Quantcast

За кога су навијачи Звезде одрадили прљав посао у покушају дискредитације народног отпора у ЦГ

За кога су навијачи Звезде обавили прљав посао приликом покушаја паљена црногорске заставе

• Ukupno glasova
    14
Poruka
9.402
Цигани нису криви. Да нису то учинили, а заправо само су мало оштетили дукљанску заставу, они би нашли неки други изговор.
Увек ће ЦГ уз помоћ западних сила наћи неки изговор да униште СПЦ.

Шиптари у С.Македонији имају све, од службеног језика, до права на џамије где год пожеле до министарским места, а Срби у ЦГ којих процентуално има више, сада немају право ни на вишевековне цркве, а немају ни право на језик, школску наставу на матерњем језику ... ништа.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
Bravo za temu.Tzv navijači zvezde su na platnom spisku najvećeg borca za veliku albaniju ace musliua,mislim da je to sve zakuvao on da olakša milu.
Јаоооооооој............ мислим да ипак ИЗМИШЉАШ.......... ниси ми јасан !!!

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.439
Јаоооооооој............ мислим да ипак ИЗМИШЉАШ.......... ниси ми јасан !!!
Sve je istina,šta misliš zašto delije ćute o vučićevim zlodelima ili zašto više nema sranja za vreme gej parada..Rade zajedno na kradji:

SVE O ŠUROVANJU DELIJA I VUČIĆA, FIRMI "ULTRA KOP" I TENDERIMA! Anđus raskrinkao mašineriju iza koje stoji predsednik Srbije! (VIDEO)
Dejan Anđus je bio gost Espresa i pozabavio se onim što zanima sve Delije, ali i Grobare u Srbiji, a to je kako država plaća navijače da ćute i ne ruše je na ulici
Objavljeno: 06.06.2017. 17:30h
U jednoj izjavi ste rekli da su navijači Crvene zvezde pod komandom Aleksandra Vučića, a u drugoj da ga oni reketiraju i da se on njih plaši. Kakav je to zapravo odnos?
JE*ITE SE, JA SAM MILVOL! Navijač sprečio pokolj u Londonu i GOLIM RUKAMA krenuo na teroriste! (FOTO)
- I jedno i drugo je tačno: i to da su oni lažne njegove pristalice i drugovi, zarad lične koristi, i to da se on njih plaši i da im podilazi i zato im namešta poslove. S jedne strane, oni njega koriste, a s druge strane, on njih "koristi" i amortizuje da slučajno ne skandiraju nešto protiv njega. U toj igri, ja mislim da oni bolje prolaze, naročito ekonomski. Ono što je mene posebno iznenadilo jeste da njima dozovljava da skandiraju protiv njegovih prijatelja. Njemu je važno samo da njemu ne skandiraju, a ostalo je nebitno. Počevši od mene, ali zaključno sa Slavišom Kokezom. Vučić ume često da kuka kako mu vređaju porodicu, decu i to posebno misli na periodični tabloid, ja to nigde nisam video.
- Kako bi se on osećao da mu Delije skandiraju iste rečenice kao što pevaju Kokezi, a on zna da je Kokeza patološki zvezdaš, jer se druže15 godina. Čak mu je i bio svat na drugoj svadbi, dok sam ja bio svat samo na prvoj svadbi. Tako da je neverovatno koliko Vučić voli samo sebe, a ne i svoje prijatelje.

fauler

Veoma poznat
Poruka
12.156
Anđusa je posle toga pojeo mrak,uhapšen je bio pred kamerama sa 30 000 evra i bio je provlačen u medijima kao reketaš itd. Sad ćuti i ništa više ne priča protiv AV,što navodi na zaključak da se bolje naplatio i to je to,manje više ko god nešto glasno priča protiv ovog režima hoće samo da se dobro naplati da bi zaćutao,dotle smo dogurali

3BEP

Veoma poznat
Poruka
10.439
Anđusa je posle toga pojeo mrak,uhapšen je bio pred kamerama sa 30 000 evra i bio je provlačen u medijima kao reketaš itd. Sad ćuti i ništa više ne priča protiv AV,što navodi na zaključak da se bolje naplatio i to je to,manje više ko god nešto glasno priča protiv ovog režima hoće samo da se dobro naplati da bi zaćutao,dotle smo dogurali
Verovatno,mada može biti i da mu je smešteno da se ućutka..Taj dogadjaj samo potvrdjuje istinitost Andjusovih izjava.U svakom slučaju ne bih generalizovao da ko god priča protiv režima hoće da se naplati..

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.