Za drustvo iz cuvenog coska!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aviv:
Pozdrav svima...koliko vas ima...
Moram brzo da zavrsim, stalno me nesto zivkaju.
Pa FReewyli- to brate SAPLETES trietlonku, pa joj onada kao pruzas pomoc!Komshinice, o kojoj BICIKLI pricas?Ovaj je sada DVOJETRONAC!bICIKLE nEMA, NIJENTE, EIN, NON...
Jedva smo ubedili prolaznike da ne zovu "organe" kao mi se to sreli ...pa po livadi...se radujemo..
Trcala sam. Koleno me boli...jako...trpim...
Eto, ojdoh,samo da spakujem lt- da mi ga neko ne makne...Mirno spavajte..ja vas cuvam...i pecem bureke...Moze i nesto drugo po freewill-u. Laku noc. :wink: :wink:

:idea: Ne rece nam kakav je trietlonac. ..jel bila ljubav na prvi pogled. ..pricaj nam malo. ..jel se ljutio za bicikli. ..aviv-aviv. ..jel nije pitao da poljubi koleno da kobajagi prodje da bi zavarali "organe" reda i mira :roll:
p.s. pOzDrAvI mi trietlonke :P :wink: :wink:
 
freewill:
Christadelphian:
Neko reče da ovde ima bureka ???
:lol: :lol: :lol:

. ..ima-ima. ..i kolacica. ..i strudli. ..i puno-punooo dobrih ljudi :D
pOzDrAv! :wink: :wink:
p.s. i kafe a nadam se i caja :roll:
Druže, prijatelju, saborče, šta ima? Nešto nisam navikla da ovoliko odmaram, sve čekam da me neko prozove za neku reč, izradili mi uslovni refleks, Pavlovljev. :lol: :wink:
 
Komshinica:
freewill:
Christadelphian:
Neko reče da ovde ima bureka ???
:lol: :lol: :lol:

. ..ima-ima. ..i kolacica. ..i strudli. ..i puno-punooo dobrih ljudi :D
pOzDrAv! :wink: :wink:
p.s. i kafe a nadam se i caja :roll:
Druže, prijatelju, saborče, šta ima? Nešto nisam navikla da ovoliko odmaram, sve čekam da me neko prozove za neku reč, izradili mi uslovni refleks, Pavlovljev. :lol: :wink:

pOzDrAv komsinka. ..jesi cula sta nam se desilo sa sosom?
 
freewill:
Komshinica:
freewill:
Christadelphian:
Neko reče da ovde ima bureka ???
:lol: :lol: :lol:

. ..ima-ima. ..i kolacica. ..i strudli. ..i puno-punooo dobrih ljudi :D
pOzDrAv! :wink: :wink:
p.s. i kafe a nadam se i caja :roll:
Druže, prijatelju, saborče, šta ima? Nešto nisam navikla da ovoliko odmaram, sve čekam da me neko prozove za neku reč, izradili mi uslovni refleks, Pavlovljev. :lol: :wink:

pOzDrAv komsinka. ..jesi cula sta nam se desilo sa sosom?
Da. Kad je krenula da troši unete joj kalorije, nije ni slutila šta je čeka kraj livade male. I kako će sad da nam sprema sve ono što obećava, ja se za to brinem? :wink:
 
Komshinica:
Da. Kad je krenula da troši unete joj kalorije, nije ni slutila šta je čeka kraj livade male. I kako će sad da nam sprema sve ono što obećava, ja se za to brinem? :wink:

Pokusavam da je zamislim kada budem prolazio putem kroz Vojvodinu, kako trckara nasa sosa, a za njom ceta trietlonaca(sala mala :lol: ) ma zmaj je ona neda se trci u susret prolecu
poz
 
freewill:
Komshinica:
Da. Kad je krenula da troši unete joj kalorije, nije ni slutila šta je čeka kraj livade male. I kako će sad da nam sprema sve ono što obećava, ja se za to brinem? :wink:

Pokusavam da je zamislim kada budem prolazio putem kroz Vojvodinu, kako trckara nasa sosa, a za njom ceta trietlonaca(sala mala :lol: ) ma zmaj je ona neda se trci u susret prolecu
poz
Moraću da je pitam da trčimo zajedno, em je zdravo, em brže proleće dođe, em... vidiš šta sve može da se desi usput. :wink:
 
Komshinica:
freewill:
Komshinica:
Da. Kad je krenula da troši unete joj kalorije, nije ni slutila šta je čeka kraj livade male. I kako će sad da nam sprema sve ono što obećava, ja se za to brinem? :wink:

Pokusavam da je zamislim kada budem prolazio putem kroz Vojvodinu, kako trckara nasa sosa, a za njom ceta trietlonaca(sala mala :lol: ) ma zmaj je ona neda se trci u susret prolecu
poz
Moraću da je pitam da trčimo zajedno, em je zdravo, em brže proleće dođe, em... vidiš šta sve može da se desi usput. :wink:
Dobro vece , forume...Ovde Sosa toliko pominjana...Pisem sa posla pa zato nije moj nick...
Vidim, lepo se odmarate i jos ovo, ono palve oci, isl..Ali, kad dodje prolece i kad Sosa pokaze svoje"zmijsko telo"-samo ce se jedite..
Komshinice, da odgovorim- da boli, boli...je....[vrti u krug]...Ali sutra kad izadjem-konova...Jedan krug pa da vam namesim kolace za uvece. Laku noc forume vasa aviv..
 
mishica:
Aviv... :wink: ...ti ces nas ugojiti :wink:
Dobro dosla draga Mishice...Nisam te videla o ovi sto su odusevljeni mojim...ocima. Ne brini za kilazu...ja to u cilju da imam drustvo za trcanje. Pozdrav od aviv. :wink: :wink:

P.S. Ima i jedan Lala, al on vozi velikooo bicikolo- a ne ko ovaj trietlonac-OVO JE ODGOVOR ZA TYMMIA.pOZDARV
 
Ma niko te Soso ne dira, viš da oću da trčimo zajedno. Jedva čekam proleće, već mi se smučila ova zima brrr. A ti kanda radiš jošte?
Pozdravljam te i želim mirnu noć tebi i tvojim sugrađanima.
Do pisanja zdrava bila i na kolence pazila.
Ujutro, važi? 8)
 
aviv:
Dobro jutro, forume.
Jel da ,da ste nocas imali osecaj sigurnosti-kad set znali da vas ja cuvam i da spremam dorucak?
Kako coskic i cuveni cetverac?
Odoh da malko odmorim...Vasa Sosa- sa lepima plavima ocima... :wink: :wink:

Dobro jutro drustvance,
opet sam se uspavao :oops: , ucio sam do kasno u noc.
Malo je zahladnilo, sada cemo piti kafu kod Sose u kucu
pOzDrAv i neka vas dobri Bog cuva! :wink: :wink:
 
freewill:
aviv:
Dobro jutro, forume.
Jel da ,da ste nocas imali osecaj sigurnosti-kad set znali da vas ja cuvam i da spremam dorucak?
Kako coskic i cuveni cetverac?
Odoh da malko odmorim...Vasa Sosa- sa lepima plavima ocima... :wink: :wink:

Dobro jutro drustvance,
opet sam se uspavao :oops: , ucio sam do kasno u noc.
Malo je zahladnilo, sada cemo piti kafu kod Sose u kucu
pOzDrAv i neka vas dobri Bog cuva! :wink: :wink:

O, pa nisam samo ja nocna ptica -radilica...Ima nas jos...Ali , ja sad cetiri dana libero!!Prima Sosa i u kucu na kafu- vi znate da rukujete ajnfor kapijama[mogu i drugi-ako se nauce kako to treba}.
Pozdrav prijateljima.Plavooka Sosa, sve ostalo se IMAGE!!! :wink: :wink:
 
Auu, sto se to olenjilo...Naviklo drustvo na kafu, kolace, burek- pa nikako ono da uzvrati pozivom-naraocito kad je pekarka rekonvalescent.?
Pa , nista....Odoh do Bake da se malo slihtam za ljubav, negu , brigu i paznju....
:wink: :wink:
 
aviv:
Auu, sto se to olenjilo...Naviklo drustvo na kafu, kolace, burek- pa nikako ono da uzvrati pozivom-naraocito kad je pekarka rekonvalescent.?
Pa , nista....Odoh do Bake da se malo slihtam za ljubav, negu , brigu i paznju....
:wink: :wink:
Može i kod mene, ja se ne falim burecima, al mogla bih nešto da spremim, nema veze - nešto, setila bih se dok pristignete. Vi niste besni pa ne biste zakerali. Hajde da te malo ponegujemo, pa ćeš posle opet ti nas. Meni se danas mantalo, mantalo, sad mi se razmantalo valjda više neće. Tako ti je, Soso, u našim godinama. Mislim, najboljim: mladost - ludost. Zar ne, Soso? Kaži, jeste.
 
Kao sto znas, nisam probirac- a u tvoje specijalitete ne sumnjam...No nesto nam dvojac izostaje...i NEDOSTAJE!!!!Ostasmo nas dve-KANU!!!
Hvala za negu- PRIHVATAM, stvarno sam se sredila. Kad stanem na nogu-odoh da nadjem onog trietlonca ... da mu dam neke savete...a i mogo bi da me vodi na pice- za pretrpljenu bol...
Pozdrav do sutra. :wink: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top