YU-GI-OH!!!

Hteo bih da postavim sledeće pitanje:
Da li negde u Srbiji postoji prodavnica ovakvih igračaka i gde, ili još bolje, da li postoji neki srpski sajt preko kog mogu da se naruče ovakve igračke i karte?

Unapred hvala na odgovoru! :D

U Bgd-u, definitivno preporucujem Crni zmaj.
Imas i forum.

I prodavnicu u Pop Lukina 6,Bgd.
Drustvene igre:WOW,Starcraft, idr tu imas, a i rekli su prodavci da su poceli da prodaju i yugioh karte i ostalo.
Pazi WOW,Starcraft,Bad Company postoje i kao DRUSTVENE IGRE, ne za pc!
Ja cu prvo Starcraft sigurno.
Prosto je isto kao igrica za pc, samo sto ne moras da se zracis pored ekrana.


Cool!
 
Poslednja izmena:
U Bgd-u, definitivno preporucujem Crni zmaj.
Imas i forum.

I prodavnicu u Pop Lukina 6,Bgd.
Drustvene igre:WOW,Starcraft, idr tu imas, a i rekli su prodavci da su poceli da prodaju i yugioh karte i ostalo.
Pazi WOW,Starcraft,Bad Company postoje i kao DRUSTVENE IGRE, ne za pc!
Ja cu prvo Starcraft sigurno.
Prosto je isto kao igrica za pc, samo sto ne moras da se zracis pored ekrana.


Cool!

Video sam jednu WOW board igru,to deluje bolesno dobro,ali kostala je brate 10K dindzi,ko to da izdvoji u ovoj srbiji,mojoj babi penzija tek malo veca. XD

Mada,5 drugara,op sa 10K na 2K,pa se zajebavajte zajedno. XD

Evo slike:

wowboard.jpg
 
Ju, k'o bi rekao da je yu-gi-oh GX crtani koristan sto se tice igre.
Kao spojis neki bicikl i dobijes dupli dmg, ali ti se odbije nesto zivotnih poena.
Posle kada treba jos nesto da ti se odbije iskoristis neku kartu da s eprotivniku odvije umesto tebi.
Cool!
 
Dobar dan, pre ~5-10 godina sam aktivno igrao Yu-Gi-Oh! pa su mi dosadile. I sada sam se ga se setio, i pogledao svoje kartice, i one interesantne sam guglovao. Sad našao sam neku karticu o kojoj gotovo ništa ne mogu da nađem. Zove se Disturbing beast - Burakku, i negde sam pročitao da je to fake i ilegalna kartica. Ilustracija je ista kao i za Ojama Black, ali ima drugačiji opis i specifikacije. Ima 4 zvezdice, Earth tip, ATK 13520 i DEF 6200. Opis glasi: It is one of the disturbing beasts that interfere in the enemy by any means; three ones together can make a lie of mixing the false with genuine.
Da li može neko da mi kaže nešto o ovoj kartici? Takođe sam primetio da dosta mojih kartica imaju malo drugačija imena kad ih ukucam, npr. Scar-Red Nova Dragon, ili Gaiadrake, Knight Of Earth And Sky. Imali neko objašnjenje?
 

Back
Top