Quantcast

za forumase

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Mrsave, ili ako su malo deblje da nisu dihtung obucene, ravne, bez dobro osisane kose, to je bez frizure, koje izgledaju mladje za svoje godine i koje isto lepo izgledaju i u pola noci i u gradu, i u kuci, nemarno obucene, to znaci bez da paze da li treba da obuku novu majcu ako idu samo da voze bicikl ili kad treba da se nasminkaju.Nemarne.Stalno zure. Kasne. Sve im ispada iz ruku. Ispaljuju ih. I one tebe stalno ispaljuju. Svadjaju se. Mire se. Imaju po 4 decka i po 12 drugova. Nemaju dobre drugarice.

tara

Buduća legenda
Poruka
32.713
mrsave,vretensta,dakle ne otromboljene,dobra guza,to mi je super...tamnije devojke i neobicno lepe,tj ne volim klasicnu lepotu...
jesam li promasila temu?:)

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
meni su prvi put ovde, na forumu naravno, skrenuli pazznju da postoje lepe ribice - fine i nelandarave i ruzzne ribice koje izgledaju k`o parizer...

ja sam to primila k znanju.
kao i chinjenicu da zzene pishke na vaginu. :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.