Za čim žalite?

Nema svrhe žaliti za bilo čim, jer to ništa neće promeniti... Treba prihvatiti život i stvari onakve kakve jesu...
Prepustiti se... Inače ćete poludeti sigurno. Tako da je odgovor na pitanje, ne, ne žalim ni za čim.
 
Svi u životu moraju da prodju put, i dobre i lose stvari. I trnje i ruže. To je životna škola, to je sve život. Ne treba se osvrtati na stvari koje su prošle, ali svakako izvlaćiti pouke, treba se fokusirati na ono što si danas i ono što želiš da budeš sutra. Upoznala sam mnoge ljude, i srećne i veoma nesrećne. Život je čudo, everything can happen!
 
Svi u životu moraju da prodju put, i dobre i lose stvari. I trnje i ruže. To je životna škola, to je sve život. Ne treba se osvrtati na stvari koje su prošle, ali svakako izvlaćiti pouke, treba se fokusirati na ono što si danas i ono što želiš da budeš sutra. Upoznala sam mnoge ljude, i srećne i veoma nesrećne. Život je čudo, everything can happen!
kako prozimas<3
 
hmm... ne žalim ni za čim


nekad posmilim kako bi bilo da me priključe na one detektore laži, hoću da vidim da li lažem sebe kad kažem da ne zavidim svojim drugaricama koje su se poudavale i izrađale decu
da li negde duboko u sebi i ja to želim................. iako mi one, u stvarnom životu, ne u nekoj bacjci - uopšte ne deluju srećno
 

Back
Top