Quantcast

Za leiasw...

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
Da se odmah zna da kuma kupuje bidermajer, svekrva vencanicu i cipele, uglavnom nema svadbe dok je kompletno ne opreme. Ima li od raje neko restoran gde cemo da se smestimo ili idemo na Kosutnjak da nam Lens-shefe na kulinarstvo okrene rostilj?

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
Pa ako je Rasta kum, Lord je stari svat, fali barjaktar i onaj domacih sto nosi onu rakiju u cuturici... kako se zove... traba nakonce, i neko ko ce da prodaje kokosku (obicaj sa istoka Srbije :wink: ), ne zaboravite tri devojke (neudate) koje ce da kite svatove... Eto podelite uloge. Dobro je sto pop ne treba, jer Leia nije krstena. A ko ce da organizuje muziku, harmonikasa...??? Toliko stvari a tako malo vremena...
PS Ne zaboravite konkurs za pevaljku! :wink: :lol: :lol: :lol:

Azrel

Obećava
Poruka
62
svadba kazete, jel? :D

(sve slicnosti sa forumskim likovima slucajne i nema nikakvih prozivackih namera, samo sala.)

kum 2 (SMF)

dodje kum na svadbu, sav je unezveren
pogleda pevaljku totalno usmeren
pevaljka je dobra, dobri su i cvarci
al kad vide maldu prodjose ga zmarci

a-aj, da mi maldu daj
da kum prvi ljubi
pravilo je znaj

'armonika svira, pa sve prsti puca
kum se preznojava nesto bi da ljubi
tad ugleda kako malda namiguje
pritisak mu skoci i poce plan da kuje

mladozenja puca utoka se pusi
umalo da kuma ponese da dusi
mlada smislja sada sta muzu da kaze
a kum je uteko, ne mora da laze

:D :D

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
Draga, brak ce se iako uskoro sklapati i razvoditi u mesnoj zajednici i sluzice cisto da bi sa pravne strane supruznici bili zasticeni i da deca budu "legalna". Meni nisu jasni oni koji se brze-bolje vencavaju u crkvi (zato sto je to moderno ili kao moja drugarica zeli da ima krunu na glavi, to joj je san), a onda se jos brze razvode, iako to crkveni brak dozvoljava samo u retkim slucajevima. Naravno, uskoro ce se i crkva prilagoditi modernim shvatanjima instant-brakova i oni ce po potrebi nabrzinu razvoditi ljude. Toliko o postovanju Boga i Biblije, ali treba da idemo u korak sa svetom... Ironije li.

I draga... Nikad ne reci nikad. I ja sam rekla: nikad tip manje od osamdesetog godista, nikad kolega, nikad letnja varijanta, nikad kres za jednu noc, nikad druga devojka, nikad necu odstupiti od onog sta sam rekla... I tako... Sta da ti pricam... Desilo mi se sve do jednog - nikad. :?

cpku

Zainteresovan član
Poruka
419
Princeza:
Draga, brak ce se iako uskoro sklapati i razvoditi u mesnoj zajednici i sluzice cisto da bi sa pravne strane supruznici bili zasticeni i da deca budu "legalna". Meni nisu jasni oni koji se brze-bolje vencavaju u crkvi (zato sto je to moderno ili kao moja drugarica zeli da ima krunu na glavi, to joj je san), a onda se jos brze razvode, iako to crkveni brak dozvoljava samo u retkim slucajevima. Naravno, uskoro ce se i crkva prilagoditi modernim shvatanjima instant-brakova i oni ce po potrebi nabrzinu razvoditi ljude. Toliko o postovanju Boga i Biblije, ali treba da idemo u korak sa svetom... Ironije li.

I draga... Nikad ne reci nikad. I ja sam rekla: nikad tip manje od osamdesetog godista, nikad kolega, nikad letnja varijanta, nikad kres za jednu noc, nikad druga devojka, nikad necu odstupiti od onog sta sam rekla... I tako... Sta da ti pricam... Desilo mi se sve do jednog - nikad. :?
RISPEKT :!:

-p.s. imam vrlo slican dozivljaj tog NIKAD :(

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.