Quantcast

Za koga biste glasali ako izbori budu skorije na vidiku?

Za koga biste glasali?

• DS

• SNS

• DSS-NS

• SRS

• SPS

• G17

• LDP-LSV

• stranke manjina

• necu glasati

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.664
Ne moze,nema drzavljanstvo,ja bih mozda Nikolu Secerovskog ako se kandiduje i opet osnuje stranku,posteniji je od svih ovih
Od svih politickih opcija, mnogo mnogo vise moze da ponudi........Monika Levinski.......doduse, ne moras da je gledas, dovoljno da je "pustis".......
E, kad bi ona uzela drzavljanstvo, pa da i izadjem na izbore..:rotf::rotf:

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Da vidimo ko ima vecinu na forumu:mrgreen:
pošto nemam pravo glasa (na sreću nekih) :mrgreen: lepo sam zaokružio poslednju opciju...:lol:

inaće ovako "sa strane" već 4-5 godina intenzivno partim političku scenu Srbije i od svih zala izabrao bi DS ...oni su najumereniji u svemu, a i političari im barem liče na nešto za razliku od DSSa, SPSa, SRSa etc (vidi poslednju moju temu - prvi post) :idea::mrgreen:

http://forum.krstarica.com/threads/315028
:bye:

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.316
pošto nemam pravo glasa (na sreću nekih) :mrgreen: lepo sam zaokružio poslednju opciju...:lol:

inaće ovako "sa strane" već 4-5 godina intenzivno partim političku scenu Srbije i od svih zala izabrao bi DS ...oni su najumereniji u svemu, a i političari im barem liče na nešto za razliku od DSSa, SPSa, SRSa etc (vidi poslednju moju temu - prvi post) :idea::mrgreen:

lepo sto se interesujes,ali ebi ga nemas pravo glasa...ja sam pre ocekivao da ces biti za LDP:mrgreen:

kyo.

Elita
Poruka
22.686
zamisli da ovi šeću po briselskim hodnicima i putuju Evropom u raznorazne diplomatske posete... :arrow:
Žarko Obradović (SPS)
Miloš Aligrudić (DSS)
Vojislav Koštunica (DSS)
Slobodan Samardžić (DSS)
Velimir Ilić (NS)

Mirjana Marković (jedna od osnivačica JUL-a)
Aleksandar Vučić (SNS)
Tomislav Nikolić (SNS)
Branislav Crnčević (SNS)
Vjerica Radeta (SRS)
Nataša Jovanović (SRS)
Gordana Pop-Lazić (SRS)
Vojislav Šešelj (SRS)
"ne hvala" :idea:
rekao bi svak kojem je barem gram mozga u vitalnoj funkciji:lol::lol:

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Пошто је Тома јасно, без икакве задршке, оклевања, без оног али, у свом интервјуу јасно рекао да ће ићи са Коштуницом, наравно после избора и да неће са ДС, као и после потврде да ће и даље блиско сарађивати са Руском федерацијом- више немам никакву идеју Напред Србијо- Српска напредна странка.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Пошто је Тома јасно, без икакве задршке, оклевања, без оног али, у свом интервјуу јасно рекао да ће ићи са Коштуницом, наравно после избора и да неће са ДС, као и после потврде да ће и даље блиско сарађивати са Руском федерацијом- више немам никакву идеју Напред Србијо- Српска напредна странка.
"Hvala"
reče Picousti Aca... (sve misleć u sebi...ima još""ekipe" koje se jeftino demagogijom kupit može):mrgreen:

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Da vidimo ko ima vecinu na forumu:mrgreen:

Da si postavio anketu tipa Protiv koga bih glasala pa i da se izjasnim ( missim da je svima ovde to odavno jasno, prošlos' počinje juče i slično grobarsko proseravanje :rumenko::mrgreen:)...ovako, mrka kapa...niko od pobrojanih ne zaslužuje ni da se pljucne u zaletu, a ne da se troši vreme izlaskom na glasačka mesta, pa bila ona i preko puta kuće...ulice...svejedno:D

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Da si postavio anketu tipa Protiv koga bih glasala pa i da se izjasnim ( missim da je svima ovde to odavno jasno, prošlos' počinje juče i slično grobarsko proseravanje :rumenko::mrgreen:)...ovako, mrka kapa...niko od pobrojanih ne zaslužuje ni da se pljucne u zaletu, a ne da se troši vreme izlaskom na glasačka mesta, pa bila ona i preko puta kuće...ulice...svejedno:D

a ja mislio da ćeš se Tixiju pridružit :sad2:

baš si me razočarala :eek:
:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.