ZA ili PROTIV nove YUGOSLAVIJE?

ZA ili PROTIV formiranja nove Yugoslavije

  • ZA formiranje nove Yugoslavije u kojoj bi bile i srpske teritorije(Srbija i R.Srpska)

  • PROTIV formiranja nove Yugosavije -//-


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kristiansand

Veoma poznat
Poruka
10.392
U poslednje vreme NAM se preko medija prvo sofisticirano a onda sve vise intenzivno namece nova stara ideja nekakve Yugoslavije.
Podsetio bih samo te ljude koji nam serviraju takvu nakaradnu i po Srbiju i R.Srpsku ali i druge drzave u okolini pogubnu ideju da ista ostavlja perspektivu novih sukoba na ovim prostorima.
Necu nista drugo da pisem ovde posto me mrzi, samo cu metodom COPY/PAST da prenesem neke moje odgovore na ovom forumu po tom pitanju ako pitanje uopste i postoji?...
Dakle evo nekih odgovora a vi zakljucite da li sam u pravu ili ne....


>> Tito je u isto vreme TRENUTNO podigao Srbiju i UNISTIO JOJ BUDUCNOST, pustio je da se Albanci naseljavaju na KIM-u, dozvolio im da ne placaju poreze, takodje Srbija je u isto veme morala da izdvaja SAMA iz svog dela kolaca za pomoc svojim juznim treitorijama tj KIM-u(Leskovac i okolina tada NISU BILI SIROMASNA REGIJA naprotiv!) sto je U REDU i normalno A U ISTO vrememorala gotovo podjednako kao i drugi da pomaze:Makedoniju,CG-u i BIH... Takodje preselio je iz Severnih delova Srbije(pre svega Vojvodine..) BROJNE fabrike i industriju u Sloveniju i Hrvatsku, velika vecina tih fabrika su bili veliki sistemi koji su uspesno NEKADA poslovali a dobar deo je bila tzv LAKA industrija i na bazi tih fabrika je dobrim delom napravljena razlika u ekonomskom blagostanju Slovenije i Srbije ili Hrvatske i Srbije, NE KRIVIM ZA TO HRVATE i SLOVENCE vec nas SRBE jer smo dopustili takvu nepravdu da se nakon zavresene pretnje ratom od strane Staljina te fabrike NE vrate, razlika je trebala da bude ali ne tolika, na sta su solidan uticaj imale upravo te fabrike(mislim da se radio o 20-30-ak fabrika..proizvodnja:sokova, prehrane, kamiona i autobusa, metalnih legura, ulja i naftnih derivata i mnoge druge....)...
Jedina pozitivna stvar koju je uradio a sa kojom se B.Kostres verovatno nece sloziti je ta da je u Vojvodini Folks Dojcere zamenio Srbima pre svega iz Hrvatske i iz CG-e.....
>>> SHESHELJA hapse na dan valjda rodjenja Adolfa Hitlera, zavrsetak sudjenja predvidjaju TACNO na dan SMRTI istog "COVEKA", Milosevica hapse na Vidovdan kada je drzao cuveni govor na Gazimestanu i rekao rekao VOLIM I JA VAS i ponovio NIKO NE SME DA VAS BIJE, Hag trazi dokaze o zlocinu Albanaca iz zute kuce A ONDA IH SPALI... ZASTO???
E NIJE IM DOSTA IZIVLJAVANJA sada hapse Mladica na dan nekakve mladosti, JUGOSLAVIJA NIKADAAAAA!!!!! VISE!!!!, Republika Srpska Srbiji i Srbija Republici Srpskoj, Bosnjacka drzava Bosnjacima a Hrvatske opstine u BIH Hrvatima... bilo kakvo drugo resenje vodi u novi rat za 20-30 godina i nije u interesu Srbije... Republike Srpske ali i drugih drzava...... pre svih Bosnjacke i Hrvatske....



>>> [/QUOTE] Dajte primjere...što bi vas ohrabrilo u jačanju nekog zajedništva u BiH...[/QUOTE]

NE INTERESUJE ME BIH, DOSTA SMO MI SRBI MORALI DA GUTAMO GORKE PILULE STO ZBOG HAGA STO ZBOG NEUSTAVNE OTIMACINE SVOJIH TERITORIJA, PO USTAVU SFRJ REPUBLIKA SRPSKA CE ODRZATI REFERENDUM O NEZAVISNOSTI SVAKO DRUGO RESENJE JE POGUBNO PO BIH ALI I REPUBLIKU SRPSKU, sada kada nam je oteto skoro sve sto se oteti moze, kada smo izmrcvareni i ponizeni do krajnjih granica, kada su nas svi u okolini izpljuvali koliko su god mogli E SADA TREBA SVI DA BUDEMO LJUDI I SARADJUJEMO DA BI SE OCUVALA BIH!:rtfm::dash:.... ZASTO BI SRBI PRIHVATILI da ulaze u bilo kakvu zajednicu sa Bosnjacima iza kojih stoje kolonijalisti, zasto se UPORNO pokusava da odrzitakva NAKARADNA KOMUNISTICKA tvorevina kakva je BIH, STA??? jer nema treba ponovo ratovanje, ko garantuje da rata za 20-30 godina kada se udje u novu ekonomsku krizu nece biti, Bosnjaci ce kao vecina preglasati Srbe i nametati im sve vise svoje interese i ako BIH nije zamisljena kao drzava Bosnjaka vec drzava sva tri naroda, TOLERANCIJE MOZE BITI ITEKAKO ali samo kada se ovde naprave MONO-ETNICKE drzave naravno koliko je to moguce. Srbi u Republici Srpskoj ne zele da zive sa drugim narodima u BIH zele svoju drzavu i na to IMAJU PRAVO:rtfm: to niko ne moze da ospori, kao sto i Bosnjaci imaju pravo na svoju i kao sto Hrvati imaju pravio na svoju nezavisnu od Bosnjacke.... Saradjivacemo sa ostalim narodima ITEKAKO ali samo ako svako bude u svojo drzavi....!!!:rtfm:

Dakle da li ste ZA novu Yugoslaviju ili ste PROTIV, ja sam APSOLUTNO PROTIV... :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Не и никад! Са овим издајницима никад више! Сви су признали Косово, смејали нам се у лице кад је било најтеже. Њихове производе не купујем, не идем на море код њих. Једном олоши, увек олоши!
 
Не и никад! Са овим издајницима никад више! Сви су признали Косово, смејали нам се у лице кад је било најтеже. Њихове производе не купујем, не идем на море код њих. Једном олоши, увек олоши!

Ti si IZUZETAK....

Zato godisnje 100.000 Srba letuje na Jadranu....

Kupuju njihove proizvode...

Saradjuju na razne nacine....

SVE JE ISTO KAO PRE, SAMO IME NIJE...
 
Kakva nova Jugoslavija ?!

Kojim idiotima padaju takve gluposti više na um ?
SFRJ ne postoji više od 20 godina a praznoglavcima još nije to jasno. Imate svoje prijatelje takoznaven hrvate i slovence pa njih pitajte zašto nema ništa više ništa od bilo kakve Jugoslavije.

Nijedna jednina srpska glava više nikada neće pasti ni za kakvu novu Jugoslaviju.
Kome to nije jasno vreme mu je da se probudi iz sna. A ako neće, onda buh ga zamolio da promeni mesto prebivlališta i preslie se bar u hrvatsku da bi dobio ona potrebna saznjanja koja mu ovde još uvek nedostaju.

PS
Jugosloveni ...... odlučite se ko ste ..... jer će te uskoro iz Srbije morati da se preselite u svoju voljenu državu. Srbija nemože doveka biti vaš talac.
 
Ti si IZUZETAK....

Zato godisnje 100.000 Srba letuje na Jadranu....

Kupuju njihove proizvode...

Saradjuju na razne nacine....

SVE JE ISTO KAO PRE, SAMO IME NIJE...

Ако нас воле што су признали Косово?? На њихово прљаво море не идем нити ћу ићи. Немамо ми о чему да причамо, у најтежим тренуцима су нам окренули леђа. Уосталом, они су ту Југославију разбили јер су искомплексиране јаде! Једини смо ми тежили да очувамо целовиту земљу, на крају испадосмо кољачи! Ајде, бре, лицемери, ућутите!
 
moze jugoslavija............... ali bez crne gore i kosova ( jer se ispostavilo da su skoro svi "srbi" sa kosova poreklom crnogorci................) .
e kad se tako nova jugoslavija ocisti od karcinoma koji ju je pre 2 decenije zavio u krv i smrt, onda preci na uredjenje jugoslovenskih zemalja po principu postovanja istrorijski, jezickih i kulturoloskih nasledja. celu novu jugoslaviju podeliti po kantonima i to:
cela slovenija kao jedna jedinica
hrvatska podeljena na slavoniju sa zagorjem, na dalmaciju, na istru i na krajinu
bosna, na severnu, centralnu i juznu bosnu
srbija na juznu srbiju, centralnu srbiju i vojvodinu
makedoniju podeliti na istocnu i zapadnu

tako bi se vidno ublazili postojeci problemi koji ne proisticu samo iz pripadnosti drugoj naciji, jeziku ili religiji vec i kulturolosko nasledje..........jer stvarno nije u redu da onaj iz prokuplja odredjuje politiku onom iz kikinde........onaj iz splita da odlucuje o sudbini varazdinca..............ili jos gore, nedaj boze da onaj iz bosanske gradiske odlucuje o zivotu sumadinaca..itd.
 

Back
Top