ZA GAZDARICU I ISKUSNIJE ZENE

  • Začetnik teme Joca-Novi
  • Datum pokretanja
J

Joca-Novi

Gost
Jedno pitanje za iskusne devojke koje su imale vise od nekoliko partnera. Da li je istina da u toku penetracije ako partner ima veci ili deblji organ, da dozivite intezivniji nadrazaj. Moja prijateljica svasta me ubedjuje, ali mislim da me folira.
Molim vas za jedan iskren odgovor.
Thanks!!!
 
Kuku lele pa sto mene stavljate u naslov...??? :shock: :roll: :?
Elem, mislim da cu ja sad da ti otkrijem toplu vodu ako ti kazem da je najvaznije da postoji obostrana zelja... Ako nje ima, sve dolazi na svoje...
E sad, ako cemo pricati o cisto gimnastickom sexu, moram da priznam da mi se par puta desilo da sam pozeljela da je mom partneru deblji, eventualno i duzi...
No, zna se vec, sve je u mozgu, tako da u sustini, to nema nikakve veze... :wink:
Drugim rijecima, muskarac s kojim sam imala najbolji sex nije imao ni najduzi, ni najdeblji, niti je nesto tehnicki bio usavrsen... Ali, izmedju nas je postojala ogromna sexualna privlacnosti i to je bilo ono sto je bitno...
 
Joca-Novi:
Jedno pitanje za iskusne devojke koje su imale vise od nekoliko partnera. Da li je istina da u toku penetracije ako partner ima veci ili deblji organ, da dozivite intezivniji nadrazaj. Moja prijateljica svasta me ubedjuje, ali mislim da me folira.
Molim vas za jedan iskren odgovor.
Thanks!!!

Nemoj da se sekiras... Stavi ga u tursiju preko zime i da vidis kako ce sve da bude kako treba.

Pozdrav!
 
aeromag:
Joca-Novi:
Jedno pitanje za iskusne devojke koje su imale vise od nekoliko partnera. Da li je istina da u toku penetracije ako partner ima veci ili deblji organ, da dozivite intezivniji nadrazaj. Moja prijateljica svasta me ubedjuje, ali mislim da me folira.
Molim vas za jedan iskren odgovor.
Thanks!!!


Evo ga jedan sa kracim! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahahaha - to ti je psihologija,nema sta!
 

Back
Top