Yamaksi wanted!!!

pOZ:::::::::::::::)))))
Svima I Srecna Nova Godina--SVE NAJBOLJE::::::)))


Ja obozavam ekstremne sportove...pa i ja sam ZA to.....pa hajde da se organizujemo pa da krenemo::)))
Samo ne znam da li ima nekoga iz mog grada????-KG-a>>>
poz::::::::))Pa hajde da skacemo:::)


pOZ;)
 
SNYPI:
pOZ:::::::::::::::)))))
Svima I Srecna Nova Godina--SVE NAJBOLJE::::::)))


Ja obozavam ekstremne sportove...pa i ja sam ZA to.....pa hajde da se organizujemo pa da krenemo::)))
Samo ne znam da li ima nekoga iz mog grada????-KG-a>>>
poz::::::::))Pa hajde da skacemo:::)


pOZ;)
Shta da ti kazem shto se tiche mene nemash srece jer sam iz NSa! Raspitaj se po tvom gradu da li ih ima pa se svi nadjemo u BGu ili NSu!!!!
E CRNCUGA jesi za????????:)
 
Mada... mislim ipak da bi trebalo da se predje sa rechi na dela... pa makar i samo nas troje... ta stvar koliko god bila zanimljiva, nije nimalo naivna.. sve zavisi koliko ste vi ustvari ozbiljni u tome da se posvetite toj grani sporta... po meni, ispravite me ako greshim, trebalo bi da se vec sad organizujemo oko treninga... Ako iko uopshte ima pojma kako bi jedan trening trebao da izgleda.. Ja lichno imam par ideja (pogledao sam par klipova na internetu kako se sprovode treninzi za FreeFlow), pa kontam da bi trebali detaljnije da se dogovorimo oko svega... POZDRAV EKSTREMISTIMA..:D
 
Poz::))
Evo mi se malo ukljucili u to::)))Mislim ukljucio sam ove moje Ninje sa treninga...Posta ja to treniram:::))
A slazem se sa "DANCERKOM"--Ceo grad ti je playground!!!:::))
Ovaj ako bude neko vece okupljanje molio bih vas da mi javite::)))Pa se mozda i vidimo:::))
VeLiKi PozDrAv SvIm EkStReMiStImA::)))
 
E tooo:)Dancerka:)
Lollll
Ima da zapalimo ceo grad.........Mi vec poceli da se zezmo i ide nam dobro::))))
A mogli bi stvarno da organizujemo neko okupljanje cim otopli:::)))Da se sastanemo pa da se malo igramo:::))
A DANCERKA mi bi mogli da se vidimo imam druga studira u NS..tako da kada budem dolazio kod njega mogli bi i da se vidimo:::))))A i ti bi mogla da dodjes malo kod nas:)
Veliki poZ:)Svima pa se gledamo:::::))))))
 

Back
Top