You got f****** owned !!!

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.948
Juce upadnem u svoj ACCOUNT na PS3 u igrici MODERN WARFARE 2, udjem u MULTIPLAYER LOBBY nakon cega me ubaci u misiju...pocnem da igram, vidim da imam drugo oruzije, boje su drugacije, ubijem prvog i za to dobijem 10 000 poena,primjetim da nesto nije u redu...u svemu tome se i boje pocinju mjesati, zvukovi vise nisu isti, na drugom djelu table vidim poredane avione, koji tu nikada nisu bili...mnogo toga ne stima, prekinem igru, izadjem u LOBBY i tek onda primjetim da mi je kompletan profil izmjenjen, da su mi sva oruzija ZAKLJUCANA iako sam na LEVEL 70...i da mi u dnu profila (gdje stoji moj rang na PS serveru), pise
YOU GOT F****** OWNED !!!...
Sinoc odem na PS forum i vidim BRDO rekalmacija...neko je u stvari HAKOVAO SERVER i svako ko je u tom momentu htio igrati je bio hakovan...


Samo malo upozorenje za ostale KONZOLASE...!!!
 
Hakovali su ga i prije 2 godine ali ne ovako.
Naime, Infinity Ward je dao izjavu da su im ruke zavezane dok god Sony ne zatvori rupe na serveru.

Ostaje nam da se nadamo da ce se potruditi i opravdati brend.
U poseldnjih 7 dana nisam naletao na hakovan lobby...
 
Od prosle srijede je PSN = Playstation Network tj. PS server...privremeno ugasen, radi poboljsanja i uklanjanja kvarova prilikom poslednjeg pokusaja haka.
Nadam se da ce ovo biti ako ne konacni onda bar za dobar dio vremena, obracun Sony-a sa hakerima...:ok: ...
 
Sony-ev server ostaje do daljnjeg ugasen...
Sony je naime angaovao privatnu firmu koja ce ispitati kolicinu propusta i pokrpiti rupe na serveru.

Ono oko cega se sada digla velika hampa je PITANJE PODATAKA KORISNIKA...naime...postoji opasnost od pronejvere licnih podataka vlasnika Account-a na Sony-evom serveru.
 
"Nakon velikog hakerskog upada u Plejstejšn mrežu, "Soni" je svoje korisnike upozorio da bi među pokradenim ličnim podacima mogli biti i brojevi kreditnih kartica i datumi do kojih važe, ali u najnovijem saopštenju ova kompanija ih sa olakšanjem obaveštava da detalji vezani za kreditne kartice ipak nisu ugroženi, jer su se nalazili na bezbedno šifrovanim fajlovima, i nema nikavih dokaza da su ukraden"

Bar nesto :lol:
 

Back
Top