Za druženje sa Klintonom u Budvi 1.000 evra

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s206806/Info/ex-YU/Za_druzenje_sa_Klintonom_u_Budvi_1000_evra.html
Za druženje sa Klintonom u Budvi 1.000 evra
Ukoliko neko bude želeo poslovnu promociju na sutrašnjoj konferenciji u Budvi o jačanju društva u jugoistočnoj Evropi, čiji će učesnik biti bivši američki predsednik Bil Klinton, ili priliku da bude u njegovom okruženju na završnom banketu, moraće da plati 1.000 evra.

v206806p0.jpg

Organizatori ovog skupa, Vlada Crne Gore i Atlas Grupa, poslali su ponudu zainteresovanima koja sadrži dva paketa - po ceni od 1.150 evra za "dajmond" (diamond) paket, odnosno 850 evra za "platinijum" (platinium) paket, objavili su crnogorski mediji.

Za više prijavljenih na konferenciji, organizatori, kako se navodi, nude specijalni popust od 10 odsto.

“Dajmond” paket nudi dva noćenja, "šatl transfer" tokom konferencije, jednogodišnji status delegata Balkanske inicijative, selektivno plasiranje informacija o kompanijama delegata na posebnom sajtu, zakazivanje i organizovanje sastanaka tokom konferencije i prisustvo banketu povodom zatvaranja konferencije, dok “platinijum” paket nudi sve to, ali bez noćenja i obezbeđenog prevoza.

Na konferenciji u budvanskom hotelu "Splendid", pored Klintona, govoriće premijer Crne Gore Igor Lukšić i predsednik Atlas grupe Duško Knežević, a učestvovaće, između ostalih, i bivši crnogorski premijer Milo Đukanović, kao i bivši predsednici Slovenije i Hrvatske Milan Kučan i Stjepan Mesić.

...................
...................
Е....народе мој....
Чак да је у цену урачунато пушење
од стране Клинтона....пуно је....
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
http://www.mondo.rs/s206806/Info/ex-YU/Za_druzenje_sa_Klintonom_u_Budvi_1000_evra.html
Za druženje sa Klintonom u Budvi 1.000 evra
Ukoliko neko bude želeo poslovnu promociju na sutrašnjoj konferenciji u Budvi o jačanju društva u jugoistočnoj Evropi, čiji će učesnik biti bivši američki predsednik Bil Klinton, ili priliku da bude u njegovom okruženju na završnom banketu, moraće da plati 1.000 evra.

v206806p0.jpg

Organizatori ovog skupa, Vlada Crne Gore i Atlas Grupa, poslali su ponudu zainteresovanima koja sadrži dva paketa - po ceni od 1.150 evra za "dajmond" (diamond) paket, odnosno 850 evra za "platinijum" (platinium) paket, objavili su crnogorski mediji.

Za više prijavljenih na konferenciji, organizatori, kako se navodi, nude specijalni popust od 10 odsto.

“Dajmond” paket nudi dva noćenja, "šatl transfer" tokom konferencije, jednogodišnji status delegata Balkanske inicijative, selektivno plasiranje informacija o kompanijama delegata na posebnom sajtu, zakazivanje i organizovanje sastanaka tokom konferencije i prisustvo banketu povodom zatvaranja konferencije, dok “platinijum” paket nudi sve to, ali bez noćenja i obezbeđenog prevoza.

Na konferenciji u budvanskom hotelu "Splendid", pored Klintona, govoriće premijer Crne Gore Igor Lukšić i predsednik Atlas grupe Duško Knežević, a učestvovaće, između ostalih, i bivši crnogorski premijer Milo Đukanović, kao i bivši predsednici Slovenije i Hrvatske Milan Kučan i Stjepan Mesić.

...................
...................
Е....народе мој....
Чак да је у цену урачунато пушење
од стране Клинтона....пуно је....
:hahaha::hahaha::hahaha:

Добра екипица......СВЕ БИВШИ ДО БИВШЕГ...
 
moglo bi zbog posete klintona da DPS organizuje takmicenje u pusenju klintonovog QURCA :mrgreen:

ono tipa Monika 1 Monika 2 i redom rokaju a klinton ocenjuje :mrgreen:

Али најбоље је то што је у питању ПОСЛОВНА ПРОМОЦИЈА.......аааахахаха...
па којим "послом" може да се бави именовано друштванце...


.
mislim11.gif
.
 
I koja li ce budala da da 1000E da vidi Klintona?

Biće budala. I ja sam jednom bio jedna između njih ali nažalost, tako sam se osjećao tek posle.
Šta ustvari radi Klinton?
Održi kao neko slobodno predavanje o svemu i svačemu i svega po malo (ekonomije, politike, međunarodni odnosi, pomoć drugima....).
Na kraju ništa i prazno osim njegovog džepa.

Najgore je to, što je on glavni krivac za sveopštu svjetsku ekonomsku krizu a sada ga nije sramota, da ide po svijetu i kao drži neka predavanja i mlati praznu slamu i za to dobro naplaćuje dok ima budala.
 
http://www.mondo.rs/s206806/Info/ex-YU/Za_druzenje_sa_Klintonom_u_Budvi_1000_evra.html
Za druženje sa Klintonom u Budvi 1.000 evra
Ukoliko neko bude želeo poslovnu promociju na sutrašnjoj konferenciji u Budvi o jačanju društva u jugoistočnoj Evropi, čiji će učesnik biti bivši američki predsednik Bil Klinton, ili priliku da bude u njegovom okruženju na završnom banketu, moraće da plati 1.000 evra.

v206806p0.jpg

Organizatori ovog skupa, Vlada Crne Gore i Atlas Grupa, poslali su ponudu zainteresovanima koja sadrži dva paketa - po ceni od 1.150 evra za "dajmond" (diamond) paket, odnosno 850 evra za "platinijum" (platinium) paket, objavili su crnogorski mediji.

Za više prijavljenih na konferenciji, organizatori, kako se navodi, nude specijalni popust od 10 odsto.

“Dajmond” paket nudi dva noćenja, "šatl transfer" tokom konferencije, jednogodišnji status delegata Balkanske inicijative, selektivno plasiranje informacija o kompanijama delegata na posebnom sajtu, zakazivanje i organizovanje sastanaka tokom konferencije i prisustvo banketu povodom zatvaranja konferencije, dok “platinijum” paket nudi sve to, ali bez noćenja i obezbeđenog prevoza.

Na konferenciji u budvanskom hotelu "Splendid", pored Klintona, govoriće premijer Crne Gore Igor Lukšić i predsednik Atlas grupe Duško Knežević, a učestvovaće, između ostalih, i bivši crnogorski premijer Milo Đukanović, kao i bivši predsednici Slovenije i Hrvatske Milan Kučan i Stjepan Mesić.

...................
...................
Е....народе мој....
Чак да је у цену урачунато пушење
од стране Клинтона....пуно је....
:hahaha::hahaha::hahaha:
El ima neki popust za đačke ekskurzije i da li deca, gore pomenutima, smeju da bacaju kiki - riki i kokice ili to čuvari ne dozvoljavaju ?!? :eek:
 
http://www.mondo.rs/s206806/Info/ex-YU/Za_druzenje_sa_Klintonom_u_Budvi_1000_evra.html
Za druženje sa Klintonom u Budvi 1.000 evra
Ukoliko neko bude želeo poslovnu promociju na sutrašnjoj konferenciji u Budvi o jačanju društva u jugoistočnoj Evropi, čiji će učesnik biti bivši američki predsednik Bil Klinton, ili priliku da bude u njegovom okruženju na završnom banketu, moraće da plati 1.000 evra.

v206806p0.jpg

Organizatori ovog skupa, Vlada Crne Gore i Atlas Grupa, poslali su ponudu zainteresovanima koja sadrži dva paketa - po ceni od 1.150 evra za "dajmond" (diamond) paket, odnosno 850 evra za "platinijum" (platinium) paket, objavili su crnogorski mediji.

Za više prijavljenih na konferenciji, organizatori, kako se navodi, nude specijalni popust od 10 odsto.

“Dajmond” paket nudi dva noćenja, "šatl transfer" tokom konferencije, jednogodišnji status delegata Balkanske inicijative, selektivno plasiranje informacija o kompanijama delegata na posebnom sajtu, zakazivanje i organizovanje sastanaka tokom konferencije i prisustvo banketu povodom zatvaranja konferencije, dok “platinijum” paket nudi sve to, ali bez noćenja i obezbeđenog prevoza.

Na konferenciji u budvanskom hotelu "Splendid", pored Klintona, govoriće premijer Crne Gore Igor Lukšić i predsednik Atlas grupe Duško Knežević, a učestvovaće, između ostalih, i bivši crnogorski premijer Milo Đukanović, kao i bivši predsednici Slovenije i Hrvatske Milan Kučan i Stjepan Mesić.

...................
...................
Е....народе мој....
Чак да је у цену урачунато пушење
од стране Клинтона....пуно је....
:hahaha::hahaha::hahaha:

Taj kauboj me uopšte ne zanima, nego koliko je druženje sa onom ,beše, Monikom?:per::per::per:
 
http://www.mondo.rs/s206806/Info/ex-YU/Za_druzenje_sa_Klintonom_u_Budvi_1000_evra.html
Za druženje sa Klintonom u Budvi 1.000 evra
Ukoliko neko bude želeo poslovnu promociju na sutrašnjoj konferenciji u Budvi o jačanju društva u jugoistočnoj Evropi, čiji će učesnik biti bivši američki predsednik Bil Klinton, ili priliku da bude u njegovom okruženju na završnom banketu, moraće da plati 1.000 evra.

v206806p0.jpg

Organizatori ovog skupa, Vlada Crne Gore i Atlas Grupa, poslali su ponudu zainteresovanima koja sadrži dva paketa - po ceni od 1.150 evra za "dajmond" (diamond) paket, odnosno 850 evra za "platinijum" (platinium) paket, objavili su crnogorski mediji.

Za više prijavljenih na konferenciji, organizatori, kako se navodi, nude specijalni popust od 10 odsto.

“Dajmond” paket nudi dva noćenja, "šatl transfer" tokom konferencije, jednogodišnji status delegata Balkanske inicijative, selektivno plasiranje informacija o kompanijama delegata na posebnom sajtu, zakazivanje i organizovanje sastanaka tokom konferencije i prisustvo banketu povodom zatvaranja konferencije, dok “platinijum” paket nudi sve to, ali bez noćenja i obezbeđenog prevoza.

Na konferenciji u budvanskom hotelu "Splendid", pored Klintona, govoriće premijer Crne Gore Igor Lukšić i predsednik Atlas grupe Duško Knežević, a učestvovaće, između ostalih, i bivši crnogorski premijer Milo Đukanović, kao i bivši predsednici Slovenije i Hrvatske Milan Kučan i Stjepan Mesić.

...................
...................
Е....народе мој....
Чак да је у цену урачунато пушење
од стране Клинтона....пуно је....
:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa zar je na to spao Bili??? Da se rukuje sa montenegrinima za 1000€ kom. Eeee, šta ti je ekonomska kriza....od onakve sile spade na vašarsku mečku. Bili Klinton, bradata žena i čovek koji jede žilete....još samo danas u vašem gradu....navali narode!!! :neutral:
 
Back
Top