Xiaomi telefoni neprestalno apdejtuju app

Druže,ja koliko vidim ti si ovde instalirao neke leve aplikacije,svi Xiaomi telefoni imaju instalirane njihove aplikacije i nema ih puno. Ja nemam problema sa ažuriranjem. Šta vi radite sa tim telefonima nije mi jasno,meni nikad niti jedan bag,nikakvo kočenje,a prilično sam zahtevan korisnik...
 
To su za tebe leve aplikacije isto kao što su za mene desne da posle znakova interpunkcija ide razmak. Koliko sam primetio MIUI ima milijarde app koje se non stop apdejtuju.

Koristeći već drugi xiaomi telefon skapirao sam da kada jednom upropaste neku app više je nikada ne dovedu u red. A znamo da ako ne apdejtujemo redovno telefon koči i baguje sve više, tako je osmišljen tajming za životni vek svakog android uređaja.

Pre neki dan sam tetki nešto pomagao na huaveiju da nameste, NEBROJENO PUTA BOLJA TASTATURA!
 
Ovu koja je po difoltu

Screenshot_2021-05-23-14-01-13-418_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Al sve mogu da progutam al nikako ovu tastaturu koja je katastrofa neprecizna. Pomislio sam da nemam neki psihosomatski poremećaj motorike, da imam problem sa vidom ali ne uzmem drugi telefon i nema nikakvih problema. I to što kamera nekada glavi i po 10 sekundi pa ljudi čekaju da se fotkaju ja glumatam nešto pa fotkai zamrzne par sekundi posle radi kako treba. Sve u svemu šijo mi ga đura brend.
 
Al sve mogu da progutam al nikako ovu tastaturu koja je katastrofa neprecizna. Pomislio sam da nemam neki psihosomatski poremećaj motorike, da imam problem sa vidom ali ne uzmem drugi telefon i nema nikakvih problema. I to što kamera nekada glavi i po 10 sekundi pa ljudi čekaju da se fotkaju ja glumatam nešto pa fotkai zamrzne par sekundi posle radi kako treba. Sve u svemu šijo mi ga đura brend.
Kad nekoga slikas,reci im da usporeno kazu "Ptiiiiicica".
 
A jel ima ova povećanje? Probl mi je i space /prvi red slova. Katkad i iskoči iz brauzera. Da ubiješ nekoga :vudu:
Nije loša Fleksy jer može da se podesi da uvek prikazuje velika slova pa je komforno za kucanje. Ali čini mi se da malo više vuče bateriju pa sam odustao. Gboard je isti klinac ko i to što si okačio, nije za ćevape.

A što se pitanja tiče, ako ne reše to, možda je najbolje da resetuješ fon i onda samo ručni apdejti.
 
Ja to nekako povezujem sa tim app. Oko nove godine sam pokušavao da nađem app za kontrolu robota usisivača i našao sam je da radi ali su onda počele da mi stižu ove poruke naplate. Sad pre neki dan sam opet instalirao dve app i opet mi stigle poruke za naplatu.

Nisam neuredan, vodim računa šta instaliram eto recimo imam sveukupno 10 app iz ap storea ništa divlje.
 
Ja to nekako povezujem sa tim app. Oko nove godine sam pokušavao da nađem app za kontrolu robota usisivača i našao sam je da radi ali su onda počele da mi stižu ove poruke naplate. Sad pre neki dan sam opet instalirao dve app i opet mi stigle poruke za naplatu.

Nisam neuredan, vodim računa šta instaliram eto recimo imam sveukupno 10 app iz ap storea ništa divlje.
To stvarno nije mnogo. Apdejti su ti nešto zeznuli.

Znam da zvuči bez veze ali od kad sam se ispekao o njih na sličan način, i sistem i aplikacije apdejtujem samo ako baš mora. I od tad nema glava da me zaboli.
 
Svaki jebbeni dan se apdejtuje 15-20 aplikacija non stop! U čemu je fora kod ovih apdejtova sem što telefon besomučno špijunira korisnike i troši besmisleno internet protok? Znamo da kinezi baš i nisu toliko bistri, ne umeju tri godine da sastave tastaturu za normalan prosečni evropski prst već stalno brlja prilagođen malim kineskim prstićima.

Prodaje li se ovo igde sem po rupčagama trećeg sveta?!??

Posle 6 meseci od kupovine novog telefona svaki dan traži uklanjanje nekog đubreta koje je oko 1 gb ponekad i 1,5 gb prostora!

Kamera ne može da se aktivira 5-10 sekundi! Blic je uvek automatski isključen! Uvek moram ručno da ga podešavam!

U pitanju je redmi 9 sa 3 gb memorije onaj model sa boljim displejom.

Pogledajte prilog 931695
😂😂😂😂😂
Free wi-fi password & hotspots! Hoćeš se spojiti nekome drugome na Wi-Fi, da ti ne bi trošio svoj mobilni internet? 😁
Tko zna i kakve su ti ostale app koje koristiš i tko zna za što? 😁😂
 

Back
Top