deo odmora u Republici Srbiji. To radimo kako bi se ljudi upoznali sa sopstvenom zemljom, da još više ljudi zavole Srbiju. Da novac ostane u našoj zemlji. Razlog je i to što je ponovo buknuo kovid, koji se rasplamsao na Mediteranu“, naveo je Vučić i dodao:

"Samo za relativno bogate i bogate ljude nismo odbrili ovu meru." :rotf:(sa platom od 700€ je neko bogat ? )

Najavio je da se vaučer može iskoristiti do 15. ili 31. oktobra, a kada dođe sezona zimskih odmora, "naći će nove pare i moliti ljude da ne idu u Austriju na zimovanje".

"Očekujemo da ovo bude veliko čudo", rekao je Vučić, dodavši da, ukoliko interesovanje bude veliko, pravo na vaučere biće odobreno za još 100.000 ljudi.

640px-BajinaBastaLake.jpg
Znaci opet diskriminacija gradjana Srbije.
 
ali pazi
relativno bogati sa 70.000 platom..on se zaista sprda sa ljudima.
... и незапослени. Ми свакако имамо званичну нулу... доста људи и буквалну.

Па где год да је смештај, ако скинеш 15000 са цене, то је повољно.
 
Hoćete li iskoristiti ovaj poklon naše države ako ispunjavate uslove :lol: ?
Mogu li uopšte Banja Vrujci ili Srebrno jezero zameniti morski vazduh?

Po cenama znam da Kopaonik sasvim lepo "zamenjuje" Alpska skijališta ali o tome ćemo na zimu kada se država otvori za još jednu turu bespotrebnog davanja iz budžeta finansiranog akcizama, pdv-om i ostalim davanjima koje su na teret svakoga ko živi ovde.
Ja nikad nisam iskoristio te vaucere, to je za ljude koji zvanicno nemaju para a imaju para...
Ne znam nikog ko nema para ili ima nema para da je iskoristio vaucer....
Uglavnom poneki penzosi koji imaju vece prihode od zvanicnih to koriste...
 
... и незапослени. Ми свакако имамо званичну нулу... доста људи и буквалну.

Па где год да је смештај, ако скинеш 15000 са цене, то је повољно.
To vec moras da mi objasnis...
Jer ako je uslov 3 dana ili 5 dana ili 7 dana....po ceni od 2000 dinara, to je 10 000 dinara ti u kesu , a 15 000 ce onda drzava da kao doda...
Ocigledno da ce one sheme sa muvanjem da se razviju, sto i jeste cilj, ali tesko da ce neko cija je penzija ili plata ostala ista a cene otisle 50% gore po racunima ne statisticki, da spuca tih 10 000 dinara...po osobi..

Znaci opet diskriminacija gradjana Srbije.
Hehehehehehe, e ovo je vec zanimljiv komentar....zabavan...
 

Back
Top