Za drustvo iz cuvenog coska!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tsetsa:
cpku:
tstesa:
Naravno da zovem, na kafu raznih vrsta i kolace ...sa Makom... :wink: :wink:

Ceco, ceco, znao sam ja da ti nisi naivna cim si se onako glatko izvukla s robije... :twisted:

Elem daklem, kad i gde? 8)
Pa , ako ponekad slusas Djoku Balasevica- kad prica o Vojvodjankama\ onda sigurno znas da nismo naivne i prilicno smo komplikovane|...A, posto je u blizini Beograda:grad u Banatu, na reci, na oko 12km,posznat po posetoicima iz cele zemlje( a i sire, narocito Kinezi)....moze uvek na razne slane i slatke specije. A sto se robije tice, ne pominji-inace sam kao sve Sose-flegma, ali ovi su me iz takta isterali, pa krenem u potragu za normalnim svetom -i nabasam na vas. Pozdrav svima. :wink: :wink:

Pa ti si iz Punkcheva :?: :idea: :!:
Pa znas sta, ako je tako mi cemo stvarno da dodjemo (ili cemo bar da te nagovorimo da dodjes na neko od okupljanja :D ) :!:
 
Coyot:
cpku:
tsetsa:
cpku:
tsetsa:

...a u Punkchevu volem da pijem scorpio tekile i da je gasim ladnim pivom na onom tavanu sto se odaziva na umilno ime HAD :!: :twisted:
...bila si tamo kadikad :?:
Nisam, na zalost. :wink: :wink:

I bolje, da znas :D :wink:
Nemo' da mi pljuvate po roden grad. A što se tiče Hada i niste se nešto usrećili.Nevidjena rupa.
Ma taman posla da pljuvamo , pa i mi smo onnline-dakle ne pljujemo po sebi . Pozdrav cika Koji i Panzovi i forumu. :wink: :wink:
 
aviv:
freewill:
:idea: Da li primas putnika namernika, koji je dosao malo da se okrepi, i da posle nastavi svoj mukotrpan put ka pronalazenju istine?
Prolece ce mu svakako dushi prijati :P
pOzDrAv! :wink: :wink:
Pa naravno. Sta se ono tamo dogadja? Tu se dupliraju likovi, imena, jedni pisu pozitivno, drugi negativo...Ja stvarno vise ne znam ko je ko...Jedan divan Gost sa savetima meni, drugi samo sto me ne izvredja?A, ti si vidim u ratu, samo mislim da tu imas vise likova...Zao mi je, ali ja ne znam vise ko je onaj dobri ako losi gost...Cudo! Eto , mene ovde pa navrati na kaficu- dok i mene ne izbace..Pozdrav prolece! :wink: :wink:

Hvala na gostoprimstvu aviv. :P
Samo malo da dahnem dusom icrpeo sam se, strpljenja sam imao koliko sam mogao, umoran sam, popicu kafu, prileci cu malo slusajuci ptice i mirisuci cvece i idem :P
pOzDrAv! :wink: :wink:
 
freewill:
aviv:
freewill:
:idea: Da li primas putnika namernika, koji je dosao malo da se okrepi, i da posle nastavi svoj mukotrpan put ka pronalazenju istine?
Prolece ce mu svakako dushi prijati :P
pOzDrAv! :wink: :wink:
Pa naravno. Sta se ono tamo dogadja? Tu se dupliraju likovi, imena, jedni pisu pozitivno, drugi negativo...Ja stvarno vise ne znam ko je ko...Jedan divan Gost sa savetima meni, drugi samo sto me ne izvredja?A, ti si vidim u ratu, samo mislim da tu imas vise likova...Zao mi je, ali ja ne znam vise ko je onaj dobri ako losi gost...Cudo! Eto , mene ovde pa navrati na kaficu- dok i mene ne izbace..Pozdrav prolece! :wink: :wink:

Hvala na gostoprimstvu aviv. :P
Samo malo da dahnem dusom icrpeo sam se, strpljenja sam imao koliko sam mogao, umoran sam, popicu kafu, prileci cu malo slusajuci ptice i mirisuci cvece i idem :P
pOzDrAv! :wink: :wink:

Samo se ti odmaraj, dok nam ne dodje, "strasni vuk" i oduva kucicu... Salim se .Meni je on jako simaptican lik, ali....Ja se definitivno odatle delete. :wink: :wink:
 
aviv:
freewill:
:idea: Da li primas putnika namernika, koji je dosao malo da se okrepi, i da posle nastavi svoj mukotrpan put ka pronalazenju istine?
Prolece ce mu svakako dushi prijati :P
pOzDrAv! :wink: :wink:

Ako ikad ovo budes citao, shavtices zasto je sve moralo delete...Mozda si u svemu bio najblizi istini. Kao sto sam ti rekal , na drugom mestu- sada sam krivac ja - i to iz naseg coska... Nije vazno, malo sam se umorila od toga- a ako okrenes ovu temu, videces od kada. Neka te bOG CUVA NA TVOME PUTU, PRIJATELJU..Tvoj prijatelj, sada vec iz drugog coska. :wink: :wink:

p.s. ja opet u prolazu i rekoh da se javim :P
Hvala na lepim zeljama aviv, i ja tebi prijatelju zelim isto, vidim da si stvarno odlucila da napustis forum religija, izbrisala si vecinu svojih poruka, ja se jos uvek dvoumim, jer su neki zaista ostavili dobar(jak) utisak na mene i smatram ih takodje prijateljima kao i tebe, bicu neko vreme kod tebe ako me primas? :?. ..ne mozemo ih tek tako ostaviti :roll:
p.s. tatica(Sizif) nam se vratio :!: :P . ..rekoh ne ide da ti ne javim, nadam se dobru vest :P :?
pOzDrAv i neka te dobri Bog cuva prijatelju moj! :wink: :wink: :wink:
 
Dobro vece, vidim da si ovde odmarao. Drago mi je zbog toga, pogotovo sto sam sada svojom voljom, a tudjom uvredom napustila staro okruzenje.Zao mi je zbog ljudi za koje mislim da su dobri, a neki su me i razocarali...No da ne davim :arrow: vic
NAPOLJU ZIMA, DECA U SKOLI igaraju sa uciteljicom asocijacije.'"nA STA VAS ASOCIRA KAD POGLEDATEkroz prozor"?
1. Milica"na leto.""Kako na leto?""Pa moj tata je pilot pa mi zimi iz Afrike uvek donese banane...pa eto">2. Perica:"Na leto. Mi zimujemo na Sejselima , a tamo je vecno leto...pa tako.."
3. Mali Ciga"Na leto". "Pa kako i tebe na leto?"Ciga"Pa bila mi juce tetka iz Zemuna u sandale!"Pozdrav tebi prijatelju i svima koji me vole, a koje i ja volimLaku noc. :wink: :wink:
 
Divno vreme danas...
Radim polepodne...Ovde mi je lepo, uzivam.... :lol: Dodje mi Freewilly u goste, a drugih nema-nekog sam se uzelela, ali za poneke koje sam upoznala-rado bih se RASPOZNALA[sto rekla moja pokojna baba].
VIC za danas:sTARI , ali ja ga obozavam.
I Svetski rat- Srpsko-Bugarski rov. Budarin doziva Srbina:
'"Srbine kazi jedan" Srbin;" Jedan""Bices-rimujte sami.
'"Srbine, kazi dva". 'Dva""...te ja"
I tako u nedogled. Dok se Srbin ne doseti, pa zove " Bugarine, kazi 68". Ovaj misli, misli, pa posto nema nista da se rimuje kaze 6. Na to ce Srbin"Da ti ja .... m...r Bugarsku" :wink: :wink:
 
Pa vi ste ovde a lole jedne!? A ja guska tražim vas na ONOJ Svaštari danima već. Nema vas, pa nema. Seti se guska u nekom trenutku da pogleda sve poruke člana aviv i ne ukapiram odmah, vratim se tamo - nema. O, sad tek neću moći da spavam, vazda sebe smatram nekom pametnom osobom, kuku, kuku.
Izvinjavam se na ovom deranžiranju ostalih članova ovog ćoška, malo sam impulsivna, imam razloga, jer vam dolazim sa religije. Znate u religiji se čovek mlogo uznemiri, tako je valjda i Tvorac hteo (po njima tamo, pošto su sve pročitali, znaju napamet, samo im pameti i duše malo fali, ali ko će se baktati oko sitnica). Oprostite, oprostite, što rekao jedan naš ondašnji šaljivi poznanik.
Dakle upadoh ovde kao sa Marsa (izvinjavam se Marsovcima, o njima nikad ništa loše) a vi sad, ako ćete da me primite, kažite.
Imam i preporuke, ako moji stari sagovornici hoće da me preporuče.
Pozdrav svima, odoh da malo odmorim, sad znam gde ću da se devam ujutro.
:oops: :roll: 8) :wink:
 
dOBRO TI MENI DOSLA kOMSHINICE.Freewill je juce bio ovde i napisao nesti-a danas vidim da je i kod njega proradila gumica..Verovatno uticaj sredine...Znam da jemozda i on u 'nebulozi' zbog jucerasnjih dogadjaja na religiji. Ja sam utrcala na lo min da vidim-i nema da fali-to je expres lonac iz koga vri!Pominjem se i ja, ali danas cu na svoj nacin morati da odreagujem.
No, slava sinoc....mmmm...ma nije samo kolaci nego i sve ostalo....
Danas moram da istrcim duplu stazu, sreca vedro je..Znaci do Uzica i nazad...
VIC ZA FREEWILLA I TEBE:Znas sat uradi Bosanca kad zavrsi gradjevinski fakultet?
Prenese skele na masinski!!!
Pozdrav drustvu iz coska. :wink: :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top