Za koga je radio Radoičić?

Za koga je radio Radoičić?

• Ukupno glasova
    28
Kako nema? Zar Vulin nije upoznat po službenoj dužnosti?
Ako je Vulin, onda je i Petrušev.
Ako je Petrušev, onda je i Vladimirovič.
Što proektuješ svoju mržnu prema rusima ovde
Očito je da imamo mafijašku vlast koja je sposobna samo da krade i teroriše sopstveni narod
Zna se kako je Vučuć razgradio sve sisteme na kosovu i koje tamo gospodar života i smrti i ko ima monopol na sve poslove tamo
kakve sad tu imaju veze ona spodoba Vulin i ostala klika
radi se o bzkarakternim ljudima koji će rasprodati sve samo da ostanu što duže na vlasti
jašu na nekom patriotizmu decenijama i uz put besomučno kradu

Što proektuješ svoju mržnu prema rusima ovde
Očito je da imamo mafijašku vlast koja je sposobna samo da krade i teroriše sopstveni narod
Zna se kako je Vučuć razgradio sve sisteme na kosovu i koje tamo gospodar života i smrti i ko ima monopol na sve poslove tamo
kakve sad tu imaju veze ona spodoba Vulin i ostala klika
radi se o bzkarakternim ljudima koji će rasprodati sve samo da ostanu što duže na vlasti
jašu na nekom patriotizmu decenijama i uz put besomučno kradu
Koji deo od ovog mog nije tačan?

.čak je sledeći njen scenario i SPC umešana u konflikt sklanjanjem članova paravojne formacije u manastir Banjska što će služiti kao izgovor za oduzimanje objekata SPC na Kosovu i davanje istih nekoj naprimer kosovskoj pravoslavnoj crkvi...

Ни у Хрватској нису успели да оснују хрватску ПЦ, где се десила олуја и разни злочини, а камоли на КиМ. Са друге стране, лично сам видео да у Будимпешти постоји мађарска ПЦ.
Сви они могу да изграде нове цркве, па да те њихове нове цркве преименују у неку православну секту.

2. Rusija jer nema interesa da otvara novi potencijalni front sa NATO paktom a uz to nije joj u interesu da se Vučić pod pritiskom opredeli za zapad
Слажем се Русија нема интереса да отвара нови фронт са НАТОом, али нема ни снаге и могућности, али што се тиче Вучића он се одавно определио за запад, а сада је само питање да ли жели да призна КиМ, односно да ли ће морати.
Свако нормалан би тај врућ кромпир препустио некој новој власти.

Netačan je deo da sve to ima veze sa kremljem
Moжда и нема, не би био ни први ни последњи пут да Срби себи пуцају у ногу а потом је и секу.

Али, не сумњај ни тренутка да би Путин /Русија запалили Србију и Косово без да трепну… само да им у кост-бенефит анализи то одговара.

Без да трепну.

Pitam za druga.

Kosovo i Metohija je u sastavu Srbije, na tom tlu Radoičić naoružava 30 čoveka i kreće u akciju.

Ta grupa ljudi je ništa više nego paravojna jedinica a koliko ja znam, kod nas je to zakonom zabranjeno!

Da li u ovoj Srbiji postoji tužiteljstvo ?

Moжда и нема, не би био ни први ни последњи пут да Срби себи пуцају у ногу а потом је и секу.

Али, не сумњај ни тренутка да би Путин /Русија запалили Србију и Косово без да трепну… само да им у кост-бенефит анализи то одговара.

Без да трепну.
Onda je vučić jako glup cela klika oko njega ako će da žrtvije interese sopstvenog naroda radi tudjeg interesa
Vućić sve što radi radi , čini radi opstanka na vlasti iličnog interesa
Zna se ko kadrira funkcionere u Srbiji

Onda je vučić jako glup cela klika oko njega ako će da žrtvije interese sopstvenog naroda radi tudjeg interesa
Мислиш да је Вучић у стању да контролише све?

Да рецимо Русија нема тих пара за које би Радоичић контрирао Вучићу? Или Вулин?

Па да се некоме уклапа у кост бенефит анализу Вучић би доживео срчани удар колико сутра јбте

Мислиш да је Вучић у стању да контролише све?

Да рецимо Русија нема тих пара за које би Радоичић контрирао Вучићу? Или Вулин?

Па да се некоме уклапа у кост бенефит анализу Вучић би доживео срчани удар колико сутра јбте
Vučić nije više u stanju da kontročoše bolo šta
On je toliko ogrezao u kriminalu , korupciji i lažima da ga svaka skupštinska i stranačka šuša drži u šaci , a on njih u strahu odu ukidanja beneficija i masnih para koje ispumpavaju iz države
Normalno tu su česta premlaćivana i nestajanja neistomišljenika za primer svima
Rastočio je ustav i sve vidive vlasti i napravio klasičnu mafijašku strkturu od države
Zna se ko je BOS ko nosi ostale funkcije Finansije , zaštitu , reket i ubiranje para
Normalno tu je i sveto pravilo omerate

Kroz diskusije na forumu vidim da se nekoliko teorija provlači. Red je da imamo i anketu o tome.

Sudeći po njegovoj izjavi radio je svojevoljno za Srbe na Kosovu ali koliko to zvuči realno? Ajde te uniforme ali onoliko naoružanje nabaviti bez znanja Vučića? Neka to bude prva teorija kako je van znanja Vučića pokušao nešto pa se to izjalovilo.

Druga teorija neka bude da je Vučić zapravo ovo sve pokrenuo iz nekog razloga. Meni je upadljivo kretanje srpske vojske neposredno pre ovog dogadjaja ka Kosovu što može samo Vučić da naredi pa mi to zvuči nekako najrealnije. Ono što je nedostatak ove opcije jeste to što ishod svega ne odgovara Vučiću. Ne znamo šta je bio cilj.

Treća teorija neka bude da je radio za Ruse. Vidim da neki forumaši pišu da tako Rusi hoće da razvuku zapad na više frontova što može da zvuči realno. Svedoci smo pučeva u Africi gde se zapad izaziva da uleti kako bi manje Ukrajini bili posvećeni.

Četvrta teorija neka bude da je radio za zapad i Kurtija. Ovo isto može zvučati realno jer do ovog dogadjaja ispadalo je da se Srbima na Kosovu mora konačno formirati ZSO i da je Kurti nerazuman jer to odbija i ne radi ništa da ih vrati u institucije. Ovako se to sve preokreće, zapad verovatno više neće kritikovati Kurtija i težište pritisaka se prebacuje na Vučića i Srbiju.

Glasao sam "Za Zapad i Kurtija", ali si trebao staviti visestruki izbor, jer je radio i za Vucica...

Posto je celi FALSE FLAG u reziji CIA/Mi6/AV/Kurti

...

Kroz diskusije na forumu vidim da se nekoliko teorija provlači. Red je da imamo i anketu o tome.

Sudeći po njegovoj izjavi radio je svojevoljno za Srbe na Kosovu ali koliko to zvuči realno? Ajde te uniforme ali onoliko naoružanje nabaviti bez znanja Vučića? Neka to bude prva teorija kako je van znanja Vučića pokušao nešto pa se to izjalovilo.

Druga teorija neka bude da je Vučić zapravo ovo sve pokrenuo iz nekog razloga. Meni je upadljivo kretanje srpske vojske neposredno pre ovog dogadjaja ka Kosovu što može samo Vučić da naredi pa mi to zvuči nekako najrealnije. Ono što je nedostatak ove opcije jeste to što ishod svega ne odgovara Vučiću. Ne znamo šta je bio cilj.

Treća teorija neka bude da je radio za Ruse. Vidim da neki forumaši pišu da tako Rusi hoće da razvuku zapad na više frontova što može da zvuči realno. Svedoci smo pučeva u Africi gde se zapad izaziva da uleti kako bi manje Ukrajini bili posvećeni.

Četvrta teorija neka bude da je radio za zapad i Kurtija. Ovo isto može zvučati realno jer do ovog dogadjaja ispadalo je da se Srbima na Kosovu mora konačno formirati ZSO i da je Kurti nerazuman jer to odbija i ne radi ništa da ih vrati u institucije. Ovako se to sve preokreće, zapad verovatno više neće kritikovati Kurtija i težište pritisaka se prebacuje na Vučića i Srbiju.

Žrtveni jarac.

Kad je Zapad malo stisno po dupetu Ace Srbina, malo pripretili sankcijama, ovaj je odmah izvukao jednog sendvičara kao žrtvenog jarca. Nisam ja, on je... majke mi. Evo ići ću i na poligraf ako treba.

Čim je Aca Srbin osetio da mu se ljulja fotelja, odmah frka i panika. Evo sad kruži informacija da traže da se DS-Đilas vrate na vlast u Beogradu. Novi dilovi.

Pa koje institucije? Pa zar Aca Srbin nije nagovarao Srbe da napuste institucije, da bojkotuju izbore itd. Aca ih je rastero iz institucija, on glupi vazda pa mu verovali i šta bi sad? Puj pike ne važi?

Aca Srbin je saučesnik progona Srba sa Kosova, sa većim učinkom nego Kurti.

Back