Quantcast

Za leiasw...

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
A ko ce da sprema ruzmarin i kiti svatove? Ne znam da li da stavljam jabuku da visi sa krova zgrade pa da je ovaj moj buduci zet gadja... Nisam bas sigurna u te obicaje... Sta vi mislite?

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
455
Princeza:
Cekaj malo... Prvo da prodam mladu, kao svaka dobra svastika... Koliko nudis? (Treba da otplatim letovanje i put u Visegrad!)

I sem onih belih sexi gaca...
Sta jos imas od pokretne i nepokretne imovine?!
Kol'ko nudim? Pa tvoja sestra nema cenu!!! Da ne pricam sto ces da dobijes ovakvog zeta...to je od neprocenjive vrednosti!

A bacanje sekire preko krova? To bi bilo vrlo zanimljivo s obzirom da zivite u visespratnci... :lol:

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.647
Guardian:
[
Kol'ko nudim? !Pa tvoja sestra nema cenu!!Da ne pricam sto ces da dobijes ovakvog zeta...to je od neprocenjive vrednosti!

A bacanje sekire preko krova? To bi bilo vrlo zanimljivo s obzirom da zivite u visespratnci... :lol:
Jao sad bi za ovaj odgovor Pa tvoja sestra nema cenu!! tetke i strinke trebalo da pisu plusic i da te ocene visokom ocenom. Mudar si ti decace. Hm... A videcemo tu neprocenljivu vrednost! :twisted:

Vidi, to bacanje sekire preko krova nije lose posto imam par komsija kojih bih volela da se otarasim! :evil:

S

sanja

Gost
ma nema veze, sve cestitke!!!!
a mlada ce bidermajerom da gadja.... seku. pa drugi da baci za... bzzz.... pa jos jedan za ostale... a mi matore kvocke cemo da prepustimo i opet propustimo...

S

sanja

Gost
predlazem da to bude forumsko vencanje, za sad, a posle vojske i faksa neka vide sta ce.
a za bidermajer... predlazem da ga bacimo zaku i njegovoj baby. da se svadbe forumasha nastave. najozbiljnije.
ura za ljubav!

ian

Aktivan član
Poruka
1.910
sanja:
ma nema veze, sve cestitke!!!!
a mlada ce bidermajerom da gadja.... seku. pa drugi da baci za... bzzz.... pa jos jedan za ostale... a mi matore kvocke cemo da prepustimo i opet propustimo...
uppps..na mladima svet ostaje , za matore shta ostane... :roll:
vreme je da neko probije led, a ostali da slede primer...(uchim) :wink:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.