Za koga navijate na ovom Mundijalu? - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Za koje tri reprezentacije navijate na ovom Mundijalu?


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .

kyo.

Elita
Poruka
22.685
Za koje tri reprezentacije navijate na ovom Mundijalu


llavero-replica-trofeo-copa-mundial-de-la-fifa-brasil-2014-1342-MCO2776106628_062012-F.jpg



eto ja navijam za

1. Hrvatsku (moju zemlju, ako se ne plasiraju u drugi krug takmičenja), onda
2. BiH (ako se uspiju oni plasirati , a ako ostanemo i bez Hrvatske i BiH na daljnjem takmičenju onda navijam za
3.Nemačku da osvoji Šampionat :ok:


u ANKETI zaokružite tri reprezentacije za koje navijate


dakle:

----------------
1.Hrvatska
2. BiH
3. Nemačka
 
Слабо пратим спорт, такорећи оперисан сам од тога.. ал ајд нека буде Русија.. наша православна браћа. Глас за РУСИЈУ!

alo 3 reprezentacije moraš zaokružit... halo... pa niko ne čita uvodni post? :think:

:)

znači 3 reprezentacije a ne jednu 3 ko tri prsta :lol: jest Srbi ili niste? ;)

:hahaha1:
 
Россия и Deutschland !


Занимљиво је како Озил, Кедира, Боатен и онај мали шиптарчић из Гостивара уопште не певају немачку химну, док рецимо ови германизовани Словени певају са осталим Немцима.
 
Poslednja izmena:
Au al smaras vise sa tom tvojom islamofobijom : S

Inace navijam za reprezrentacije iz Juzne Amerike (jer volim taj njihov fudbal , istoriju , kulturu i to podneblje uopste) , Obalu Slonovace (simpaticna i talentovana ekipa , a i Drogba je zasluzio da nesto uradi i sa reprezrentacijom) , Rusiju (nasa braca) , Bosnu i Hrvatsku (jer ipak su oni nesto najblize nasoj reprezrentaciji od svih koji su tamo ) i naravno kao i uvek iz patriotskih razloga navijam uvek protiv svih ekipa iz zapadne Evrope i protiv SADa, a posebno su mi Nemci i Englezi antipaticni.
 
Poslednja izmena:

da umesto Hrvatske igra Srbija... navijao bi za Vas...e u tome je razlika između tebe i mene... ja imam širinu i nisam opterećen mržnjom i frustracijom ko ti :bye:

Hm, a onda bi se javio neko iz, recimo, Kameruna i pitao te - zasto navijas za Srbiju a ne za nas !?

Tako i ja, ne vidim zbog cega bi "morao" da navijam za vas. To nije mrznja niti frustracija, jednostavno zasto bi navijao za vas

Kao ovi iz Bosne sto se popalili da ce cela Srbija da navija za njih jer smo "braca" i slicno, debilizam
 
Hm, a onda bi se javio neko iz, recimo, Kameruna i pitao te - zasto navijas za Srbiju a ne za nas !?

Tako i ja, ne vidim zbog cega bi "morao" da navijam za vas. To nije mrznja niti frustracija, jednostavno zasto bi navijao za vas

Kao ovi iz Bosne sto se popalili da ce cela Srbija da navija za njih jer smo "braca" i slicno, debilizam

navijam za svoj Balkan ;)

a šta imam od toga da navijam za Kamerun... nit neznam di su, ko su, šta su... :lol:

PS ipak je to ista balkanska škola nogometa/fudbala a i 60 godina smo igrali zajedno, ne?


pa normalno je da će Bjelorus, Kazahstanac navijati za Ruse, latinoamerikanac za Brazil ili Argentinu itd....
 

Back
Top