Quantcast

Youtube try on haul

Cavtislav

Aktivan član
Poruka
1.783
Volim gledati takve try on haul videe i do sad sam ih puno pogledao. Uglavnom gledam kako youtuberke isprobavaju štikle i najlonke budući da mi je to fetiš no volim vidjeti i kad isprobavaju i odjeću, pogotovo grudnjake i kupaće kostime.
Evo jedan video koji mi se sviđa, da dam svoj mali doprinos ovoj zanimljivoj temi:

MrNapokon

Elita
Poruka
23.178
Nisam pogledao niti mi se gleda necija potreba za paznjom. To mi je nekako kao kada drkas a ne das sebi da svrsis zato sto si utripovao da ce biti neke tantre a u pozadini je frustracija od konstantnog osecaja krivice. Znas ono kad te neka devojka optuzi da mislis samo na seks, zato sto si prirodno, krenuo u tom pravcu sa njom.

Cavtislav

Aktivan član
Poruka
1.783
Onome tko voli ženske noge u najlonkama jako će se svidjeti kanal Vanesse Pur. Dotična dama je objavila hrpu videozapisa u kojima isprobava razne vrste najlonki a ima i jako lijepu kolekciju dizajnerskih štikli. Evo za primjer jedan njen video:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.