za bolji imunitet kod beba

što više da su napolju, na suncu i svežem vazduhu, pustiti decu da trče, da upražnjavaju tu prirodnu potrebu za kretanjem bebe mogu i da su u kolicima, ali samo da su napolju...
bebe da što duže doje, nema veze ako se dohranjuju, prvo ponuditi da sisa, tek posle, kad posisa, dati bebi flašicu (ja sam dojila do 17 drugog sina do 19 m)
raznovrsna isrhana, sa što više povrća, voće, naročito svežeg
ne davati deci antibiotike svaki put kad kine ili svaki put kad se zakašlje, nego kad baš mora, a pri svakoj prehladi davati vitaminske sirupe obavezno

to je moje skromno laičko mišljenje
 
Рибље уље је јако важно, искључиво на кашику! Нема ту јесте - није укусно! Мора да пије и тачка...:)

stvarno si surov:mrgreen:
Јашта! Запушиш му нос и сунеш кашику супену...:ok:
Додуше, последњих година се појавило рибље уље са укусом банане, јагоде...

e sad mi je lakše kad ima u različitim ukusima

hehe stvarno, ako je to tačno, to je dobro
 
Човеку дође да се запита да ли стварно желите да вам дете има јачи имунитет или му нећете давати све што му је "бљааак" ? :D

модерни инфантилизам и глупост на делу

Нема ништа важније за организам што се уноси у организам од незасићених масних киселина (које су много важније од извиканих витамина), а недостатак истих у исхрани западна цивилизација плаћа милијардама долара за лечење оболелих од рака, дијабетеса, астме, кожних болести...

Замисли да терају деце на пијење рибљег уља, ја мислим да би их "деца" одмах тужила омбудсману за људска права, није то за шалу ноно :)
 
Poslednja izmena:
модерни инфантилизам и глупост на делу

Нема ништа важније за организам што се уноси у организам од незасићених масних киселина (које су много важније од извиканих витамина), а недостатак истих у исхрани западна цивилизација плаћа милијардама долара за лечење оболелих од рака, дијабетеса, астме, кожних болести...

Замисли да терају деце на пијење рибљег уља, ја мислим да би их "деца" одмах тужила омбудсману за људска права, није то за шалу ноно :)

:neutral:
 

Back
Top