Za koga biste glasali ako izbori budu skorije na vidiku?

Za koga biste glasali?

  • DS

  • SNS

  • DSS-NS

  • SRS

  • SPS

  • G17

  • LDP-LSV

  • stranke manjina

  • necu glasati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
...твојих Тадића, Ђиласа и Шутановца који се прекодунавских Срба сете само за време изборне кампање...

Ko je čiji najbolje se vidi i po ovome...:zper:

Ako laže koza , rog ne laže te...uživajte :mrgreen:

http://www.alo.rs/politika/19527/Miluj_me_nezno

Miluj me nežno
Sreda - 23.09.2009
Da u politici ostaje prostora i za nežnosti, juče je ličnim primerom pokazao lider Srpske napredne stranke Tomislav Nikolić.


Izlazeći iz automobila koji ga je dovezao na posao, Nikolić je na stepeništu ispred Skupštine Srbije sreo potpredsednicu parlamenta i poslanicu Demokratske stranke Gordanu Čomić, koja mu se vidno obradovala.
Dvoje političkih protivnika razmenili su nekoliko reči, nakon kojih je Nikolić Čomićevu nežno pomilovao po obrazu.

------------

:sad2::rotf:
 
Слажем се, само ми реци, ако су напредњаци бољи од остатка радикала, шта је спречавало Тому Николића да не да дотичном да буде посланик? На изборима 2004., 2007. и 2008. Томислав Николић је одлучивао ко ће са листе од 250 посланика ући у парламент. Ако треба поставићу линк изборне листе СРС па да видиш да није ушло првих 80 људи (или колико су већ посланика имали) већ су бирани по неком другом критеријуму а то су радили потпредседници странке и генсек тј. Николић, Вучић, Поп-Лазић, Мирчић, Гојковић (док није одбегла) и Тодоровић - а Тома је ту био главни.

Ако су тако морални због чега је Вучић ономад у Упитнику (има и снимак на нету) никад горе напао оног Гавриловића да лаже кад каже да је посланик СРС убио жену а пре само пар месеци у Правди рекао именом и презименом ко је то урадио иако ни сам Гавриловић то својевремено није хтео да каже. Како је смео да порекне да је то тако а сад тврди да је знао?

Можда поједини кадрови СРС не ваљају али Николић и Вучић су те кадрове могли да мењају а нису.

Ja sam to isto rekao, smao neki komentar iznad ovog.Procitaj pa ces videti sama......
Ali to ne amnestira ni nikolica i drustvo, a bogamo ni Todorovica i drustvo........
Jer izmedju njih nema nikakve sustinske razlike.

i u ovoj zemlji se nece nista promeniti sve dok na izbore ne izadje maksimalno 25% ljudi, te onda apstinenti shvate kolika su vecina u ovoj drzavi, te uzmu motke u ruke.
 
Ja sam to isto rekao, smao neki komentar iznad ovog.Procitaj pa ces videti sama......
Ali to ne amnestira ni nikolica i drustvo, a bogamo ni Todorovica i drustvo........
Jer izmedju njih nema nikakve sustinske razlike.

i u ovoj zemlji se nece nista promeniti sve dok na izbore ne izadje maksimalno 25% ljudi, te onda apstinenti shvate kolika su vecina u ovoj drzavi, te uzmu motke u ruke.

Нема овај народ ни воље а ни жеље да опет узима мотке у руке ... боље да узму мотике.
 
%D0%9F%D0%A3%D0%9F%D0%A1-%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE.png

:hahaha::hahaha: prava stranka :rotf::rotf:
 
Нема овај народ ни воље а ни жеље да опет узима мотке у руке ... боље да узму мотике.

Uzima narod motike otkad je sveta i veka.i ne pomaze, posto sve ono sto oni donesu motikama, ovi iz skupstine upropaste.......
Znaci treba menjati skupstinu......Njima motike u ruke u nekom zatvoru otvorenog tipa, da i oni malo privrede ovoj zemlji.

Ustvari kad bolje razmislim, nas od normalne drzave deli samo ejdan MALI korak.
donosenje zakona o ispitivanju porekla imovine, te njegovo sprovodjenje.....Platimo ekipu od njih 50(izaberemo po 10 strucnjaka iz 5 razlicitih zemalja, da bi se sprecila moguca korupcija), das im odresene ruke, i PROCENAT zarade od pronadjenih nepravilnosti.
I lagano izadjemo iz krize,napunimo budzet, i jos plus dodjemo do jeftine radne snage za razne poljoprivredne radove, u okviru ekonomija u nasim zatvorima.
 
Ko zna, možda mnoge ili čak većina od stranaka koje su u anketi pobrojane, uđu u neke nove predizborne koalicije i tako dodatno promene opredeljenja to jest, glasove birača. Da ne govorimo i o nekima koje nisu dobile svoje mesto u gornjoj anketi, moguće je da i one izenada dobiju na popularnosti ili se takođe nađu u nekoj od koalicija.

Sve je dakle, moguće, tako da ni ova anketa (ko zna koja već po redu) ne odražava pravo stanje stvari. Ni danas ni sutra ni prekosutra, nego će odražavati MALO SUTRA.
 
Ja sam redovan glasac i kad ja glasam to je cista propast...ali uvek moji imaju najvise glasova i uvek ti isti moji ostanu u drugom redu (opoziciji).Sledeci put ja izlazim na biracki mesto,ne glasam nego crtam po papiricu koji mi dodele i jos svasta nesto ima da im napisem:)Recimo u fazonu: Pa se vi sad svi lepo "koalicirajte"!Ali svoj papiric im ne dam da oni zaokruze "moje" misljenje.Izbori nam nece doneti nista novo,ovaj put ne treba ni svecano da se obucemo, okupimo porodicu i napravimo slavu od toga,treba toljage i motike poneti umesto hemijske olovke i uraditi po trenutnom nahodjenju i raspolozenju.Ovime dajem doprinos vecini koja nece glasati ni za koga.
 
И, да додам - нећу гласати ни за једну од понуђених опција.

За позицију никад нисам била а актуелној опозицији сам престала да верујем.
И то не само што сам престала да верујем већ сам и огорчена на њих. Сви они (наводна опозиција) ћуте или се веома слабо чују, а за то време ови упропастише све. Ускоро ће позиција законом укинути и опозицију а ови само нек' наставе да ћуте и даље. :evil:

Или ће неко од опозиције повући мало озбиљније кораке, или ја по први пут од почетка вишестраначких избора - нећу гласати.
 
Ја бих увела нов начин гласања : побројати кандидате па ако има нпр. 12 листа делити им бодове од 1 до 12 а онда то сабирати. Бодове поделити на 250 делова и сваки део да носи један мандат а у односу на број добијених гласова (апсолутно) рачунати поредак. Било би далеко поштеније.
Kombinovati vecinski i proporcionalni sistem i birati licnost koja se sutra moze i opozvati(vise preko novacivilizacija. com
 
glasao bih za stranku na cijem je celu srbin iz srbije vecinski okruzen srbima iz srbije .
takvoj stranci prvenstveni interes bi bio zastita interesa srbije i srba iz srbije i ostalih autenticnih drzavljana srbije..
cije interese ove postojece zastupaju?
koja stranka ocekuje glasove glasove nas i srbije i zasto ?
KOJE DOBRO STE DONELI SRBIJI I SRBIMA IZ SRBIJE I ZASTO OCEKUJETE NAS GLAS?
 

Back
Top