Za koga biste glasali ako izbori budu skorije na vidiku?

Za koga biste glasali?

  • DS

  • SNS

  • DSS-NS

  • SRS

  • SPS

  • G17

  • LDP-LSV

  • stranke manjina

  • necu glasati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne moze,nema drzavljanstvo,ja bih mozda Nikolu Secerovskog ako se kandiduje i opet osnuje stranku,posteniji je od svih ovih

Od svih politickih opcija, mnogo mnogo vise moze da ponudi........Monika Levinski.......doduse, ne moras da je gledas, dovoljno da je "pustis".......
E, kad bi ona uzela drzavljanstvo, pa da i izadjem na izbore..:rotf::rotf:
 
Da vidimo ko ima vecinu na forumu:mrgreen:

pošto nemam pravo glasa (na sreću nekih) :mrgreen: lepo sam zaokružio poslednju opciju...:lol:

inaće ovako "sa strane" već 4-5 godina intenzivno partim političku scenu Srbije i od svih zala izabrao bi DS ...oni su najumereniji u svemu, a i političari im barem liče na nešto za razliku od DSSa, SPSa, SRSa etc (vidi poslednju moju temu - prvi post) :idea::mrgreen:

http://forum.krstarica.com/threads/315028
:bye:
 
pošto nemam pravo glasa (na sreću nekih) :mrgreen: lepo sam zaokružio poslednju opciju...:lol:

inaće ovako "sa strane" već 4-5 godina intenzivno partim političku scenu Srbije i od svih zala izabrao bi DS ...oni su najumereniji u svemu, a i političari im barem liče na nešto za razliku od DSSa, SPSa, SRSa etc (vidi poslednju moju temu - prvi post) :idea::mrgreen:


:bye:

lepo sto se interesujes,ali ebi ga nemas pravo glasa...ja sam pre ocekivao da ces biti za LDP:mrgreen:
 
zamisli da ovi šeću po briselskim hodnicima i putuju Evropom u raznorazne diplomatske posete... :arrow:
Žarko Obradović (SPS)
images
Miloš Aligrudić (DSS)
images
Vojislav Koštunica (DSS)
images
Slobodan Samardžić (DSS)
images
Velimir Ilić (NS)
images

Mirjana Marković (jedna od osnivačica JUL-a)
images
Aleksandar Vučić (SNS)
images
Tomislav Nikolić (SNS)
images
Branislav Crnčević (SNS)
images
Vjerica Radeta (SRS)
images
Nataša Jovanović (SRS)
images
Gordana Pop-Lazić (SRS)
images
Vojislav Šešelj (SRS)
images

"ne hvala" :idea:
rekao bi svak kojem je barem gram mozga u vitalnoj funkciji:lol::lol:
 
Пошто је Тома јасно, без икакве задршке, оклевања, без оног али, у свом интервјуу јасно рекао да ће ићи са Коштуницом, наравно после избора и да неће са ДС, као и после потврде да ће и даље блиско сарађивати са Руском федерацијом- више немам никакву идеју Напред Србијо- Српска напредна странка.
 
Пошто је Тома јасно, без икакве задршке, оклевања, без оног али, у свом интервјуу јасно рекао да ће ићи са Коштуницом, наравно после избора и да неће са ДС, као и после потврде да ће и даље блиско сарађивати са Руском федерацијом- више немам никакву идеју Напред Србијо- Српска напредна странка.

"Hvala"
reče *******i Aca... (sve misleć u sebi...ima još""ekipe" koje se jeftino demagogijom kupit može):mrgreen:

:bye:
 
Da vidimo ko ima vecinu na forumu:mrgreen:


Da si postavio anketu tipa Protiv koga bih glasala pa i da se izjasnim ( missim da je svima ovde to odavno jasno, prošlos' počinje juče i slično grobarsko proseravanje :rumenko::mrgreen:)...ovako, mrka kapa...niko od pobrojanih ne zaslužuje ni da se pljucne u zaletu, a ne da se troši vreme izlaskom na glasačka mesta, pa bila ona i preko puta kuće...ulice...svejedno:D
 
Da si postavio anketu tipa Protiv koga bih glasala pa i da se izjasnim ( missim da je svima ovde to odavno jasno, prošlos' počinje juče i slično grobarsko proseravanje :rumenko::mrgreen:)...ovako, mrka kapa...niko od pobrojanih ne zaslužuje ni da se pljucne u zaletu, a ne da se troši vreme izlaskom na glasačka mesta, pa bila ona i preko puta kuće...ulice...svejedno:D

a ja mislio da ćeš se Tixiju pridružit :sad2:

baš si me razočarala :eek:
:mrgreen:






:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top