Yugoslavija...

Šakal

Elita
Poruka
17.385
Hej Sloveni još ste živi, duh naših dedova, dok za narod srce bije njihovih sinova, živi, živi duh slovenski živeće vekovma...:lol:

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku reč...:lol:

:lol: ...ne žaleći da u toj borbi dam i svoj život!:lol:

... Jugoslavijo na noge pevaj nek te čuju, ko ne sluša pesmu slušaće oluju...:lol:

Uz Maršala Tita junačkoga sina...

Okultna država kultnog naroda... i narodnosti...:wink:
 
Hej Sloveni još ste živi, duh naših dedova, dok za narod srce bije njihovih sinova, živi, živi duh slovenski živeće vekovma...:lol:

Danas, kada postajem pionir, dajem časnu pionirsku reč...:lol:

:lol: ...ne žaleći da u toj borbi dam i svoj život!:lol:

... Jugoslavijo na noge pevaj nek te čuju, ko ne sluša pesmu slušaće oluju...:lol:

Uz Maršala Tita junačkoga sina...

Okultna država kultnog naroda... i narodnosti...:wink:

ha ha ha
sta je ovo "mamac"?
rofl

(btw ako pod hitno ne dodas "celicna krila nase armije...." ja necu ni brkom mrdnuti...)
 
Po šumama i gorama naše zemlje ponosne,
idu čete partizana,
slavu borbe pronose.


Hm... Bukvar, u kome pod slovom "Š" piše da je "šuma mesto gde su za vreme NOB naši partizani, na čelu da drugom Titom, donosili mudre odluke kako da poraze nemačke okupatore i domaće izdajnike".
 
Ha ha ha ha ha ha ha ha. Bila sam u iskusenju da citam decje knjige i casopise jer sam se zatekla na decjem odeljenju gradske biblioteke, tu je trebalo da pricekam da bude slobodan jedan kompjuter u internet klubu u biblioteci, pre nekoliko dana. Cekala sam rezultat jedne utakmice, a zgodnije mi je da cekam u biblioteci nego u kladionici. Uzela sam jedan planinarski casopis i procitala o Svetoj Gori. A rezultat sam pogodila. :D
 
Ha ha ha ha ha ha ha ha. Bila sam u iskusenju da citam decje knjige i casopise jer sam se zatekla na decjem odeljenju gradske biblioteke, tu je trebalo da pricekam da bude slobodan jedan kompjuter u internet klubu u biblioteci, pre nekoliko dana. Cekala sam rezultat jedne utakmice, a zgodnije mi je da cekam u biblioteci nego u kladionici. Uzela sam jedan planinarski casopis i procitala o Svetoj Gori. A rezultat sam pogodila. :D

mora da je zbog moci "Svetog planinarskog casopisa"
amin.
 
to bi Djavo volio da mi povjerujemo...
cuvaj se zamki njegovih, sestro
(i ne zaboravi da se kladis na Partizan!!!)

Kad igra Partizan cesto je favorit, pa mu je onda koeficijent oko 1.20, a moj sistem nije sistem koji je primenljiv na te koeficijente, pa onda mogu ponekad da se kladim na Partizan da bih dopunila tiket do 4 utakmice, jer sa takvim koeficijentima moze opusteno da se ide na to da ce favorit da dobije.
 
Kad igra Partizan cesto je favorit, pa mu je onda koeficijent oko 1.20, a moj sistem nije sistem koji je primenljiv na te koeficijente, pa onda mogu ponekad da se kladim na Partizan da bih dopunila tiket do 4 utakmice, jer sa takvim koeficijentima moze opusteno da se ide na to da ce favorit da dobije.

idi sestro topmodelsice, spokojna i kladi se kako ti je receno
sve ce biti u redu
za koeficijente ne brini (jos jedan Djavolji izum)
 
idi sestro topmodelsice, spokojna i kladi se kako ti je receno
sve ce biti u redu
za koeficijente ne brini (jos jedan Djavolji izum)

Mislis da mi je neko rekao da se kladim? :D Skoro da si u pravu. Rekao mi je Igor na moru da se on kladi, i, rekao mi kako se to radi, da postoje mali brojevi koje odredi kladionica, i ti na osnovu toga pogadjas ko ce da pobedi. :D I ja sam odlucila da probam i ja.
 
Mislis da mi je neko rekao da se kladim? :D Skoro da si u pravu. Rekao mi je Igor na moru da se on kladi, i, rekao mi kako se to radi, da postoje mali brojevi koje odredi kladionica, i ti na osnovu toga pogadjas ko ce da pobedi. :D I ja sam odlucila da probam i ja.

eto vidis sestro - zna Igor sta prica
doduse, kladjenje samo po sebi nije bas bogougodno, ali je ok.
amen.
 

Back
Top