Za Džoan Kolins (90) i njenim mužem (60) okretala se cela plaža

Bravo! Zlatno doba života... počinje uživanjcija
Па другачије и боље спавам, нигде не журим итд. Али занимљиво је да сам због разних ситуација изван моје контроле три пута активнији него за две последње године на послу. Али и то ће да се примири, па ћу онда стварно да гледам само да себи угађам и помогнем пријатељима тамо где сам још способан, зашто да не? Одличан је осећај када сам себи одређујеш шта ћеш да радиш или нећеш да радиш, али то ће још мало да причека док не позавршавам разне ноћне море од администрација, не толико у вези пензије. Ту сам педантно урадио на време све што се тражило, а свашта се тражило и остало ми је само да чекам.

Па другачије и боље спавам, нигде не журим итд. Али занимљиво је да сам због разних ситуација изван моје контроле три пута активнији него за две последње године на послу. Али и то ће да се примири, па ћу онда стварно да гледам само да себи угађам и помогнем пријатељима тамо где сам још способан, зашто да не? Одличан је осећај када сам себи одређујеш шта ћеш да радиш или нећеш да радиш, али то ће још мало да причека док не позавршавам разне ноћне море од администрација, не толико у вези пензије. Ту сам педантно урадио на време све што се тражило, а свашта се тражило и остало ми је само да чекам.
Penzioneri i jesu aktivniji više nego što su planirali... I uvek imaju osećaj da je dan proleteo i da nisu baš sve uradili šta su naumili...
Ne zato što su sporiji, nego im je život drugačije ispunjen... A gde su hobiji kojima se vredi posvetiti? Pa putovanja koja nisu do tada ostvarili...
Posvećivanje vremena porodici i prijateljima, uživanje sa ljudima koje volimo...Ne kažu za džabe da je to zlatno vreme čoveka...

:heart2:

Penzioneri i jesu aktivniji više nego što su planirali... I uvek imaju osećaj da je dan proleteo i da nisu baš sve uradili šta su naumili...
Ne zato što su sporiji, nego im je život drugačije ispunjen... A gde su hobiji kojima se vredi posvetiti? Pa putovanja koja nisu do tada ostvarili...
Posvećivanje vremena porodici i prijateljima, uživanje sa ljudima koje volimo...Ne kažu za džabe da je to zlatno vreme čoveka...

:heart2:
Интересантно је да сам имао неку размену мишљења са ChatGPT (иначе, моја лична искуства са њим су фантастична) и успут сам поменуо да идем у пензију. Он ми је куртоазно честитао и пожелео много успеха у даљим активностима и авантурама. На реч аванатура прво сам се загрцнуо од смеха (моје праве авантуре су ипак ствар прошлости), али сам после размислио и увидео да је он опет у праву. Па за мене је свака ствар коју будем радио у будућности у ствари авантура.

Испамовах се ја, али нека, против урока. Иначе, Џоан Колинс је заиста била рибетина. И сада пристојно изгледа за своје године, па ако жели да то и покаже, нека. Мада, када ти кожа почне да постаје као код шар пеја, а трбух постагне затегнут као бубањ, ја лично се не бих више излагао камерама.

Интересантно је да сам имао неку размену мишљења са ChatGPT (иначе, моја лична искуства са њим су фантастична) и успут сам поменуо да идем у пензију. Он ми је куртоазно честитао и пожелео много успеха у даљим активностима и авантурама. На реч аванатура прво сам се загрцнуо од смеха (моје праве авантуре су ипак ствар прошлости), али сам после размислио и увидео да је он опет у праву. Па за мене је свака ствар коју будем радио у будућности у ствари авантура.
Tako je! I treba da bude.
Najlepše je da tada čovek rasplamsa svoju radoznalost i da dopusti detetu u sebi da raste i dalje i da se igra..
Ipak, nisu svi ljudi "istog kroja", tako da bi se neki zgranuli na ovo...
Žalosno je da mnogi u zlatnim godinama moraju preozbiljno da nastave da bitišu, jer nas ugnjetava i opominje
mnogo toga oko nas.. E, baš zato treba da se zgrabi ama baš svaki zgodan momenat i da se živi kada već život časti...

Испамовах се ја, али нека, против урока. Иначе, Џоан Колинс је заиста била рибетина. И сада пристојно изгледа за своје године, па ако жели да то и покаже, нека. Мада, када ти кожа почне да постаје као код шар пеја, а трбух постагне затегнут као бубањ, ја лично се не бих више излагао камерама.

Mislim da nju zabole šta ostali misle o njoj... Ona i dalje živi svoju avanturu...
Njene godine i njen bikini na plaži sa mlađanim mužem i jeste avantura, hahahahah
Ona ne izigrava ribetinu sada... Takva je kakva je... došla je da se okupa... iako se svet trudi da bude vladavina mlađanih, to matoraći
osporavaju... Mada, možda će oni koji ne trpe star svet početi da ih lovi i nabija na kolac, hahahahah...
Ništa nas ne sme iznenaditi...

Поставио сам своју слику на теми "Фотографије" када сам имао шездесет година,
https://forum.krstarica.com/threads/fotografije-forumasa-i-forumasica-12.983323/post-48016724
а ево њега у његових шездесет година:
https://forum.krstarica.com/threads...0-okretala-se-cela-plaza.986830/post-48006070
Ствар укуса, али не осећам се баш инфериорно.
Нека форумашице процене.

Поставио сам своју слику на теми "Фотографије" када сам имао шездесет година,
https://forum.krstarica.com/threads/fotografije-forumasa-i-forumasica-12.983323/post-48016724
а ево њега у његових шездесет година:
https://forum.krstarica.com/threads...0-okretala-se-cela-plaza.986830/post-48006070
Ствар укуса, али не осећам се баш инфериорно.
Нека форумашице процене.
Ti si dasa i po... a on je neki ofarbani kiloster, hahahaha
ja rekla i ostala živa:zcepanje:

Znaš li kako Vedrana Rudan zove muškarce tvog doba? "Srebrne lisice"... to su oni frajeri sa srebrom u kosi, koji su meta klinkama, hahahaha
Eno ga i Laza nam je poklekao pred jednom takvom, hahahaah
Нека хвала. Када видим клинке, прелазим на другу страну улице. Неки пут и због личне безбедности, јер када крену у гомили и само блену у сокоћало, постоји озбиљна шанса да ме прегазе.
Само 50+, ту се осећам као "риба у води". Наравно, не запуштене.

Нека хвала. Када видим клинке, прелазим на другу страну улице. Неки пут и због личне безбедности, јер када крену у гомили и само блену у сокоћало, постоји озбиљна шанса да ме прегазе.
Само 50+, ту се осећам као "риба у води". Наравно, не запуштене.
Znaš ti šta valja!
;)

Лепо је кад имаш 90 г али брате немој се скидати,
пусти да ти гаћице и даље прекривају груди.
Жао ми је што не могу да пронађем фотографију једне тада осамдесетогодишње Кубанке која се и даље бавила бодибилдингом. Нигде хипертрофије мишића, само су нешто израженији и у савршеном тонусу. Минимални бикини, а тело и посебно кожа веома добро очуване тридесетпетогодишњакиње. Лице опет неговане педесетогодишњакиње, можда и млађе. Много очито савршене генетике и много рада на себи али без икакве друге интервенције, чак није имала ни трунке шминке на себи. Гледао сам слику око пет минута, буквално сваки детаљ и нисам могао да уочим ни једну ману.
Е сада, то је вероватно мање од промила њене генерације.
Једна моја бивша партнерка је била сјајно грађена, а ноге су јој биле савршене. Али, чим је прешла четрдесет година, престала је да носи сукње и хаљине изнад колена у јавности, бар не на голе ноге. Плажу не рачунам. Ноге су јој и даље биле савршене, али некако више нису биле у складу са лицем и поготово вратом. Врат и руке су најсуровији према женама, мада остали делови тела и даље могу да буду изузетно атрактивни. Ипак све у своје време, слажем се са претходним постом.
Доказа за Кубанку немам, али сам некако убеђен да ће чак и @pikax да ми поверује.

Back