Quantcast

Za koji se besplatan sajt i forum odluciti?

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Zelite da imate beslpatan forum i sajt?

Za koji se odluciti, koji su najbolji, koji serveri su najbolji, koji nece propasti brzo tj nadam se nikad itd, na kojim forumima, sajtovima je dozvoljeno postavljanje reklama sa vase strane kako bi i zaradjivali nesto, na kojim forumima/sajtovima imate najvise opcija za uredjivanje html-a ???
:think:

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.382
Postoje besplatni forumi i sajtovi ali uvek neko zarađuje ,naravno ne onaj koji se odlučio na takvu vrsu usluge .
To treba u startu izbegavati ako želite neku zaradu
Ok hvala! Nije bas da zelim zaradu, to sam onako usput pitao....A znam da ce vlasnici tih besplatnih sajtova/foruma zaradjivati preko vas, lepiti vam neke reklame koje oni hoce itd...

A reci mi jel znas da li postoji mogucnost da npr oni odluce da vam ugase sajt/forum zbog npr neposecenosti ili ne znam ni ja zbog cega???

nikoneko

Ističe se
Poruka
2.455
I da želiš da zaradiš u tom nema ništa loše ,da li će da ugase sajt ili forum ne znam mada čini mi se da sam jednom naletio na jedan od tih free koji su imali uslov određen broj mesečnih poseta ***-a moraš da čitaš ono terms of use .

Pošto je sve besplatno oni nemaju nikakvih obaveza prema tebi ,i mogu da ti ugase sajt kad god hoće

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.