Quantcast

Za državne oranice konkurisalo 150 investitora, Hrvati, Nemci...

ccaterpillar

Legenda
Poruka
52.160
Ima neka antropološka greška u "srBskom" genu...
Odem u jednu radnju, tu u kraju, ni cigaru da ispalim koliko mi blizu da pitam za posao...
Kažem:"znate, pored ostalog je i velika prednost što sam u susednoj ulici tako da ne zavisim od prevoza i gužvi kao za firmu na drugom kraju grada"
To je rečeno da bih stavio do znanja da su potencijalna kašnjenja zbog "više sile" isključena.

Znaš šta sam dobio za odgovor?

"Vi se znači javljate samo zato što vam blizu? Evo naš kolega Mile dolazi svaki dan iz Pančeva do ovde, Mile dodji da te vidi kandidat"

I dodje Mile iz Pančeva da me vidi...

Си пио ти нешто?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.805
"BRAVAR" je bio maestralni menadžer Piramide. Nije jurio pare kao Rokfeler ali je - obavio posao balansa u svetu u toku "hladnog rata" okupljajući države koje su mogle pripasti "ovoj ili onoj" strani.
Zato "bravaru" došao onoliki svet na sahranu a Rokfeleru ni najrodjeniji, imali neko cimanje a ovaj ionako riknuo pa što da dolaze?
Što se nas tiče, CIA je imala precizne informacije - da bi zemlja funkcionisala treba držati hrvatske ustaše i srpske neoliberaliste pod kontrolom. Neki su fasovali Goli Otok ali svi ćute za one koji su prodali "hrvatske" ili "srpske" ideale za ambasadorsko mesto. Vidimo na śta liče Hrvatska i Srbija kada pomenute grupacije uzjašu.

Otkud CIA tako precizno procenjuje?
Većina tih 'okupljenih' država su danas jad, beda i očaj, skončala u ratovima i slično!
Baš ti je pametna ta CIA! A koga bi trebalo držati pod kontrolom kada bi se sutra formirala zajednička država od Srbije i Hrvatske!? :bravo:

buudala

Legenda
Poruka
55.434
ti si prvi jeo govna za SNS subvencije bez prava na kredit a ovi dele zemlju Hrvatima, Nemcima i Albancima.
Još ubrzali postupak za državljanstvo jer kao državljanin možeš i da kupiš a ne samo da zakupiš.
Jes da se neće lome Englez ili Nemac za naše državljanstvo al će dobro dodje Albancu da naseli Vojvodinu.
A aplaudirali ste ko mutavi za taj zakon...
A si se primio ko dobrovoljni prilog.
Cela radionica je posluzila da bi te navela da svatis kako nije lako biti gazda.
Drs se ti dekinog stana i trazi drzavni poso.

buudala

Legenda
Poruka
55.434
sklanjaj se... Raspravljamo zašto SNS ubrzao proces dobijanja državljanstva i kome dele zemlju po Vojvodini iako im ističe mandat.
Došao si da sabotiraš jer tvoje ustaš kupuju po Srbiji a mrsko im da izgovore...
Kad budeš bio čista rasa dodji...
Zoto što su titoizirani brabonjci Dolancove udbe i što ne misle da vraćaju zemljište oteto 1945.

Naravno, ispod toga leži faza drezdensko avnojevski udruženi zločinački poduhvat kao deo Kalergi Kudenhof plana.

buudala

Legenda
Poruka
55.434
Sledeći korak kad se dođe do onih pravih podeliti im akcije u peehrsmbenoj industriji.. Znaci onima koji uzgajaju krave muzare u mlecnoj industriji itd.. Ubeđen sam da bi oni bolje štitili interese, radna mesta a i investicije od nekog državnog cate..
To zemljište ima svoje vlasnike koji čekaju državnu partizanštinu da im ga vrati.
Državne lopurde ne žure jerbo izdaju tuđu zemlju u arendu .
Jel ti sad malo jasnije?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.805
To zemljište ima svoje vlasnike koji čekaju državnu partizanštinu da im ga vrati.
Državne lopurde ne žure jerbo izdaju tuđu zemlju u arendu .
Jel ti sad malo jasnije?
Ne bi me čudilo da će deo te zemlje da se daje u koncesiju potomcima onih Folksdojčera, Mađara i Hrvata koje je Bravar OPLJAČKAO i PROTERAO? Nema u EU dok se i to ne reši na pošten način!
smjeh.png

Commie

Legenda
Poruka
54.134
Ne bi me čudilo da će deo te zemlje da se daje u koncesiju potomcima onih Folksdojčera, Mađara i Hrvata koje je Bravar OPLJAČKAO i PROTERAO? Nema u EU dok se i to ne reši na pošten način!
Pogledajte prilog 644726
Patriotska vlada Milana Nedića ovaj Ane Brnabic.
Šta se cudis, nije valjda da navijaš za poteze komunista oni su pljačkali pošten narod brateeee.
Bitno je nešto da se radi...pokljanjaj strancima zemljuuu brateeee.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
31.805
Patriotska vlada Milana Nedića ovaj Ane Brnabic.
Šta se cudis, nije valjda da navijaš za poteze komunista oni su pljačkali pošten narod brateeee.
Bitno je nešto da se radi...pokljanjaj strancima zemljuuu brateeee.
Stranci? Mnogi od njih su bili RAVNOPRAVNI građani MONARHIJE dok ih Bravar nije proterao te oduzeo državljanstvo i IMOVINU! :bravo:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.