Xiaomi Redmi 8 vs Iphone 7

Holy1

Ističe se
Poruka
2.632
Dobar dan, interesuje me da li neko ima iskustva sa Xiaomi telefonima..Ja ih nikad nisam koristio, od prijatelja niko nema taj telefon. Meni je jako bitno da ne baguje, da baterija sto moguće duže traje.. 140e mogu kupiti novi model tog telefona.

Šta mislite koje su prednosti a koje mane Xiaomi Redmi 8 , i Iphone 7? Šta bi ste mi predložili da uzmem od ova dva telefona?
 
Xiaomi su odlični telefoni i bolje ćeš proći sa konstantnim updates. Veoma jeftini i solidnih brzina. Često 10core i 8core, rade brzo.

Iphone je već nešto što je marka, tako da računaj da 20% cene plaćaš marku robe.
Korsitio sam samsung telefon, nikad veće đubre nisam koristio u svom životu! Xiaomi nikad nisam koristio niti znam nekog ko je imao iskustva sa tim telefonom..To je kineski telefon?
 
Apple je prica za sebe , oni softversku podrsku naplacuju unapred, kod ovih jeftinih kineza ne mozes ocekivati taj nivo podrske.

Da li Kineski brendovi postuju Google filozofiju 2 godine major a 3 security azuriranja ?!

Apple je brend , kompleksasima je i to bitno ... ima tu niz faktora koji kreiraju cenu i nista nije cudno.
 
moj iphone 7 napunio 2 godine, radi kao prvog dana
čisto sumnjam da bilo koji telefon sa androidom može da parira tome
inače sam bila zakleti obožavatelj android sistema, govorila da bih najsrećnija bila da počnu da ga prave i za računare
međutim.. istina je da ko pređe na ios, nikada se ne vrati na android
ja kapiram da neću menjati telefon još 2-3 godine, ako ne i duže
kome je bitno da telefon bude pouzdan, onda je iphone uvek bolji izbor od bilo kog telefona sa android sistemom
 
moj iphone 7 napunio 2 godine, radi kao prvog dana
čisto sumnjam da bilo koji telefon sa androidom može da parira tome
inače sam bila zakleti obožavatelj android sistema, govorila da bih najsrećnija bila da počnu da ga prave i za računare
međutim.. istina je da ko pređe na ios, nikada se ne vrati na android
ja kapiram da neću menjati telefon još 2-3 godine, ako ne i duže
kome je bitno da telefon bude pouzdan, onda je iphone uvek bolji izbor od bilo kog telefona sa android sistemom
ko jednom predje saa windowsa na osx ili androida na iphone nema vracanja... 7ca je vrh po svemu bila imao je...bolja je od 8, pouzdanija...11 mi deluje jako solidno i izazovno sta nudi ali i 1500 evra je bas isto tako :lol:
 
moj iphone 7 napunio 2 godine, radi kao prvog dana
čisto sumnjam da bilo koji telefon sa androidom može da parira tome
inače sam bila zakleti obožavatelj android sistema, govorila da bih najsrećnija bila da počnu da ga prave i za računare
međutim.. istina je da ko pređe na ios, nikada se ne vrati na android
ja kapiram da neću menjati telefon još 2-3 godine, ako ne i duže
kome je bitno da telefon bude pouzdan, onda je iphone uvek bolji izbor od bilo kog telefona sa android sistemom
Sumnjaj i dalje :D

Zenw i tech ... jel imas neku roze maskicu , brendiranu naravno ?
 
moj iphone 7 napunio 2 godine, radi kao prvog dana
čisto sumnjam da bilo koji telefon sa androidom može da parira tome
inače sam bila zakleti obožavatelj android sistema, govorila da bih najsrećnija bila da počnu da ga prave i za računare
međutim.. istina je da ko pređe na ios, nikada se ne vrati na android
ja kapiram da neću menjati telefon još 2-3 godine, ako ne i duže
kome je bitno da telefon bude pouzdan, onda je iphone uvek bolji izbor od bilo kog telefona sa android sistemom
ja sam presao sa androida na iphone 7 isto pa sam se vratio na android jer je telefon ocajan.
 
Sumnjaj i dalje :D

Zenw i tech ... jel imas neku roze maskicu , brendiranu naravno ?
E9ADE777-36C9-4368-9873-19860CC81A5E.jpeg
 
Za iste pare dobijas bolji ekran , bolju autonomiju baterije , bolje kamere , otvoreniji sistem , veci izbor aplikacija ... beat this.
u kom smislu bolji ekran? lepši prikaz boja? čemu?
bolja autonomija baterije, i don't think so.. ali neka bude i da je tako
kamera kakva god da je, to je i dalje telefon i nikada neće biti fotoaparat
otvoreniji sistem i kao takav prepun bagova
veći izbor aplikacija? evo juče sam baš instalirala samsung health na svom iphonu, povezala samsung smart watch sa telefonom, problema bez
aj ti na samsungu instaliraj neku aplikaciju predviđenu samo za iphone ili poveži apple watch sa samsungom : ))
 

Back
Top