Za dame iz Srbije pitanje, tko iz bivše YU vam je najprivlačniji (osim Srba)?

Najprivlačniji muški bivše Juge su mi:

• Ukupno glasova
    9
Kad smo kod Malog mista, jel znas da je ovo dite tu za stolom DINO DVORNIK? (klasična dalmatinska obitelj): :D

Klasična :heart:...znam za Dina...:(

"Čuvaj se Senjske bure i Dalmatinske cure" :cool:
Možda sam u krivu, ni sam više nisam siguran, ali mislim da su Dino i Dean glumili Mirka, kojeg je načelnikova žena dobila s pilotom :rotf: , ali sada ni ja više nisam siguran.

Ja sam glasala za Bosance, bilo koje konfesije-narodnosti. Ovde izgleda nema Bosanaca.
E ja obožavam Kemala... UF. Ali ova pisma ubija, ej... ova pisma ubija, ovo čak nije pisma, ovo je ... NEŠTO NADNARAVNO, ovo je nešto što riči ni knjige ni ništa ne može opisati samo se može u zraku osjetiti, Žera i Kemal:

Što, dobri su bosanci, duše od ljudi. I bosanke su lepe
Bosanci su super ljudi. Proša sam sve od Danske do Grčke, i nisam do prosle godine bija nikad u Bosni, sramota, pa se zaletim ja DOSLOVNO NA KAVU u Bihać.

Ljudi moji... ti ljudi su 15 puta prirodniji nego mi ovamo, ja sam im to reka, toliko su pristupačni da misliš da će te zajebat, do toga je doslo kod nas ovdje. Pitaju mene tamo Bosanci da kako smo mi postali ovakvi... ja kazem ne znam ni ja, ali nikog vise ni briga za nikoga..., kaze njihov jedan dida: zalosno, a Dalmacija uvik imala dusu za dobrog čovika...

Pitam ja tog didu, a kad ste vi bili u Dalmaciji? Kaze on: 1988 :D

Kazem ja dosta se toga prominilo od 1988 :D.

Ja nemam ričiiiiiiiiiiii za te ljude tamo, eto, onako kolektivno, generalno oni su mene fascinirali naspram našeg ovdje ponašanja.

Nemam riči. Još su me tri lipe Bosanke častile hamburgerom jer u tome restorančiću nisu primali Eure, a meni bilo neugodno, ja im nudim 5 eura za kavu, neugodno mi, jer drugdi primaju Eure u Bihaću... oni neće.

A Bože mislim si...kazem ja drugi put kad dodjete u Zadar ja častim :).

Kad sam se vraća nazad prema HR granici, kad sam vidija onu tablu REPUBLIKA HRVATSKA, hebes mu mater kad mi se nije zgadija život na sekund.

Ali opet kući je najlipše nego eto... oni su tamo ono što smo mi glede mentaliteta DOBROTE bili prije 30 godina.

ti ćeš stvarno da me nateraš da pogledam koju emisiju?
Serija je fantastična, ali ako nisi Dalmoš, trebati će ti titlovi zbog talijanštine, inače ćeš se naći u neobranom grožđu, kao kada sam ja išao gledati Zonu Zamfirovu bez titlova.

Mala digresija - možeš li recimo Vojvođanin lala ispratiti Zonu Zamfirovu bez titlova?

Ja recimo kao genetski Dalmoš odrastao na kontinentu bez problema pratim Naše mslo misto, Pop Ćira i pop Spira, dok s Gruntovčanima pomalo šteka, a Zona Zamfirova mi je kao da gledam na slovenskom jeziku.
Ivkovu slavu sam mogao ispratiti.

Back