Z B O G O M !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krstan

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
156
Браћо Срби и сестре Српкиње,

ово што ми се догађа на овом "српском форуму" је просто несхватљиво. Полуписмењаци задојени србомржњом, аџуванством и ватиканско-фашистичком гебелсовско-комуњарском пропагандом су толико осиони да просто не дозвољавају да напишем, чак ни оно што је утемељено на валидним историјским доказима, било шта у вези са својим Народом, Вером и Отаџбином. Да, имам, нажалост, богато искуство са тим комуњарско-искотским деловањем, и до сада доживљавах многе непријатности на разним "српским форумима" али нигде као на овом - нигде ми до сада Тадићеви ДС нарко-цензори не пресељаваше, катанчише, скрнавише и блатише рад који је доказано истинит као овде. Не, заиста не, те и такве демоном опседнуте индувидуе немам намеру низашта да молим, преклињем да се уразуме или покушавам да преобразим јер знам да је то узалудно. Желим, то је једини смисао овог мог коментара, да и овом приликом Србима и Српкињама докажем и покажем какви су они бедници који су убили човека у себи. Ако мој прилог који данас написах под насловом
„ РАЗЛИКЕ ИЗМЕЂУ (Ам)БРОЗ - КОМУЊАРА И ЊИХОВЕ КОПИЛАДИ“ "завређује" да буде закључан само због тога што изговарам на доказима утемељену истину онда мени овде није место. НАПИШТАМ ОВАЈ "СРПСКИ ФОРУМ" ЧВРСТО УБЕЂЕН ДА ЋЕ ИСТО УЧИНУТИ И СВИ ДРУГИ СРБИ И СРПКИЊЕ КОЈИМА ЈЕ ИСТИНСКИ СТАЛО ДО СРПСТВА, ПРАВОСЛАВЉА И МАЈКЕ СРБИЈЕ. Нека се на овом форуму убудуће до бесвести изживљавају они "српски националисти" који могу да (по)верују да ће Срби и Српкиње своју тешком муком стечену парламентарну демократију хтети, смети и желети да тутну у руке "краља оф инглиш", јаловој бедевији на којој су ДОС-манлије дојахале на грбачу Срба у Србији и геј-парадерима којих се и рођена мајка стиди. Свако нормалан, томе и не треба посебан коментар, зна да су, борци који су се борили на свим фронтовима од 1991 - 1995. били истински СРПСКИ ЧЕТНИЦИ, војно крило СРПСКЕ РАДИКАЛНЕ СТРАНКЕ, те да једино још у СРПСКОЈ РАДИКАЛНОЈ СТРАНЦИ, потпуно равноправни у свему са својом браћом и сестрама, постоје МОНАРХИСТИ који се свим срцем залажу за парламентарну демократију са краљем на челу Народа и Државе (слично како је то и у Енглеској и скандинавским краљевинама). Они који не желе да прихвате ту истину не могу ни људима, а камо ли српским националистима да се (на)зову.

З Б О Г О М !!!

Поштовани,

Једино ћу још испоштовати оне који буду хтели било какав коментар на теме о којима сам писао на овом "српском форуму", а све друге радње овде за мене су тужна прошлост. То што Ви и други којима, то је бар очито, није стало до истине и не видите да сам свој данашњи рад под насловом
„ РАЗЛИКЕ ИЗМЕЂУ (Ам)БРОЗ - КОМУЊАРА И ЊИХОВЕ КОПИЛАДИ“ управо и надградио дневно-политичком примесом говори о "добронамерности" ДОС-манлијских цензора на овом "форуму". Веома ми је жао што сам уопште овде и учествовао. УПРАВО ДАНАС ОД СВОЈЕ ПРИЈАТЕЉИЦЕ, проф. др РОМАНЕ КУХАР САМ САЗНАО ДА ЈЕ ЊЕЗИН ПРИЛОГ СА КОЈИМ ЈЕ ХТЕЛА ДА УПОЗНА ЧИТАОЦЕ ОВОГ "ФОРУМА" О МОЈОЈ МАЛЕНКОСТИ БИО ОДМАХ ОБРИСАН чим га је поставила. Немојте ми, молим Вас, тврдити да је и њезин прилог био недоличан и да га је било потребно брисати. КОМЕ СМЕТА ИСТИНА О МЕНИ? ЗАР ТО НИЈЕ КУКАВИЧЛУК, ЗЛОНАМЕРНОСТ, ЗАВИСТ И МРЖЊА !? ПА ЗАР ТО НИЈЕ НАЈБОЉИ ДОКАЗ ДА МЕ УПРАВО МРЗИТЕ ЗБОГ ТОГА ШТО ИСТИЧЕМ СВОЈЕ СРПСТВО, СВОЈУ УЧЕНОСТ И СВОЈЕ ПРАВОСЛАВЉЕ !? Да, нажалост да, СВИ ОНИ КОЈИМА ЈЕ ИСТИНСКИ СТАЛО ДО НАРОДА, ВЕРЕ И МАЈКЕ СРБИЈЕ НЕМАЈУ ШТА ДА ТРАЖЕ НА ОВОМ "СРПСКОМ ФОРУМУ" ЈЕР ЈЕ ЊЕГОВА ЈЕДИНА СВРХА ДА СЕ ШИРИ ВАТИКАНСКА ПРОПАГАНДА, МРЖЊА И НЕТРПЕЉИВОСТ СВЕГА ШТО ЈЕ СРПСКО И СРБИНОВО.

Са жаљењем,

проф. др Крстан Ђ. Ковјенић


 
James 007:
Idite sa milim Bogom. Čisto radi pristojnosti, iako to ne zaslužujete.

ПОГАНИ ЧЕДЕРУ,

ДА ОДЛАЗИМ, АЛИ ИПАК НЕ ТАКО ДАЛЕКО ДА БИ ТИ И ТЕБИ СЛИЧНИ ПРОШЛИ НЕКАЖЊЕНО ЗА СВА ЗВЕРСТВА, ЈАД, БОЛ, МУКУ, СУЗЕ И УВРЕДУ КОЈЕ СТЕ НАНЕЛИ СРБИМА У СРБИЈИ. КО СЕ ЗАДЊИ СМЕЈЕ, НАЈСЛАЂЕ СЕ СМЕЈЕ !

Са гађењем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Ozbiljno, gospodine Krstane izađite na svež vazduh. Razumem da vam se smučilo posle ovog foruma. I meni bi se smučilo da toliko često šaljem odgovore. Prijateljski savet. Razvedrite se. Evo i ja ću malo da se smirim. Idem u "Ambasadu".
 
jomini:
Krstane, pretera ga čoveče....

ДА ЈЕ БАР АТОМ ЧОВЕКА ЈОШ У ТЕБИ СИГУРНО БИ СЕ БАР ПОСТИДЕО. ЈЕДНУ ОЗБИЉНУ РАСПРАВУ ЗАКЉУЧАВАТИ МОГУ САМО ПОЛУПИСМЕНЕ КУКАВИЦЕ, ЗЛОНАМЕРНИЦИ И РАЗВРАТНИЦИ.

Са гађењем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Krstane, jel vidiš brate Srbine koliko je ovo smešno... jednog čoveka koji spasi ovaj forum od balija i ustaša sto spamovaše svaki danl, tako da nazoveš.... ja veruj izvinuo bih mu se i ... 'ebiga teško mi da se izrazim... mislio sam da si stvarno Srbin ...
 
Mogu samo da ti kazem da nisam bas toliko u PC problematici, znam o cemu pricas, kaspersky je ok sad ovo drugo... ja to resio brate sa Apple Macintoshem... nema virusa, imam firewall iz a nat routera tako da se ne opterecujem softverskim.... poslusaj te ljude koji znaju...
 
covek nije izdrz'o ni sedam dana a vec ste ga oterali? :D

jos kad bih procitala sta napisa,al mi nesto bode oci ova crvena boja,pa bolje ne :?

zbogom krsane....nismo se nikad upoznali.... :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top