Za državne oranice konkurisalo 150 investitora, Hrvati, Nemci...

Telekom je umesto Kopernikusa trebao da kupi PKB.
Jeftinije i isplatljivije.
Samo što PKB oranice imaju svoje vlasnike SOLUNCE kojima udbaška BJR Srbija još ne vraća oteto.
Neće ni vrnuti , nama treba da vrate nekih 50 Ha u okolini Zaječara , jedan rodjak ćaletov vodi taj proces i odmah su rekli od zemlje nema ništa ,nego ćemo kao dobiti lovu i to kad se izdeli na sve naslednike pokojnog pradede izadje možda par iljada evra po čoveku , al najgore je što ni od toga još nema ništa ,a proces je u toku već 10 i kusur godina .
 
Seljaci sa Krste namerno ċute jer nije "njihova zemlja".
Oni svoju ne daju a dodju u Beograd samo zbog radnog staža.
Samo zato što " imaju gde da se vrate" zajebavaju po firmama i prave fingirane "probleme"
Prvo njih treba tući usranom motkom pa će politikanti da se sami smire, garantujem!
Aj ne kenyaj i tvoj deka zastavnik je bio seljak.
Vi seljaci građani iz BG ste stvarno šizozbunjeni
 
Seljaci sa Krste namerno ċute jer nije "njihova zemlja".
Oni svoju ne daju a dodju u Beograd samo zbog radnog staža.
Samo zato što " imaju gde da se vrate" zajebavaju po firmama i prave fingirane "probleme"
Prvo njih treba tući usranom motkom pa će politikanti sami da se smire, garantujem!
Како то дођу у Београд зног радног стажа?
 
Samo neka se zahebavaju! Neke južnoameričke vukohebine su davno otkrile i patentirale poteze kada se neka grupica previše razbahati! Nije Bravar jedini koji zna raditi NACIONALIZACIJE!

Pogledajte prilog 643899

"BRAVAR" je bio maestralni menadžer Piramide. Nije jurio pare kao Rokfeler ali je - obavio posao balansa u svetu u toku "hladnog rata" okupljajući države koje su mogle pripasti "ovoj ili onoj" strani.

Zato "bravaru" došao onoliki svet na sahranu a Rokfeleru ni najrodjeniji, imali neko cimanje a ovaj ionako riknuo pa što da dolaze?

Što se nas tiče, CIA je imala precizne informacije - da bi zemlja funkcionisala treba držati hrvatske ustaše i srpske neoliberaliste pod kontrolom. Neki su fasovali Goli Otok ali svi ćute za one koji su prodali "hrvatske" ili "srpske" ideale za ambasadorsko mesto. Vidimo na śta liče Hrvatska i Srbija kada pomenute grupacije uzjašu.

Otkud CIA tako precizno procenjuje?
 
Па како год, али што баш у Београд? Нестало у продавницама по селима?

Ima neka antropološka greška u "srBskom" genu...
Odem u jednu radnju, tu u kraju, ni cigaru da ispalim koliko mi blizu da pitam za posao...
Kažem:"znate, pored ostalog je i velika prednost što sam u susednoj ulici tako da ne zavisim od prevoza i gužvi kao za firmu na drugom kraju grada"
To je rečeno da bih stavio do znanja da su potencijalna kašnjenja zbog "više sile" isključena.

Znaš šta sam dobio za odgovor?

"Vi se znači javljate samo zato što vam blizu? Evo naš kolega Mile dolazi svaki dan iz Pančeva do ovde, Mile dodji da te vidi kandidat"

I dodje Mile iz Pančeva da me vidi...

 
Poslednja izmena:
A zašto ti svakom kažeš da "kenya" kad pronadješ samoidentifikaciju u izloženom?
Prošli put napade onog umnog @Umri Muški jer opisao mutave al pokvarene?
Zato što on napada mutave i pokvarene pripsujući te osobine meni,tojes koristeći moj forumski nick za zajedničko ime kojim ih označava.
Da je koristio izraz Seksi Gospoda reko bih mu da kenya što tebe napada jer se radi o osobinama koje svako normalan smatra lošim.
Uman je on domoega medenoga.
Kad ga pitaš pošto viršle, on ti odgovara rudna blaga Meksika.
 
Ima neka antropološka greška u "srBskom" genu...
Odem u jednu radnju, tu u kraju, ni cigaru da ispalim koliko mi blizu da pitam za posao...
Kažem:"znate, pored ostalog je i velika prednost što sam u susednoj ulici tako da ne zavisim od prevoza i gužvi kao za firmu na drugom kraju grada"
To je rečeno da bih stavio do znanja da su potencijalna kašnjenja zbog "više sile" isključena.

Znaš šta sam dobio za odgovor?

"Vi se znači javljate samo zato što vam blizu? Evo naš kolega Mile dolazi svaki dan iz Pančeva do ovde, Mile dodji da te vidi kandidat"

I dodje Mile iz Pančeva da me vidi...

Prodaj stan i idi u prirodu odakle ti je deka zastavnik došo.
Kupi ovce, spasavaj dušu.
 
Zato što on napada mutave i pokvarene pripsujući te osobine meni,tojes koristeći moj forumski nick za zajedničko ime kojim ih noznačava.
Da je koristio izraz Seksi Gospoda reko bih mu da kenya što tebe napada jer se radi o osobinama koje svako normalan smatra lošim.
Uman je on domoega medenoga.
Kad ga pitaš pošto viršle, on ti odgovara rudna blaga Meksika.
Pa ja tebe isto pitam koj će mi medeniji moj od tvog one SNS subvencije kad niko ne daje start-up kredit za primarnu proizvodnju a ti meni odgovoriš da ostanem i bez ovog što imam a tebi kome ideje ne fale i sve bi ti ko iz pic.ke uradio sa tim subvencijama samo zapelo što ti žena ne da inače sve SNS komisije odobrile kao i ona imaginarna agencija za odredjene kandidate?
 
Pa ja tebe isto pitam koj će mi medeniji moj od tvog one SNS subvencije kad niko ne daje start-up kredit za primarnu proizvodnju a ti meni odgovoriš da ostanem i bez ovog što imam a tebi kome ideje ne fale i sve bi ti ko iz pic.ke uradio sa tim subvencijama samo zapelo to ti žena ne da?
Pokreni se za posao.
Sa ću zvati Franaka da ti objasni šta radiš poogrešno.
 
Štase čačkaš prvi?
ti si prvi jeo govna za SNS subvencije bez prava na kredit a ovi dele zemlju Hrvatima, Nemcima i Albancima.
Još ubrzali postupak za državljanstvo jer kao državljanin možeš i da kupiš a ne samo da zakupiš.
Jes da se neće lome Englez ili Nemac za naše državljanstvo al će dobro dodje Albancu da naseli Vojvodinu.
A aplaudirali ste ko mutavi za taj zakon...
 

Back
Top