Za cure!!!!!!!!!!!!!!

Grofe, svaka cast za temu. I ja se isto pitam. Mislim da je razlog tome nevinost. Ne u smislu da hoce da cuvaju svoju "cistocu" i sl. nego znam milion devojaka koje se prosto plase i iz tog razloga ne zele da pricaju. Samo mi nije jasno zasto izbegavaju apsolutno svaku temu o sexu, konkretno mislim na samozadovoljavanje.
A mozda se one samo prave fine... :twisted:
Bavim se nekom vrstom sexualne edukacije mladih i kroz to pokusavam da im otvorim oci, da ih oslobodim i navedem ih na razgovor i razmisljanje...
 
Aleksej_BASO:
Ma zene bi bile zainteresoanije za sex ako bi umele da svrse.. :lol:

Ajd ne ****.....Nema tu sta da se umije,ko je vama kriv asto vi svrsite prebrzo,pa djevojka ne stigne ni da pocne da uziva?!
Ali to je za neke....Mada mislim da orgazam kod djevojaka zavisi od prakse,tj. koliko djevojka poznaje partnere isl.
I tacno je da vecina djevojaka ne prica o sexu,razlog-ne znam........I nije mi jasno koja je mogla reci da joj se to gadi...Nidje veze...U redu za oralni,ali ovaj.....:):):):):):):):)
 
@Cupka@:
Aaaaaaaaaa....sad su one koje svrse seljanke.....:?:?:?
Pa odluci se brate...:MAD::MAD::MAD:


MA svrse i gradjanke, ali ne mnogo.. Samo jednom i to nesto tiho... :lol:

A seljanke svakih 5 minuta :) I to glsano... :) E tako bude sa mnom kada su devojke! 8-)

HAhaha ovo me je "naucila" jedna zenska! :):) Kaze neprijatno joj je stalno svrsava ko seljanka, a ja joj kazem da je to OK kada je sa mnom! ;)
 
recepcionerka:
I agree...

ochekuj da ce na forumu svaka cica prichati otvoreno i normalno o tome,a u stvarnom realnom svetu,retko koja....
ja iskreno nemam problem sa tim,mozda i previshe "trtljam" o tome,ko zna...
Stvarno ,u pravom životu smeš popričati sa muškarcem o sexu a da ti nije momak :shock:
 

Back
Top