Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

За КРСТ ЧАСНИ - Подгорица на Богојављање

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.202
Не би ти Зике мога у освештану воду, ђе ће сотонин испрдак у свештену воду...крепа би ка вампир. Но чисто да видиш кави Срби живе у Подгорици...челик Срби.

:cepanje::cepanje::cepanje:

Иначе браво за православне Црногорце - браво за Србе из Црне Горе...
заиста изгледате величанствено.......

zike

Elita
Poruka
21.673
СЛЕДЕЋИ ПУТ НАПИШИ САМО: мууу или БЛЕЕЕЕ...
Зна се ко је продавао и душу ђаволу и личне карте!

Живео "BranoPG", не посустај пред дукљанским вазелинцима!

Pa reci odmah da ti google translate ne radi, možemo da pričamo i tvojim jezikom ;)

Što se tiče Brana, ja mu, vjerovatno iskrenije nego ti želim sve najbolje i dug i srećan život, iako on mene mrzi jer sam Crnogorac.

zike

Elita
Poruka
21.673
:cepanje::cepanje::cepanje:

Иначе браво за православне Црногорце - браво за Србе из Црне Горе...
заиста изгледате величанствено.......

Što se smiješ kad bi tebe prvoga kap ubila da uđeš u tu vodu :mrgreen:
Što ne uđe onda Risto u vodu, valjda njemu neće ništa biti :mrgreen:

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
Što se smiješ kad bi tebe prvoga kap ubila da uđeš u tu vodu :mrgreen:
Što ne uđe onda Risto u vodu, valjda njemu neće ništa biti :mrgreen:

Koliko god on izgledao zdravo i dobro, godine cine svoje, kap bi ga ubila kao i bilo kog starijeg ili sa srcanim problemima, no ybg tu Ristova "sveta" voda ne pomaze.

A praznik sam po sebi ima zanimljiv obicaj, moram da priznam. Ali da im je on, u sekundu bi donio Ristu krst:
:lol:

BranoPG

Primećen član
Poruka
505
Ђе сте туркиње дукљанске јес те се окупиле булице, да видите како Срби пливају за крст часни?

Кога сте ви купили тај је и сада међу вама изрод ка што сте и ви дукљанке, мада нијесте их много купили но сте крали гласове ка и вазда што крадете ђе год што можете.На папиру имате број, али зна се колико је нас а колико вас туркиња. Слова на папиру и бројеви не знају да пуцају ако устреба....

Зике чујем да ти се жена продаје за 10 евра по Подгорици, а ћерка јој помаже за џепарац...

BranoPG

Primećen član
Poruka
505
brano dje si ti na onoj slici , ili se kitis tudjim perjem?

Ђес турчине ба, јел ладно у Улцињу...шта чујем, гину неки твоји рођаци по Тирани ? Ја навијам за обије стране...само напријед балијандери, мање посла за нас.

zike

Elita
Poruka
21.673
Ђе сте туркиње дукљанске јес те се окупиле булице, да видите како Срби пливају за крст часни?

Кога сте ви купили тај је и сада међу вама изрод ка што сте и ви дукљанке, мада нијесте их много купили но сте крали гласове ка и вазда што крадете ђе год што можете.На папиру имате број, али зна се колико је нас а колико вас туркиња. Слова на папиру и бројеви не знају да пуцају ако устреба....

Зике чујем да ти се жена продаје за 10 евра по Подгорици, а ћерка јој помаже за џепарац...

:hahaha::hahaha:
Ima jedan Podgoričanin, zove se Mirko Peković, možda bi ti mogao pomoći :mrgreen:

E pa zajebao te ko god ti je rekao, niti sam oženjen niti imam ćerku, al biće i to brzih dana... Možda je neko na diskretan način htio da ti kaže da obratiš pažnju na tvoje ;)

BranoPG

Primećen član
Poruka
505
:hahaha::hahaha:
Ima jedan Podgoričanin, zove se Mirko Peković, možda bi ti mogao pomoći :mrgreen:

E pa zajebao te ko god ti je rekao, niti sam oženjen niti imam ćerku, al biće i to brzih dana... Možda je neko na diskretan način htio da ti kaže da obratiš pažnju na tvoje ;)

Ма нека Зике, то причај овима што не знају...ја на твоју жалост знам и ко си ти и твоја женица...но шта ћеш, можда се ожениш опет јер су ти ову већ раздрнадали мангупи.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.