ЗА КОГА НАВИЈАТЕ У ФИНАЛУ? - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

За кога навијате у финалу?

  • Француска

    glasova: 25 54,3%
  • Хрватска

    glasova: 18 39,1%
  • Не пратим фудбал гледам Нолета

    glasova: 3 6,5%

  • Ukupno glasova
    46
  • Anketa je zatvorena .
prvo nije to senzacija

senzacija je bila kad rusi izbacise jedinog pravog favorita u avsem delu kostura, spaniju!

tad je bilo jasno da vam je put previse lak i otovoren kao nikada ,jer su se u zavrsnici na vasem kosturu nasli tutubani, poput rusije koja je zalutala tu kao i svedska i danska, i odron engleska koju jucebelgija pokidala sa trecinom snage...


a na drugoj strani su bili francuska portugal urugvaj belgija brazil!!!

to se ne moze ni porediti! stoga, nikakva to senzaicja nije vec za normalnog coveka je to prevelik splet srecnih okolnosti!!!


niste ni za porediti sa francuzima ni u kom segmentu a oni imaju bar dva put vise velikih zvezda... imate vrhunske modrica i rakitica koji nisu bolji od embapea i zirua i grizmana, a gde su pogba, matuidi i kompanija?


jedino mozete nekim bunkerom jakim kontrama, da neso umuljate...anti fudbal dakle...

a francuzi su tu da nam pokazu leprsavast i lepotu igre kad krenu sa munjevitim embapeom...

niste kalibar za svetskogp rvaka to i budala zna i da ste tu apsolutno zalutali zahvaljujuci neverovatno lakom zrebu i kosturu... i senzaicji rusije!


dakle, ne prdite vise, vec danas lepo popusite i onda se tesite kako ste igrali finale, a svi cemo znati da ste tu zalutali ...

Vriste iz tebe kompleksi.

U tom delu zreba je bila Argentina koju su Hrvati pocepali a koja je jedva ispala od Francuske, onda je tu bila Spanija koja je ispala od Rusije, jbga Rusi igrali takticno i prosli sta ne znaci da Spanija ne valja, onda je tu bila i jedna Nemacka, svetski prvak koja je ispala. Medju favoritima u tom delu je bila i Hrv a razlika je u tome sta ona nije ispala, tri puta su gubili i sva tri puta se vratili a dva puta na penalima. Dakle nije Hrv kriva jer su neke druge repke bile slabije vec je ona bila jaka i naravno da nisu zalutali, niko nikada nije zalutao na finale SP ili EP...

Ali meni je bas drago kad vidim kako si ljubomoran i kako pokazujes karakteristike malog coveka, sve to pokusavas sakriti tipa zalutali ste, mi znamo..bla bla bla, iako je istina drugacija, celi svet se divi jednoj takvoj maloj zemlji i finalu, a ti se grize i uzivam kad tako mali ljudi prste od nezadovoljstva i kad to ne mogu sakriti kao ti
 
Vriste iz tebe kompleksi.

U tom delu zreba je bila Argentina koju su Hrvati pocepali a koja je jedva ispala od Francuske, onda je tu bila Spanija koja je ispala od Rusije, jbga Rusi igrali takticno i prosli sta ne znaci da Spanija ne valja, onda je tu bila i jedna Nemacka, svetski prvak koja je ispala. Medju favoritima u tom delu je bila i Hrv a razlika je u tome sta ona nije ispala, tri puta su gubili i sva tri puta se vratili a dva puta na penalima. Dakle nije Hrv kriva jer su neke druge repke bile slabije vec je ona bila jaka i naravno da nisu zalutali, niko nikada nije zalutao na finale SP ili EP...

Ali meni je bas drago kad vidim kako si ljubomoran i kako pokazujes karakteristike malog coveka, sve to pokusavas sakriti tipa zalutali ste, mi znamo..bla bla bla, iako je istina drugacija, celi svet se divi jednoj takvoj maloj zemlji i finalu, a ti se grize i uzivam kad tako mali ljudi prste od nezadovoljstva i kad to ne mogu sakriti kao ti

U tom dijelu ždrijeba je bila i Švicarska.
 
Ja sam prozapadan uvek osim kada igra Srbija.

Ziveo zapad, zivela reforma EU, zivela Francuska, ziveo Makron.

Ali smesni su ovi koji nisu *******i nego su *******i a navijace za Makrona ko i ja. :mrgreen:

20180715_152422.jpg
 
Poslednja izmena:
Ono sto moras da im priznas jeste da su uvek bili dosledni sebi po tom pitanju i nikada nisu ni krili svoje ustaske stavove i opredeljenje.

Neoborivo tacno, izuzetak je period postojanja SFRJ, kad su se pod pritiskom komunizma malo ukrivali. Od kad su usli u EU je najgore, nemaju vise nikavih zadrski po tom pitanju.

- - - - - - - - - -

Apropo navijanja, za tricolore naravno.
 
Poslednja izmena:
prvo nije to senzacija

senzacija je bila kad rusi izbacise jedinog pravog favorita u avsem delu kostura, spaniju!

tad je bilo jasno da vam je put previse lak i otovoren kao nikada ,jer su se u zavrsnici na vasem kosturu nasli tutubani, poput rusije koja je zalutala tu kao i svedska i danska, i odron engleska koju jucebelgija pokidala sa trecinom snage...


a na drugoj strani su bili francuska portugal urugvaj belgija brazil!!!

to se ne moze ni porediti! stoga, nikakva to senzaicja nije vec za normalnog coveka je to prevelik splet srecnih okolnosti!!!


niste ni za porediti sa francuzima ni u kom segmentu a oni imaju bar dva put vise velikih zvezda... imate vrhunske modrica i rakitica koji nisu bolji od embapea i zirua i grizmana, a gde su pogba, matuidi i kompanija?


jedino mozete nekim bunkerom jakim kontrama, da neso umuljate...anti fudbal dakle...

a francuzi su tu da nam pokazu leprsavast i lepotu igre kad krenu sa munjevitim embapeom...

niste kalibar za svetskogp rvaka to i budala zna i da ste tu apsolutno zalutali zahvaljujuci neverovatno lakom zrebu i kosturu... i senzaicji rusije!


dakle, ne prdite vise, vec danas lepo popusite i onda se tesite kako ste igrali finale, a svi cemo znati da ste tu zalutali ...

Bracala, treba priznati posteno da su zasluzili...ni ta Spanija ne igra nista posebno...
Ne bih bio tako siguran da ce ih francuzi dobiti...
 
Jel primetio ko da su nam susJedi nosili NDH šahovnicu na dresovima? Ne na grbu, baš na dresu.

Utripovali se da su mocna drzava jer su usli u finale nekog sportskog takmicenja......a ceka ih sudbina madjara....... Do finala su stigli dosta srecno jer protiv danaca, rusa i engleza su bile male sanse da ispadnu....sa druge strane francuzi su sve utakmice pobedili tokom 90 minuta i to ekipe kao sto su Argentina, Urugvaj i Belgija......
Grci su 2004-e osvojili EP......pa sta...bilo nekad sad se jedva spominje...nije im to pomoglo da postanu velesila u fudbalu.... Svedjani i cehoslovaci su igrali finale SP.....cehoslovaci 2 puta....

Svaka cast hrvatima na finalu nije ovo bio lak posao ali kad osvoje SP onda neka se jave.....mi taj trofej vec imamo :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top