За КРСТ ЧАСНИ - Подгорица на Богојављање

Ма нека Зике, то причај овима што не знају...ја на твоју жалост знам и ко си ти и твоја женица...но шта ћеш, можда се ожениш опет јер су ти ову већ раздрнадали мангупи.

Mislim da bi ti dosta pomoglo da pośetiš Mirka :mrgreen:

Vidim ja znaš ti mnogo toga... Osim da ništa ne znaš...
 
Mislim da bi ti dosta pomoglo da pośetiš Mirka :mrgreen:

Vidim ja znaš ti mnogo toga... Osim da ništa ne znaš...

А мучи одртино ти ћеш да се жениш, па ти ћеш туркињо у харем да те семир и остала муслија деру ка што ти мангупи деру жену по Подгорици..питај је како ће ти бити, можда ти да неки савјет було.

Нема одговора је ли туркиње на горе постављено питање...ђе сте буле дукљанске?
 
Ма нека Зике, то причај овима што не знају...ја на твоју жалост знам и ко си ти и твоја женица...но шта ћеш, можда се ожениш опет јер су ти ову већ раздрнадали мангупи.

A nama zike nije hteo reći da se oženio....sramota!
 
А мучи одртино ти ћеш да се жениш, па ти ћеш туркињо у харем да те семир и остала муслија деру ка што ти мангупи деру жену по Подгорици..питај је како ће ти бити, можда ти да неки савјет було.

Нема одговора је ли туркиње на горе постављено питање...ђе сте буле дукљанске?

Ma idi bre, s tobom se ne može ni razgovarati, ti si mentalno neuravnotežena osoba :sad2:
 
ЦЕТИЊЕ, 19. јануара (Светигора прес) – Архиепископ цетињски Митрополит црногорско-приморски, Високопреосвештени Господин Амфилохије служио је данас, на Богојављеније, Свету службу Божију у саборном храму Васкрсења Христовог у Подгорици.

IMG_0340.JPG


Након литургије одржано је традиционално пливање за богојављенским крстом на саставцима Рибнице и Мораче. Владика је са свештенством прво освештао воду, а онда спустио крст у Морачу, до кога је први допливао Подгоричанин Мирослав Вукчевић.

IMG_0383.JPG


Митрополит је побједника наградио златником са ликом Светог Саве, а подгоричка Црквена општина новчаном наградом у износу од 300 евра. Свих педесет учесника такмичења од Митрополита су добили по икону.

IMG_0363.JPG


„Нека би воде Мораче биле воде освећења свих нас силом Духа Светога. Нека би Дух Небески сишао и на воде ове, и на све нас, и на овај град, и на Црну Гору, и на сав земаљски шар и освештао, просветио и освијетлио нас свјетлошћу богопознања“, казао је Митрополит Амфилохије.

IMG_0389.JPG


IMG_0308.JPG


IMG_0366.JPG


Поводом најаве да ће против њега бити покренут судски поступак због наводног говора мржње, Владика је рекао да је његов језик – језик љубави, а не језик мржње.

„Мој говор није говор мржње, него говор љубави. Тим говором се бавим откада сам кренуо Божјим путем, од када сам устоличен на трону Светог Петра Цетињскога“.

IMG_0397.JPG


„Ако је понекад моја ријеч оштрија, то не значи да није говор љубави. То је другачији начин да се пробуди савјест у људима и да их обасја љубав и милост Божја. А ако изговорим понеку тежу ријеч, онда нијесам крив ја, него је крив Свети Петар Цетињски, јер сам ја мјерни и мали ученик Светога Петра, па прочитам његове посланице, а оне су упућене не само мени него свима Црногорцима и свима људима добре воље. Те посланице ме понекад надахну и на оштрију ријеч, али и та ријеч није никада ни у примисли била ријеч мржње или презира према било коме, него је то другачија, библијска ријеч не би ли тим путем, ако не неким другим мирним путем, то допрло до савјести, не би ли се људи пробудили за оно што је вјечно, што је непролазно, за вјечну човјечност и узајамност и љубав међу људима“, рекао је Владика.
Владика је на инсистирање новинара прокоментарисао и могућност покретања најављеног судског поступка.

Нити сам први нити последњи кога у Црној Гори суде на правди Бога. Уосталом, треба мало и да се одморим. Одговоран сам прво пред Богом, пред Светим троном Светога Петра, пред његовим ћивотом, пред руком Светог Јована Крститеља, који није баш био мекан у његовим изјавама, а онда и пред Часним Крстом који је на Цетињу. Одговоран сам и пред овим живим водама и пред вама који ме слушате и који вас буду слушали преко телевизије и радија. Али прије свега сам одговоран пред Богом. Увијек смо на суду“, казао је Митрополит Амфилохије новинарима.

Р.В.

П.С: Из прве руке ћу вам рећи...вода је била лед ледени.

Dobro je...dobro je... Gledajući ove slike i ove hrabre ljude vidim da još je srpska Crna Gora. Ima nade...
 
To sam mu ja sinoć napisao, toplo sam mu preporučio da posjeti psihijatra.

О јел још радиш туркињо ? Немају милости ови твоји кад ти не дају бар ноћу да спаваш...ццц

Ајде краветино усмрђела вуци се у своју шталу и књавај...мрш.
 
Dobro je...dobro je... Gledajući ove slike i ove hrabre ljude vidim da još je srpska Crna Gora. Ima nade...

Наравно да је српска...пар туркиња по форумима халачу и наричу али то је све од њихове силе.Имају силу само на папиру...српска сила је свуда у Црној Гори, на сваком кораку.
 
Ма браво балијандерко дукљанска...кад налетш на тврдо, повлачење...тако те волим Зинаидо. Научио те муџараф да се кецаш.

Ja zaista ne poznajem taj tvoj jezik, a ne vidim nikakvu svrhu razgovora s tobom, osim međusobnog vrijeđanja. Da nudiš bilo kakve argumente, pa ajde...
 
Ja zaista ne poznajem taj tvoj jezik, a ne vidim nikakvu svrhu razgovora s tobom, osim međusobnog vrijeđanja. Da nudiš bilo kakve argumente, pa ajde...

Познајеш туркињо, јако добро...са тобом други језик сваки је сувишан...ово једино познајете ви туркиње, када вам се човјек обраћа као свакој другој марви.Пошто ти чиргилаш са твојим колегиницама дукљанкама, баш би било фино да не гадите сваку тему коју отворим.

Часни КРСТ је свакако нешто чега се ти бојиш туркињо, зато и балиш тако...

Што се ти туркињо уопште хваташ тема о Црној Гори кад си балијандерка као и остале твоје колегинице...потурице дукљанске?

Реците оном вашем распопу да се пушти наше српске ћирилице и пређе на чиргиловицу вашег Аднана Чиргића.
 

Познајеш туркињо, јако добро...са тобом други језик сваки је сувишан...ово једино познајете ви туркиње, када вам се човјек обраћа као свакој другој марви.Пошто ти чиргилаш са твојим колегиницама дукљанкама, баш би било фино да не гадите сваку тему коју отворим.

Часни КРСТ је свакако нешто чега се ти бојиш туркињо, зато и балиш тако...

Што ти се ти туркињо уопште хваташ тема о Црној Гори кад си балијандерка као и остале твоје колегинице...потурице дукљанске?

Реците оном вашем распопу да се пушти наше српске ћирилице и пређе на чиргиловицу вашег Аднана Чиргића.

SallaAllahu allejhi we sellem Brano :mrgreen::hahaha:
 
zike SallaAllahu allejhi we sellem Brano :mrgreen::hahaha:[/QUOTE:
Браво було, фино халачеш...иде ти та чиргиловица.

Виђи туркињо шта ти кажу Срби из Подгорице...крепај од муке са твојим одукљанисаним сестрама са овог форума.Чуо си шта се пјевало...

ОВО НИЈЕ МОНТЕНЕГРО НЕГО ПРАВО СРПСКО ЛЕГЛО

IMG_0086.JPG


IMG_0075.JPG


IMG_0171.JPG
 
Браво було, фино халачеш...иде ти та чиргиловица.

Виђи туркињо шта ти кажу Срби из Подгорице...крепај од муке са твојим одукљанисаним сестрама са овог форума.Чуо си шта се пјевало...

ОВО НИЈЕ МОНТЕНЕГРО НЕГО ПРАВО СРПСКО ЛЕГЛО

IMG_0086.JPG


IMG_0075.JPG


IMG_0171.JPG

0.jpg


:mrgreen:
 

Back
Top