Xiaomi zvucnik melodija koja nervira

MilosPZS

Zainteresovan član
Poruka
149
Opet ja.. 😃 nisu mi jasni ovi kinezi,koji god uredjaj da naprave kao da su ga napravili za jednokratnu upotrebu,kvalitet je ok i to sve,a onda stave neku stvar koja ce da te jako zivcira tokom upotrebe. Xiaomi Bluetooth zvucnik pusta neku melodiju pri paljenju i gasenju,umesto kratkog bip zvuka.

Mene zanima da li neko zna dal to moze da se ugasi,promeni nekako..? Evo i video od rasklapanja uredjaja

Video
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-01-04-10-11-02-456_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-04-10-11-02-456_com.android.chrome.jpg
    83,7 KB · Pregleda: 10
Opet ja.. 😃 nisu mi jasni ovi kinezi,koji god uredjaj da naprave kao da su ga napravili za jednokratnu upotrebu,kvalitet je ok i to sve,a onda stave neku stvar koja ce da te jako zivcira tokom upotrebe. Xiaomi Bluetooth zvucnik pusta neku melodiju pri paljenju i gasenju,umesto kratkog bip zvuka.

Mene zanima da li neko zna dal to moze da se ugasi,promeni nekako..? Evo i video od rasklapanja uredjaja

Video
Dobro je da kineskinja sa losim engleskim ne govori nesto :P
 
Opet ja.. 😃 nisu mi jasni ovi kinezi,koji god uredjaj da naprave kao da su ga napravili za jednokratnu upotrebu,kvalitet je ok i to sve,a onda stave neku stvar koja ce da te jako zivcira tokom upotrebe. Xiaomi Bluetooth zvucnik pusta neku melodiju pri paljenju i gasenju,umesto kratkog bip zvuka.

Mene zanima da li neko zna dal to moze da se ugasi,promeni nekako..? Evo i video od rasklapanja uredjaja

Video
Sve ide preko tog glavnog zvucnika , znaci jedino da se hackuje fw i zameni audio file sa nekom drugom melodijom.
 
Android sam rutovao ranije. A sa arduinom se nisam igrao. Al mislim da bih mogao i ovo resiti uz malo zivaca
Ja sam pre par godina pazario B&O A1 😏

Brutalan je i nema ciganske efekte nego finu kratku melodiju kada se puni , kada se završi punjenje , kada se automatski gasi itd.
E sad ovo što prave Kinezi su jeftine kopije i ne možeš da očekuješ da za tih 20e bude na nivou onoga od 200+
Jednom kupio i nemam više nameru 🤗
Baterija ako rikne to mi najmanji problem ili neka komponenta.
 
Ja sam pre par godina pazario B&O A1 😏

Brutalan je i nema ciganske efekte nego finu kratku melodiju kada se puni , kada se završi punjenje , kada se automatski gasi itd.
E sad ovo što prave Kinezi su jeftine kopije i ne možeš da očekuješ da za tih 20e bude na nivou onoga od 200+
Jednom kupio i nemam više nameru 🤗
Baterija ako rikne to mi najmanji problem ili neka komponenta.
Jao znam jasno mi je nego tako kupujem sve te stvarcice mehanicki,valja imati,i onda se ispostavi da kada treba da je koristim samo mi crpi energiju. Ko kupuje jeftino kupuje dva puta. Kontao sam imam ćaomi telefon koji sam uzeo u nemackoj za dzabanu i radi vec treca godina ko sat,al eto ovo je ofrlje napravljeno po mom misljenju. Devojka ima JBL zvucnik malo skuplji al odradjen top,ima i dugmice na njemu. Ovaj ćaomi prvo ti zvukovi sto su iritantni,drugo sto nema dugmice.. pa moras stalno da si pri telefonu. A B&O je po meni najbolja firma sto se tice ozvucenja u svetu, tu nema price 🙂
 

Back
Top